שלום לכולם. חתול שממשיך להשתין על הריצפה, אחר

נטלי511

New member
שלום לכולם. חתול שממשיך להשתין על הריצפה, אחר

אחרי שלקה בדלקת בשתן מלווה בדם לפני כחודש, קיבל אנטיביוטיקה למשך שבוע וחצי בהמלצת וטרינר שעשה לו בדיקות שתן ואכל מאז רק אוכל רפואי משובח. ההשתנה ממשיכה אך ללא דם. הוא עושה אותה רק על ריצפה או על עציץ גדול בתנוחת ישיבה, ולא מנסה לכסות (מן הסתם אין חול אבל בכל זאת... איפה האינסטינקט) וארגז החול נקי למשעי! איפה טעינו?! הוא מתחיל להדאיג אותנו ואנחנו מקווים שזאת לא אינדיקציה למחלה מסוכנת או משהו בכיוון. תודה על התשובות...
 

belli80

New member
כואב לו? הוא בוכה?

הרופא ראה אותו אחרי שסיימתם את האנטיביוטיקה? איך נתתם לו אותה? כדורים? זריקות? אם כדורים - אתם בטוחים שהוא אכן קיבל את כל המינון? יכול להיות שהמצב לא נפתר עד הסוף, או שמתחילה לו דלקת חדשה. הוא מסורס?
 

נטלי511

New member
הוא לא בוכה ומתנהג כרגיל בשהוא משתין. הוא

באופן כללי מתנהג כרגיל. הוא מסורס, הוטרינר שלל אפשרות לחסימת שתן ע"י קריסטלים (למרות שזיהה מעטים מהם בבדיקה הראשונה). האנטיביוטיקה היתה מעין חומר שמזכיר במראהו פודינג וניל. שמתי פעמיים ביום את הכמות שצריך על פרוסת פסטרמה. (כי אחרי פעמים שהזרקנו את זה לפה הוא כבר קלט את הקטע ולא הסכים לשתף פעולה).
 

יצורה

New member
תתייעצי עם הוטרינר שלך

הסיבה יכולה להיות התנהגותית (החתול מקשר את ארגז החול עם הכאב שחש בזמן הדקלת?) או רפואית (דלקת חדשה \ סיבוך כלשהו). בכל מקרה הייתי ממליצה דבר ראשון על בדיקת וטרינר, על אחת כמה וכמה כשמדובר בחתול עם היסטוריה של בעיות בדרכי השתן.
 

יצורה

New member
../images/Emo178.gif כמה טעויות הקלדה

דקלת = דלקת, כמובן, וסימן השאלה מיותר.
 
למעלה