שלום לכולם...

zahav2007

New member
שלום לכולם...../images/Emo140.gif

חזרתי מהחופש לעבודה היום....היה קשה מאוד,כי גם הרגשתי פיזית לא ממש טוב. אבל אני נשארת חצי יום והולכת הביתה,אז אני מתנחמת בכך. מה שלום כולכם? אני רואה שהיתה הרבה פעילות כשלא הייתי פה... שיהיה יום טוב וסוף שבוע מקסים זהב

ע ו פ ר ה

New member
היי זהב, חסרת לנו

מקווה שנהנית מהחופש. האם בעלך סיים את המילואים וחזר כבר הביתה? באהבה עופרה

zahav2007

New member
הי עופרה../images/Emo23.gif

קודם כל תודה...זה מחמם לי את הלב. לגבי החופש...זה היה מעורב-מצד אחד נהנית,כי נחתי במאה אחוז בבית של אבא שלי ,ונהנתי מהשקט המופלא ומהריחוק מהבית ומכל הטירוף והדיכאון שיש בבית הוריי בעלי.אבל מצד שני,הרגשתי מצפונית לא טוב עם עצמי כי הרי לא אמרתי את האמת לבוס לגבי הטיסה. בעצם נשארתי בארץ,בזמן שהוא ידע שאני בצרפת,אבל לא היתה לי ברירה במצב הנוכחי. הרגשתי שאני באמת צריכה חופש.ולמרות שהטיסה לא יצאה לפועל,אמרתי שאני חייבת לקחת לי שבוע חופש.וידעתי שהוא לא יבין את זה,אם אומר לו שאני נוסעת לדרום,כי אז אין ממש קשר לסבתא שלי. לצערי הרב,היא נפטרה ב-23.8.07 מוקדם בבוקר.אבל לשמחתי היא נפטרה בזמן שישנה,ולא בייסורים.והיא זכתה להיות עם שני ילדיה(אבא שלי ודודה שלי)ברגעיה האחרונים,והיתה ממש מאושרת,והיא נשארה ממש עם חיוך על הפנים...סיפרו לי. זה כואב לי מידי פעם שאני נזכרת בה,ולא מאמינה שהיא לא בחיים.ואז אני בוכה,עד שנרגעת... בעלי עדיין במילואים לצערי,ועובד קשה מאוד,בחום השמש... אבל היום הוא חוזר הביתה-מאוחר בערב. ויש לו עוד שבוע אחד למילואים-ברמת הגולן. ואז...יום שישי הבא-אנחנו בבית מלון שרתון בת"א-מטעם עבודתי...וגם יוצא לנו יום הנישואים שלנו!!! מה איתך עופרה? ספרי... מחכה כבר שניפגש... באהבה זהב

ע ו פ ר ה

New member
זהב את גדולה מהחיים../images/Emo140.gif

לקחת חופש ולספר סיפורים, כדי שבטוח תצאי לחופש. ענקקקקק!!! אהבתי. וצר לי על סבתך. מצד שני זו דרכו של עולם. וכמו שכתבת, טוב שהספיקה לראות את שני ילדיה וגם למות תוך כדי שינה. יהי זיכרה ברוך. באהבה עופרה

ברוך שובך זהב../images/Emo140.gif

אם כל הקושי אני מקווה שהיו רגעים וחוויות משמחות מחופשתך. וגם מקווה שבריאותך כעת תקינה. המשך יום טוב.

zahav2007

New member
הי רחל...../images/Emo24.gif

היו רגעים משמחים בחופשתי בבית אבי שבדרום...גם צחקנו פה ושם...וגם נהניתי מהמנוחה המלאה. וגם היה לי סופשבוע איכותי עם בעלי,כי הוא בא מיום חמישי עד ראשון בבוקר.ופינקתי אותו,כי הוא עבד קשה במילואים. לגבי בריאותי-ככה ככה...כי עדיין כואבת לי הבטן,אבל עוד שעה אני הולכת לדוגסיטר ומשם הביתה,אז אני שמחה וטובת לבב. מה שלומך?מזמן לא שמעתי ממך... יום טוב ושבת שלום זהב

היית בדרום ולא באת אליי??../images/Emo6.gif

טוב, אני שמחה שבכל זאת נהנת. אצלי הכל כרגיל, עובדים קשה, שלושת השבועות האחרונים אני מטפלת ב11 ילדים. מתחיל מגיל שנה עד שלוש. ויחד עם זה הריצות והסידורים לקראת שנת הלימודים. אבל סבבה, סוף שבוע, מחר יום קצר, עד 12 ואז סוף סוף שקט ושלוה.

zahav2007

New member
היי רחלי../images/Emo24.gif

מצטערת שלוקח לי זמן לענות...פשוט לא תמיד יוצא לי. לגבי...למה לא באתי אלייך?האמת שבכיף הייתי קופצת אלייך,ואולי בהזדמנות נעשה זאת.אבל במקרה הזה,"התחבאתי" רק בערד,בגלל המצב שהיה-שאמרתי שטסתי ובעצם לא טסתי,אז לא רציתי להתבלט. מאחלת לך תחילת שנה מקסימה זהב

זהבוש../images/Emo24.gif

מה קורה? באמת תהיתי לפני כמה ימים איפה את ונזכרתי שיצאת לחופש. אני רואה שאת מרגישה קצת לא טוב, אבל תסתכלי על חצי הכוס המלאה, עדיין היית בחופש
אני החלטתי לעצמי, ב"ה אחרי שאסיים לסדר את הבית ואסיים עם הדירה הקודמת (היום!!!!) אני חייבת לעצמי איזה סופ"ש שקט רק בשביל עצמי, חופש גם מהילדים ששיגעו אותי (ועצה, לעולם לא לעבור דירה בתקופות של חופשים
)

למעלה