שלום לכולם! חג שמח!!!!

Ledi D

New member
שלום לכולם! חג שמח!!!!

שמחתי לגלות במקרה שפורום של "לחיות את החיים " חזר! התגעגעתי לסדרה הזו מאוד! אני היתי מכורה אליה, עוד מסיפור של אונס מרטי, כן מהתחלה (אצלינו), אח"כ התגייסתי ופיספסתי קצת, אח"כ התמכרתי בחזרה וכבר לא פיספסתי שום עלילה ( אולי פיספסתי פה ושם פרק ולא יותר מזה). דווקא היום, אני בבית, ומשעמם וגלשתי באתרים של OLTL האמריקאיים, האמת מה שמתרחש עכשיו שם לא כ"כ מעניין אותי, אולי בגלל שאני כבר לא מחוברת לסדרה הזו כמו פעם, אני גלשתי באתרים של שחקנים והדמויות מהעבר, היה טוב להיזכר בהם. נחמד לגלות שדוריאן ודיויד שוב ביחד , למרות שדי חיבבתי את מל, אבל מה לעשות שהחליטו להמית אותו? האמת יש לו סיכוי טוב לחזור, לפי עלילה, הוא מת בהתרסקות מטוס ולמרות שאמרו שאין ניצולים, גופתו אף פעם לא נמצאה, אז הוא תמיד יכול לחזור מהמתים. ליהוק של קווין באמת מוצלח, למרות שאני תמיד אתגעגע לקווין סטפלטון ( קווין של עלילת קווין/קאסי/אנדרו), הת'ר טום בתפקיד קלי?!? הת'ר שחקנית מדהימה לפי צח"מ, אבל היא לא ג'ינה טוגנוני המקסימה, שהיא קלי המקורית! ולדעתי קלי צריכה להיות עם ג'ואי! ומה זה, לעזעזאל הליהוק של טוד!!!! איך ניתן להחליף את רודג'ר הווארת' המהמם???????? ליהוק של ג'סיקה נחמד, די נמאס לי מארין טורפיי, למרות שהיא ג'סיקה המקורית ושחקנית הזו ממש גדלה בלאנוויו, היא לא היתה משהו, שחקנית חדשה הרבה יותר יפה ומתאימה, אבל.... ג'סיקה ואנטוניו???? גיב מי הברייק!!! וחוץ מהביקורת הזו אני מאוד התגעגתי לסדרה הזו! האם מישהו כאן יודע אם יש סיכוי שהיא תחזור לארץ? או , לפחות שנראה שידור חוזר של פרקים שכבר שודרו כאן?????? בייי, דיאנה

קלי וקווין

אני מודה שהפעם אני עם דוריאן. אני לא מבין מה קלי עושה עם קווין אחרי כל הבלאגן שהוא עשה לה עם אייס. אז נכון שהנישואין שלהם היו בבעיה בגלל שהיא בגדה בו אבל קווין החזיר לה עם ריבית דריבית. היא חייבת לעבור הלאה ולעבור לדיויד. ויפה פרק אחד קודם.

blair manning

New member
חייבת לשאול

מה נגמר בסוף עם אייס? הוא עדיין אצלהם? בפקרים האחרונים שהתעדכנתי קלי סיפרה לקווין שאייס הוא של טוד, טוד שיתף פעולה בלית ברירה, ובלייר רצתה להרוג את קלי... מאז לא התעדכנתי בסיפור של אייס, אז אם מישהו רוצה לעדכן אותי

אייס לא אצלם

קלי החזירה אותו להורים הביולוגיים (ואז קווין פתח במשפט משמורת מייגע. בסופו של דבר הוא נשאר בפיין ואלי)

למעלה