שלום לכולם זה דניאל הבן של סמדי...

סמדידי

New member
שלום לכולם זה דניאל הבן של סמדי...

שנה וחצי ישבתי בבית ולא עשיתי כלום, עכשיו אני עובד במסעדה די איכותית ולומד לבשל..עדיין קשה מאוד לקום בבוקר והכול אבל אנחנו לוחמים, לא? -רציתי לשלוח לכם שיר של בוב מארלי (שמעתי את השיר הזה לפני ימים אחדים).. פשוט שמעו אותו פעם אחת בבוקר זה ממש עושה מצב-רוח טוב! הקישור- http://www.youtube.com/watch?v=WtwGyxzxBDg&feature=related ד"א אלין עדיין פה? מצפה לפגוש את כולם במפגש הקרוב! דניאל.

ברוך בואך לפורום החברתי

שמחה שהצטרפת אלינו, והעיקר שעכשיו אתה מרגיש בטוב. אתה מגיע למפגש ב-21 לחודש?

הלנה

New member
הי דניאל ברוך הבא

אני שמחה לשמוע שהתחלת לעבוד במשהו שאתה אוהב (גם הבן שלי אוהב לבשל.. בינתיים הוא מכין המבורגרים במק דונלדס..). מקווה שתגיע למפגש ונוכל להכיר אותך. אני מתה על בוב מארלי, אני הולגת לשמוע את השיר.. תודה

ערן קו

New member
היי ברוך הבא !

אני ערן אני בן 16 ברוך הבא לפורום תבוא למפגש נפגוש אותך

דניאל שלום אני עדין כאן נשמה אני רוצה להגיע

למפגש הקרוב ב 21.8 וגם למפגש ב 5.9 בעמותה . מי מאשר שאני אגיע ומוכן לקחת אותי טרמפ?

הלנה

New member
אלין יקירתי

את לא צריכה אישור.... יהיה ממש כיף אם תגיעי, מזמן לא נפגשנו... לגבי טרמפ אני לא יכולה לעזור, אבל מקווה שיהיה מישהו מהאזור שלך.

סמדי אני גרה בקריות בקרית מוצקין אחרי חיפה.

יש מישהו שמוכן לקחת אותי טרמפ כולל חזרה? הטרמפ לא חייב להיות מהבית שלי אפילו מאמצע הדרך איפה המפגש בכלל בבית של גילי? או של הלנה? תנו קצת פרטים. אבל טרמפ חזרה אני חייבת עד לבית התגעגעתי לכולם . סמדי שלחתי לך מסר ולדניאל וצירפתי לך תמונה של החתונה שלי בתור כלה חחח בפורום הרגיל .

למעלה