שלום לכולם, שאלה פשוטה:

שלום לכולם, שאלה פשוטה:

אמי אישה מבוגרת וחולה והיא גרה לבד בדירתה. בכל יום מגיעה אליה מטפלת שאחראית לטפל בה, ואני מבקרת אצלה מדי שבוע. שאלתי היא איזו מצלמה מומלץ להתקין ובצורה כזאת לראות מה מתרחש בדירתה (דירת חדר)? אני מעוניינת במצלמה הכי פשוטה (יתאים גם ללא קול). מהו טווח המחירים? כיצד זה עובד? תודה לעונים וערב טוב.

bennycom

New member
יעלי שלום

תיראי בעיקרון יש בשוק מס' פתרונות אבטחה: 1) מערכת אבטחה ממוחשבת הכוללת מחשב כרטיס הקלטה (DVR) מצלמות אבטחה/נסתרות המחווטות אל המחשב. 2) מערכת DVR STANDALONE הכוללת מצלמות אבטחה המחווטות אל מכשיר DVR STANDALONE 3) מערכת אבטחה מבוססת מצלמות IP- הכוללת מצלמת IP שהצפייה והשליטה נעשית מרחוק בעזרת רשת האינטרנט (אין מצלמות IP נסתרות במידה ואת מעוניינת במצלמה נסתרת). שימי לב כי לכל הפתרונות הללו מלבד המצלמות את צריכה אמצעי כלשהו להקלטה ולכן, אני חושב שהפתרון הכי פשוט הינו מיני מערכת אבטחה הכולל מצלמה נסתרת ומכשיר DVR במכשיר אחד. מוצר זה אידיאלי עבור פיקוח או השגחה אחר המטפלת. המכשיר מקליט לפי גילוי תנועה על גבי כרטיס זיכרון והצפייה נעשית ע"י חיבור המכשיר אל הטלוויזיה או בעזרת קורא כרטיסים. לפי דעתי זה הפתרון הכי זול והכי טוב לצורך זה. צירפתי לך קישורים שתוכלי להבין קצת יותר את הנושא.

למעלה