שלום לכולם

gingerie23

New member
שלום לכולם

האמת, המון זמן לא נכנסתי לפורום (נראה לי שפעם אחרונה שהייתי פה הייתי בשנה הראשונה של התואר ועכשיו אני בשנה השלישית) אבל פתאום התחשק לי לשתף. היום חזרה לי הרגשה שהרבה זמן לא הרגשתי- הרגשה של רצון לברוח. פשוט לעזוב הכל, להגיד לכולם שילכו לה**** ולברוח למקום מרוחק בלי שום דאגות (עם חבר שלי כמובן).
למה פתאום ההרגשה הזאת צצה?, האמת.. אני לא בטוחה. אולי מהלחץ של סוף התואר, אולי עוד פעם אנשים התחילו לעלות לי על העצבים יותר מהרגיל (כן, אני קצת אנטיפטית, מודעת לבעיה הזאת), אבל ההרגשה הזאת מעצבנת כי אני יודעת שלפחות עד ספטמבר אין לי מה לעשות לגבי זה (אני טסה בספטמבר).

מה לגביכם?, אני בטוחה שמדיי פעם לכל אחד יש קטע כזה שבא לו לברוח.
יש לכם איזשהו מקום מפלט שעוזר לכם להירגע קצת מ"החיים הרגילים"?, איזשהו מקום להיטען מחדש?
נראה לי שאני צריכה למצוא מקום כזה, קצת להירגע.

NEO83

New member
זה קורה לך

אחת ל3 שנים? מצבך טוב
לי זה קורה אחת לכמה חודשים

המקום מפלט שלי זה בדרך כלל לעלות על 2 גלגלים ולרכב לצפון.... הרבה פעמים עזר, לפעמים לא.

gingerie23

New member
חחחח

רק כשחזרה לי ההרגשה הזאת היום קלטתי כמה זמן לא הרגשתי ככה!
נראה לי שמכל התקופות שלי בחיים, זאת התקופה הכי טובה שעוברת עליי וכנראה זאת הסיבה העיקרית שעד עכשיו לא הרגשתי את ההרגשה הזאת.
בכללי אני בנאדם של חופש, לא בהכרח של "לזרוק" את עצמי באיזה חוף, האמת.. בכלל לא ככה, אני יותר מדיי לחוצה בשביל דבר כזה. זה יותר חופש של לטייל במקומות חדשים, להתוודע לתרבויות אחרות.. והפעם האחרונה שהייתי בחו"ל (חודש באירופה, במקרה לפני 3 שנים.. איזה קטע אולי עלית על משהו
) כנראה סיפקה לי את ההרגשה הזאת.

gingerie23

New member
דרך אגב

פעם היה לי קטע שהייתי נוהגת בשביל להירגע אז נראה לי שאני מבינה את הנסיעה שלך. למרות שאף פעם לא חשבתי לברוח לצפון/לדרום, זה יותר מדיי קרוב בשבילי.

NEO83

New member
שמח שעזרתי בדרך עקיפה

נהיגה יכולה להרגיע, תלוי איך נוהגים, זה יכול להוציא אגרסיות ואנרגיות...
זאת לא נסיעה, זאת רכיבה על אופנוע וזה שונה לגמרי מנסיעה לפחות מניסיוני וההרגשה שונה והבריחה פרט לזה שהיא פיזית היא גם בראש וניתוק מהכל.

gingerie23

New member
ושלא נדבר על ה..

אדרנלין ברכיבה! (או שזה עובר אחרי הרבה רכיבות?, למרות שלא נראה לי). אין כמו ניתוק פיזי ונפשי.
אה ותודה :)

NEO83

New member
ברכיבה מנהלתית אין אנדרנלין

אלא אם כן יש אידיוט/ית שגורמת ללב לרדת לתחתונים.
זה כיף מסוג אחר
פרט לזה יודעים לייצר אנדרנלין ברכיבה לא מנהלתית.

spaysi8

New member
קורה לי לפחות פעם ביום חחח

אני בחורה עצבנית וחסרת סבלנות,
קורה לי מלא שאני רוצה פשוט לעוף מפה (גם אני עם החבר :p)
אבל אי אפשר, ואני מנסה להתמודד.
לפעמים זה קשה, כמו היום למשל שבחרתי לא להגיע ללימודים..

gingerie23

New member
בחרת לא להגיע

בגלל שהתחשק לך לעוף מפה?
גם לי קרה כמה פעמים שהרגשתי ככה בזמן הלימודים אבל אני פשוט לא מסוגלת להבריז משיעורים!.. חננה, אני יודעת.

Purple Mushroom

New member
שלום שלום :)

לי גם היתה אתמול בערב (סדר יום הפוך), אחרי שקמתי, היתה לי הרגשה של נמאס, כנראה נמאס מהשיגרה. סיפרתי לאמא שלי, והיא דיברה איתי על זה ארוכות. (נפגשים כל מוצ"ש בדרך כלל).

יש לי מקום מפלט, מקום של רוחניות וחזרה הביתה אל האור, קוראים לזה השנה "קמפוס הליבה", במרכז תל אביב, כל יום ראשון ב 21:00 וקצת, יש מפגש ליבה, קוראים לזה גם free your mind. וגם החודש אני בקורס האדם החופשי בקמפוס, בימי רביעי ב 21:00- שבוע שעבר הגעתי מחברים.

gingerie23

New member
היי!

מגניב לראות אותך עדיין פה, אני זוכרת אותך מלפני שנתיים בפורום הזה :)

מה עושים במפגש הזה?

Purple Mushroom

New member
:)

אני כנראה הכי ותיק פה. בשנתיים פלוס האחרונות, אני פחות פה. אז באמת מגניב שזוכרת אותי מלפני שנתיים.
במפגש מקשיבים ומתבוננים, סוג של הרצאה גם לראש, וגם ללב
. היום היה ממש מיוחד, כי משה איבגי היה במפגש ודיבר בלהט על המציאות בארץ, וגם על עולם חדש.
פרטים באתר. כל יום ראשון ב 21:00 וקצת מתקיים מפגש כזה, ויש גם קורסים ועוד. :)

Purple Mushroom

New member
קורס האדם החופשי

זה קורס שמלמד אותך בגדול להיות אדם יותר רוחני, המסע אל הליבה זה מסע רוחני אקטיביסטי, למען עולם טוב יותר, פרטים באתר, בחתימה שלי, בלינק השלישי והאחרון. יש פרטים, יש כתובת, ויש מחירון לכל תוכן :)

Any991

New member

שלום, אני גם turn and off כאן אז אני גם מנסה לחזור לגל.
לפעמים באמת יש את הרצון הזה. פעם כשהוא היה הייתי פשוט
הולך או נוסע לאיזשהו מקום שקט, יושב על ספסל ונרגע וזה היה פשוט נהדר

למעלה