שלום לכולם, מחפש דו"ג בקריטריונים הבאים:

• פותח הנושא jona8
  • פורסם בתאריך

kangal

New member
סוזוקי, אמין, סינגל, מכרת והצטערת...

עד היום יש לי פינה חמה בלב לכלי הזה. קל וזול לאחזקה עצמית, מתחת לתקציב שלך, לא ממש כלי לשטח, אבל שבילים זה אפשרי (רק חראם על הפלסטיקה אם אתה מגיע לצד...), אין הרבה כלים בארץ וכמעט כל מי שמכר, מצטער על כך, לא בגלל שזה "ה"כלי, אלא שיש בו משהו מיוחד. אני נטשתי אותו לטובת כלי שטח רציני יותר אך עדיין מתגעגע מדי פעם לשיטויטם איתו. טיולים ארוכים עם מורכבת וציוד לשלושה ימים בלי בעיה. כל עוד אתה לא מחפש טיל שישייט על 140 כל היום ותסתפק ב 120 +/-, ה
הוא אחלה פרטנר

gregovihs

New member
אם תמצא אחד כזה למכירה

שווה לבדוק יש לי כזה כבר כמעט שנתיים, ולמרות שהוא לא נותן לך כמויות גדולות של כח הוא עדיין כיפי, חמוד, צנוע, פרקטי ואמין אפשר לרכב איתו בשבילים בכיף, לטייל בכל הארץ ובעיקר להנות ממנו אופנוע תקציב מעולה, במעט כסף אתה קונה המון מאמין שישרת אותי לפחות עד סוף התואר

jona8

New member
מגניב ...

מה העלות טיפולים שלו? ומה הצריכת דלק בנסיעה מנהלתית? המון תודה

gregovihs

New member
עלויות

עלויות טיפולים אני לא יודע לחשב, תלוי במצב של הכלי שלך ואם יש בלאי כלשהו מטיפול לטיפול, מעבר לטיפולים רגילים לא היו לי תקלות שהיו צריכות מוסך. בעיקרון זה כלי פשוט שיש אנשים שמטפלים בו לבד וזו לא צריכה להיות בעיה. עוד יתרון שלו, זה שהוא לא מחליף הרבה ידיים והבעלים שלו שומרים עליו (כמו xfwind) ולא מתחרעים עליו כמו קנגל
צריכת דלק עם העליות של חיפה יוצאת לי 16 ק"מ לליטר

gilroy

New member
תבדוק עם חבר הפורום XFWIND

כיוון שאין הרבה אקסאפwוינדים בעולם ,נראה שלאופנוע הזה יש בעיה של זמינות חלקים. לעומת ה-DL650 וה-KLE שאתה יכול למצוא באינטרנט כמו זבל. והיות שאתה הולך לשים כספך על אופנוע ישן ומשומש, חלפים עלולים להיות מרכיב חשוב בהוצאותיך. אגב אתה יכול למצוא DL650 משנת 2004 או 2005 סביב 25K ממוכר נואש. אגב, צריכת הדלק שלו ברכיבה רגועה מגיעה ל-25 ק"מ לליטר.

M O R M

New member
ישנה סתירה בין 120 ק"מ יומי לתקציב

באופן כללי עבור 120 ק"מ יומי עדיף מנוע גדול - אני הייתי בוחר ב- 1000-1200 סמ"ק. אפשרי לבצע עם מנוע 650 אבל קצת פחות נוח ואילו לגבי 500 זה עוד פחות נוח (כאשר KLE הוא ה- 500 הכי פחות נוח למשימה.) בתקציב הזה יש מעט אופנועים שיכולים לעמוד במשימה בעלויות אחזקה סבירות. ממליץ להגדיל מעט את התקציב הכי נוח למשימה הוא הכי הרבה מנוע לכסף = בנדיט 1200 - החיסרון מודל ישן + 4 צילינדרים. אחריו הייתי חושב על ויסטרום 1000 או אולי SV1000S של סוזוקי . לגבי צריכת דלק - כמעט כולם עושים 18 ק"מ לליטר - הכל תלוי במהירות וביד ימין ....זה עניין של כמה סוסים אתה מפעיל ולא ממש עניין של סוג האופנוע.

h a j b i

New member
בשביל קילומטראז' כזה מספיק כמעט כל 600

וגם ה- CBF500 ספציפית יעשה מצויין את המשימה (אם כי בבירור הייתי ממליץ על נפח גדול יותר). DL650 או ורסיס תפורים על זה, למרות שהם לא אופנועי דו"ש הם הכי קרובים לזה מבחינת התנוחה והגובה. בכל מקרה, עבור קילומטארז' כזה הייתי מותח קצת את התקציב בלי לחשוב פעמיים.

למעלה