שלום לכולם

שלום לכולם../images/Emo13.gif

יש לציין שאני ממש שמחה על הפורום הזה ויש לי שאלה קטנה..... הילד שלי בן שנתיים וחצי אוטוטו ואנחנו מתקלחים ביחד, לא באופן קבוע אבל יוצא... אתם חושבים שזה בסדר או שכדאי להפסיק עם זה???? הסיבה שאני מתקלחת איתו זה רק בגלל שאי אפשר להשאיר אותו רגע בלי השגחה, הוא שובב החמוד הזה בפעם האחרונה שסיבבתי את הראש בדיוק לשניה, הוא הפיל את התנור אפייה שזה ביחד עם כיריים ולפעמים אני באה מעבודה ומתה להתקלח ואם אני אצטרך לחכות ע שבעלי יבוא זה בסביבות 21:00 שזה השעה שאני מקריאה לו סיפור ומחכה שירדם אז יוצא להתקלח ב22:30 בערך אז מה אתם אומרים??

ayala26

New member
בתור מי שמתקלחת עם בנה באופן קבוע

מגיל שבוע בערך אני אומרת שזה בסדר. את מתקלחת עם בני מטעמי חיסכון בזמן וכי אין לנו אמבטיה רק מקלחון. לאחרונה הבן שלי למד להגיד את המילה "לבד" והוא לא מרשה לי להכנס איתו
אני אומרת שכל עוד אפשר ואף אחד לא זורק אותך מהמקלחת אז זה בסדר

לא זוכרת בדיוק מתי הפסקתי

נדמה בערך כשהוא היה בן 3 - אפילו שהוא דווקא כן רצה אני חושבת שזה גבול שצריך לשים בגיל מסויים, הרגשתי שהוא כבר יותר מידי בוגר, התחיל לשאול שאלות, היום הוא עוד מעט בן 5 ואני כבר לא מרשה לו בכלל להיכנס למקלחת, אני גם לא בהיסטריה מזה אבל אני אומרת לו שכשאני מתקלחת הוא לא נכנס, הוא עוד לא לגמרי הפנים את זה אבל עובדים על זה...

למעלה