שלום לכולם, זקוק לעזרה

נתנאל531

Well-known member
נסביר

התוכנה שלך מייצרת קבצי xls? היא שומרת אותם במקום כלשהו ואז אתה פותח אותם עם ה־calc. תמצא את המקום בו היא שומרת אותם, ותעלה לפה אחד מהם. אם אתה לא מוצא, תריץ סריקה כללית בכל המחשב של קבצי xls, ותמיין לפי תאריך.

זה נשמר בדיוק כמו תמונה 2 שלמעלה.

בפתיחה זה בדיוק כמו התמונה האחרונה שהעלתי. בסריקה אני מוצא אותם בפיגורצית תמונה 2.

לי זה נפתח באקסל 2007

מעיון בתוכן - זה קובץ XML, לדעתי זה פורמט שרק 2007 יודע לטפל בו. (אבל אולי אני טועה?)

שבוע טוב

אינני יודע אם זה יכל לעזור לך, אבל זה התהליך שביצעתי. את הקובץ שלך פתחתי באופיס 2007 ושמרתי בשם אופיס 2003. פתחתי את אופן אופיס ופתחתי את הקובץ ללא בעיה. הקובץ מצורף

shunra007

New member
יש לי בעייה דומה, ואני פותר אותה ידנית

הבעייה היא כמו שתארתי בשרשור שנתנאל הזכיר קודם: http://www.tapuz.co.il/TapuzForum/main/Viewmsg.asp?forum=2029&msgid=135067446 אני פותר את הבעייה כל פעם ע"י עריכה ידנית של הקובץ ה- xls באמצעות notepad: התיקון מבוצע ע"י שאני מחליף בשורת ה- meta את הטקסט
content="text/html" charset="windows-1255"​
בטקסט
content="text/html;charset=windows-1255"​

נתנאל531

Well-known member
לא מצאת שום כלי Win שמסוגל לעשות זאת כסקריפט?

הפתרון לא פרקטי לכמות גדולה של קבצים, ו־Noteapd היא תוכנה מעאפנה, עדיף כבר ++Notepad...

נתנאל531

Well-known member
כמו כן

האם זה קורה בכל קובץ xls שנשמר תחת office 2007? אם כן כדאי לדווח על זה כבאג (office 2007 לא ממש תומכת בלינוקס, אני לא יכול לבדוק בעצמי...)

shunra007

New member
זה לא קורה בכל קובץ

אצלי זה קורה רק בקבצים שאני מקבל ממקור מסויים. קבצי אקסל שאני מקבל ממקורות אחרים אינם גורמים לתופעה הזו.

shunra007

New member
לא ניסיתי

נכון שזה לא פתרון אופטימלי, אבל אני עובד כל פעם רק עם קובץ אחד, כך שאני מצליח להסתדר ככה. לא מצאתי זמן לחפש סקריפט מתאים. אשמח אם מישהו ימצא ויציע לי / לפורום. מה זה notepad++?

למעלה