שלום לכולם- שאלה

gaia20

New member
שלום לכולם- שאלה../images/Emo35.gif

לכל אחד יש תגובה אחרת כאשר מגלים אצלו מחלה כולשהי. יש כאלה שמרגישים כעס, פחד, דכאון ועוד... איך אתם הגבתם כאשר התגלתה אצלכם הסוכרת? מה הרגשתם? תודה על התשובות, גאיה.

elad2040

New member
הממ...

ממש בהתחלה לא הרגשתי כלום, כלומר, לא הייתי שמח, אבל אמרתי "נסתדר". אחרי יום גילו אצלי קטואצידוזיס, שזה תופעת לואי של סוכרת נעורים לא מטופלת, ואישפזו אותי לשלושה ימים... אז חטפתי דיכאון מסוים... אבל ברגע שיצאתי מהבית חולים התחלתי להרגיש יותר טוב (בתי חולים הם לדעתי הסיבה מספר אחת לסיבוכים במחלות!).

Ootch

New member
אני הייתי בת ארבע כשזה התגלה..

כך שבכלל לא הבנתי מה זה.. אבל ההורים שלי מאוד נלחצו ופחדו, כי הם בכלל לא הכירו את המחלה, והם רק ידעו שהיא מסוכנת וחשוכת מרפא.

אני הייתי בת 6+

גם אני לא ידעתי מה זה ולא נתתי שיטפלו בי ונשארתי בגלל זה שבועיים בבית חולים. אבל בסוף הכל הסתדר...

Ootch

New member
אני בת 13..

וגם אני אושפזתי בבית חולים יומיים או שלושה. ההורים שלי היו מבולבלים ובפאניקה מוחלטת..

אני הייתי בהלם...

וגם ההורים שלי לסבתא שלי היה סכרת נעורים מצד אמא שלי. אז אמא שלי הכירה את המחלה.... גילו לי את זה לפני כחודש וחצי...

elad2040

New member
לא פשוט

להיות חדש במחלה הזאת. אם יש לך איזו שאלה אני בטוח שכולם פה ישמחו לעזור לך.

gaia20

New member
תודה לכל העונים

ובכן, גם אני חולה, אבל לא בסוכרת אלא בלופוס. שתי המחלות הן מאותו סוג- מחלות אוטואמוניות. טוב, אז תודה על התשובות, גאיה.

למעלה