שלום לכולם, מבקשת עזרה...

שלום לכולם, מבקשת עזרה...

תסלחו לי על שאני לא חושפת את עצמי כרגע, אבל קשה לי אני נשואה כשנתיים יש לי ילדה מקסימההההה בת 4 חודשים והתחלתי בהליכי גירושים, שעליהם אני אדבר בהמשך (אחרי שאני יעכל את העיניין) אני לא יודעת אם אני במקום הנכון, כרגע מה שאני צריכה זה המון תמיכה ולמזלי אני זוכה לה מצד משפחתי נכנסתי לאחרונה לאחד הפורומים בהם אני משתתפת ולמעלה בכותרת היה כתוב "איך להתגרש ולהשאר בחיים" נכנסתי רק כדי לקרוא מעט וראיתי שהתמיכה שם היא כנה ואמיתית רק שלא רשמתי לי את האתר/הפורום ואיבדתי אותו אבל חשבתי שאולי אצלכם אוכל למצוא אוזן קשבת תודה

dl2505

New member
מקווה שקצת עזרתי

גם אני נמצאת במצב דומה לשלך רק נשואה 8 שנים ועם 3 ילדים וזה קשה מאוד. דבר ראשון רציתי לאחל לך הצלחה ולחזק את ידייך. דבר שני רציתי לדעת האם את חושבת שניסיתם הכל ואם כן לבקשך מנסיון לפנות לגישור ולא לקחת עורכי דין שונים שחוץ מכסף לא רואים אותך כאדם עם רגשות. דבר שלישי רציתי להסב את תשומת ליבך כי היום יום שני יצא עיתון לאישה וישנה בו כתבה "איך להתגרש להישאר בחיים ולצאת מחוזקת" שווה לקרוא. כל תמיכה שתוכלי לקבל אני פה רק כדי לתמוך ולא כדי לשפוט.

michaly44

New member
עו"ד גרוש...מעניין

בחיי..בא לי לחפש עו"ד גרוש..שעבר את 7 מדורי הגיהינום ולשאול אותו.. איך הוא רואה היום את אלו שמתגרשים. האם יש לו סימפטיה ו אמפטיה..האם סימן הדולר לא המניע שלו. ועכשיו לנקודה.. כמה זמן את נשואה? בדקת אפשרות של יעוץ? גישור? ספרי קצת יותר. תמיכה תקבלי. מצאת את המקום הנכון. ברוכה הבאה.

מיקי41

New member
שגית

ציינת שכבר התחלת בהליך גירושין ושאינך מעכלת אינני יודע את הנסיבות אז לא אוכל לייעץ לך אך יש כמה דברים בסיסיים שאולי כדאיי לך לחשוב ו/או לנסות ראשית האם את בטוחה שאת עושה את הצעד הנכון ואין מקום לגישור ופישור? שנית תעצרי קצת ותחשבי ותעשי לך סדר במחשבות והיה ואת באמת ממשיכה בהליך גם אז רצוי בעזרת גישור להגיע להסכמים ולסיים יפה עד כמה שניתןורק אז להגיע לבית הדין הרבני והיה ואכן תתגרשי קחי בחשבון שהריפוי וההחלמה מהכאב לוקח זמן וזמן זו התרופה הטובה ביותרובלאחר מיכן תגלי שהשד אינו נורא כל כך ובמקרים מסויימים עדיף ומשחרר וגורם טוב לכולם כולל הילדים לעת עתה אני אאחל לך תקופת הסתגלות קלה עד כמה שניתן ושתהיי חזקה ומה שלא תחליטי/תחליטו שיעבור קל ומהר מיקי

קודם כל תודה על התמיכה...

אין סיכוי לצערי לבדוק אפשרות של גישור או יעוץ כי לצערי הבעל שלי אטום והוא חושב שמי שהולך ליעוץ הוא לא נורמאלי התחלתי כן הליך עם עו"ד ובעלי עדיין לא יודע מזה (התביעות הוגשו היום) לא הייתה לי ברירה מכיוון שחששתי שהוא ילך לבית הדין הרבני הבעייה היא שאני יודעת שזה הולך להיות מאוד מלוכלך ואני מבטיחחה לעדכן בימים הקרובים ובינתיים תודה רבה

למעלה