שלום לכולם

BleedingRose

New member
שלום לכולם ../images/Emo140.gif

בזמן האחרון המחשב שלי איטי בצורה יוצאת מן הכלל... אני צריכה לחכות שעה עד ששיר בווינאמפ או קובץ וורד ייפתחו עיינתי בטאגליינס ראיתי שם את הרוגלות האלו לא נראה לי שזה זה... אבל כשפתחתי את המנהל משימות היו שם המון תוכנות פעילות עכשיו, מה שאני בעצם רוצה זה לדעת אילו מהתוכנות אמורות להיות פעילות O_O ואילו לא.. ז"א איך שאני פותחת את המחשב אוטמטית כל התוכנות האלו מופעלות... אז למישהו יש רשימה של תוכנות או משהו כזה? ועוד שאלה, מה הסיבות להאטה של המחשב?

puptits

New member
המממ...לא נראה לך שזה זה?

המאמר על הרוגלות? לי דווקא נראה ונשמע מאוד שזה זה נכון שזה מאמר ארוך ומייגע אבל צפי להפתעות- בצעי אותו אחד לאחד ובלי קיצורי דרך ויהיה לך מחשב זריז ובלי "המון תוכנות פעילות" שנה טובה לך ולמחשב שלך

BleedingRose

New member
לא לא :|.

את/ה לא מבינ/ה... P: לא נראה לי שזה זה פשוט כי כל התוכנות אלו תוכנות מוכרות לא אנונימיות השאלה אם כולן צריכות לפעול כשהמחשב נדלק... לא נראה לי אבל יש מצב שזה הרוגלות האלו... איך יודעים :|.

puptits

New member
איך יודעים?

1. תעלי צילום של מנהל המשימות, נציץ בו ונראה 2. רק לאחר סריקות ע"י התוכנות שבמאמר תוכלי לדעת. אם מצא, אז יש ואם לא, מה טוב, המחשב נקי בד"כ ריבוי תהליכים ב"מנהל המשימות" ואיטיות מעידות על הימצאות רוגלות 3. ואחרון, אני בן שנה טובה

BleedingRose

New member
בדיוק כתבתי לך עוד תגובה שדיי מכסה

את התשובות לשאלות שלך :]. שנהההה טובה גם לך
~עושה פרינט סקרין למנהל המשימות~

The DRH

New member
הפתרון הכי טוב זה לגבות קבצים

ולשלוח את המחשב לפרמוט

BleedingRose

New member
אהה כן P:

שכחתי לציין שיש לי אד אוור ואני מריצה סריקה כל יום כמה פעמים... ולא, זה לא הורגלות אין לי אותם לא בסרגל כלים... לא במנהל משימות ולא בקוויק דסק P: אז איזה עוד סיבות יש למחשב איטי?
.

puptits

New member
עוד דבר

יש פה קישור, תרדי איתו עד למטה, ישנה שם טבלה עם רשימת תהליכים שהם של הוינדוס+ הסבר עליהם, למה שייכים ומה עושים. ואולי בכל זאת, תעלי צילום מסך של מנהל המשימות? בקשר לאיטיות, נקיון של יישומים שעולים עם המחשב יכולים לשפר מהירות (שוב, בהנחה שאין רוגלות) כנסי ל: התחל -->הפעלה--> רישמי שם MSCONFIG וכנסי ללשונית הפעלה כל מה שמסומן ב V עולה עם הפעלת המחשב וכמובן צורך משאבים

BleedingRose

New member
אתה חמוד ../images/Emo9.gif

הייתי בטוחה שהיו יותר o_O עכשיו זה נראה דיי קצת

puptits

New member
מנהל המשימות שלך

נראה בסדר ונקי, לא זיהיתי משהו חריג התהליכים של HP מיותרים וזוללים (מכיר אותם אישית ומקרוב) מה שנשאר זה אולי להעלות צילום של לשונית ההפעלה מתוך ה MSCONFIG ננקה שם קצת "שטויות" ותודה, גם את חמודה

BleedingRose

New member
ממ..

איך מסירים את התהליכים של הhp? שיפסיקו לזלול לי את המחשב :(. נכנסתי לזה אין לי לשונית הפעלה יש לי שירותים... הכוונה לזה? אני יודעת, תודה

puptits

New member
זה נראה כך

כמו בתמונה נכנסת ל:התחל -->הפעלה--> MSCONFIG ? ישנה לשוניתתהליכים ולידה הפעלה או איתחול אולי? לא זוכר בעברית ראי בתמונה המצ"ב

puptits

New member
טוב אז ככה

סימנתי לך בתמונה על מה כדאי לך לוותר (להוריד סימון) לגבי ICQ- לבחירתך, אפשר שיעלה לבד, עדיף להפעילו כשרוצים. לגבי Rundll32 cmicnfg מידע כאן זה בסדר. בהצלחה *ממה ואיך נהיית מסטולית?

puptits

New member
מה שהולך אצלך ../images/Emo6.gif

זה "סדום ועמורה" ניקוי של האלמנטים אצלך לא ממש יועיל (אולי, אבל הם יחזרו) את צריכה לבצע את המאמר הידוע, הכייפי,הסבבי הקל והקצר הזה
(ובלי קיצורי דרך) שנה טובה לכולנו

למעלה