שלום לכולם רציתי להמליץ

wicca_sphere

New member
שלום לכולם רציתי להמליץ

שלום, אני בן 15 ואני יודע וקורא לאנשים בטארוט רציתי להמליץ לכם על החבילה הטובה ביותר עם הספר הטוב ביותר ועם המורה הטוב ביותר: חבילת הrider היא חבילה מעולה לחבילה זאת אדם בשם אריק איל, הוציא ספר בהוצאת ידיעות אחרונות, ספר זה הוא פשוט מדהים וקל להבנה, בספר הוא נותן שיטות לזכור את הקלפים ואת הפירושים הוא גם מורה מדהים שיודע ללמד לאתר שלו:

ארינה

New member
שלום לך

אני אישית לא מכירה את הספר של אריק אייל אני מכל הספרים מעדיפה את הספר של גידי גלבוע שהוא ספר מעולה. בכל אופן אני אישית פותחת בקלפי טארוט ועם אתה צריך עזרה תפנה אליי אני אעזור לך בשמחה. אור ואהבה ארינה

wicca_sphere

New member
שלום לך :)

שלום לך ארינה, יש ברשותי גם כן את הספר של גידי גלבוע ההבדל בספרים הוא שגידי גלבוע לדעות יש קשר בין אם פתחת את הקלף והוא יצא עם הציור הפוך או ישר, ולדעת אריק אייל אין ספרו של גידי גלבוע, שהוא גם אסטרולוג ומוציא ספרי אסטרולוגיה מומלצים גם כן, ארוך מאוד, ומפרט יותר מדי על הפרטים הקטנים המצויירים בקלף ואיך הפירוש של הקלף מתקשר לפריטים בו. ספרו של אריק אייל הוא הרבה יותר קצר ולדעתי האישית בלבד,שוב, הוא יותר טוב כי הוא הרבה פחות מסורבל ויותר מדבר לעינין ולא הולך סחור סחור שמחתי לקבל את ההצעה שלך לעזרה תודה :) אני פותח עכשיו דיון למעלה לקבלת עזרה מאנשים כמוך

ארינה

New member
במקום להתחיל לסבך לעצמך את החיים

פשוט תלמד את הקלף ישר כמו שהוא. מרבית הפותחים בקלפים משתמשים בקלפים בצורה הישרה ולא מייחסים חשיבות לקלף הפוך. בכל אופן יש 1001 ספרים על כך כל אחד מתחבר לספר מסויים, אני אישית לא מכירה את הספר של אריק אייל אז אני לא יכולה ולא רוצה להביע דעה. בכל אופן תלמד מי מה שהכי אתה מתחבר אליו ועל כל פניה לעזרה או סתם ייעוץ אני כאן בשבילך. המון הצלחה מברכת אותך באור ואהבה ארינה

תשתמש באינטואיציה שלך

לי יש את שני הספרים ושניהם טובים ומעשירים את הידע, או בערך נותנים לך את הרקע. אבל אם אתה רוצה להשתפר ולפתח את רמת הרוחניות שלך אני ממליצה לך בחום לנסות להבין את הקלף גם בעצמך ולשאוב ממנו עוד ידע לפי מה שאתה רואה בו ולא רק לפי הספר, כי זה לא יעזור לך ללמוד בעל פה את הספר. באהבה ורוחניות, זוהר

היי חומד, וכולם... :)

על לימוד הקריאה בקלפי הטארות, נכתבו אלפי ספרים, וכך גם הדעות לגבי פירושי הקלפים כל כך רבות, כמעט כמספר הספרים. ההמלצה שלי, כמי שעוסקת בטארות די הרבה זמן, היא להסתכל על הקלפים ללא ספרים, לבחון אותם ואת המסר שאתם מקבלים מהקלף, לרשום את המסרים, בכל יום קלף אחר, עד שמסתיימת החפיסה, ורק אז, לאחר שקיבלתם מושג ראשוני לגבי הטארות ביחס לאינטואיציה האישית שלכם, רק אז כדאי לעבור לספרים. לפני הכל הטארות הם כלי ולא משהו מוגמר, ולכל אחד הקלפים עשויים לומר משהו אחר. מבחינתי, אין נכון או לא נכון לגבי הקלפים.. מה שאני מרגישה זה מה שנכון, גם אם בספר כלשהו כתוב אחרת. מנסיון חברים, כמורה לטארות, זה מצליח.... נסו ותיהנו. :) בברכת אור ואהבה, גילי פרי - מחייכת

ארינה

New member
אני אכן מסכימה איתך אך צריך להוסיף

גם את הידע המפורש כי אחרת זה לא ממש עובד לדעתי. אור ואהבה ארינה

למעלה