שלום לכולם

• פותח הנושא gil46
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

gil46

New member
שלום לכולם ../images/Emo13.gif

שלום לכולם

שלום לכולם אני חבר חדש בפורום... הידע שלי בבורסה ושוק ההון הוא אפסי-אני לא יודע כלום!!(בינתיים..) אני בא מרקע אחר(הנדסה) ומעוניין ללמוד את התחום המאוד מעניין הזה עברתי על המאמרים ושאלות נפוצות וגם בחיפוש ועדיין יש לי שאלה- איזה ספר/ספרים אתם ממליצים לי לקנות? אני צריך ספר שמסביר מאפס!!! כמו לילד שלא מבין כלום בנושא מסויים... אני יודע שיש אתרים בנושא וגם מצאתי שם של ספר או שניים אבל אני מאוד מעוניין לשמוע את דעתכם...
תודה ויום טוב גיל

ilanc7

New member
@

שלום לכולם

שלום לכולם אני חבר חדש בפורום... הידע שלי בבורסה ושוק ההון הוא אפסי-אני לא יודע כלום!!(בינתיים..) אני בא מרקע אחר(הנדסה) ומעוניין ללמוד את התחום המאוד מעניין הזה עברתי על המאמרים ושאלות נפוצות וגם בחיפוש ועדיין יש לי שאלה- איזה ספר/ספרים אתם ממליצים לי לקנות? אני צריך ספר שמסביר מאפס!!! כמו לילד שלא מבין כלום בנושא מסויים... אני יודע שיש אתרים בנושא וגם מצאתי שם של ספר או שניים אבל אני מאוד מעוניין לשמוע את דעתכם...
תודה ויום טוב גיל
@
תתחיל מהספרים של מיטב- שוק ההון / אופציות / מעו"ף. אח"כ תמשיך . ראה בקישור שאלות נפוצות ------------------------------------------------------------- חבר קומונת מעו"ף http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Communaid=19715

biz man

New member
ספר שמסביר מ-0

שלום לכולם

תודה ויום טוב גיל
ספר שמסביר מ-0
הבורסה למתחילים של שלמה סימנובסקי.. הוא מסביר את הנושא כמו לילד בכיתה ב' שלומד לוח הכפל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה