שלום לכולם...ושנה טובה..

מצב
הנושא נעול.

רספוטין

New member
שלום לכולם...ושנה טובה..

שלום לכולם...ושנה טובה..
היי שוב יש לי שאלה.... בתחילת החוזה שלי עם חברת כ"א סוכם על סכום מסויים לשעת עבודה. בעיון בתלוש משכורת ראיתי שהם מפצלים את הסכום שנקבע לשני סעיפים,האחד "שעות רגילות" והשני "נלוות" או "נלוות סוציאליות" שהם13.38%. שאלתי האם זה חוקי? או שהפיצול נועד להקטין את המשכורת הבסיסית לצרכי פיצויים או משהו בסיגנון. בתודה מראש לכל העונים ובברכת שנה טובה רספיוטין

שיר ורד

New member
חוץ מהשם שהם קוראים לכל סעיף

שלום לכולם...ושנה טובה..
היי שוב יש לי שאלה.... בתחילת החוזה שלי עם חברת כ"א סוכם על סכום מסויים לשעת עבודה. בעיון בתלוש משכורת ראיתי שהם מפצלים את הסכום שנקבע לשני סעיפים,האחד "שעות רגילות" והשני "נלוות" או "נלוות סוציאליות" שהם13.38%. שאלתי האם זה חוקי? או שהפיצול נועד להקטין את המשכורת הבסיסית לצרכי פיצויים או משהו בסיגנון. בתודה מראש לכל העונים ובברכת שנה טובה רספיוטין
מה ההבדלים ביניהם?

רספוטין

New member
איני יודע מה ההבדלים

מה ההבדלים ביניהם?
איני יודע מה ההבדלים
שלום לשיר, הם מבצעים חישוב על פיו השעות הרגילות מופיעות בסעיף הראשון ושאר האחוזים בנלוות בתודה רספיוטין

רספוטין

New member
היי שיר

לא הצלחתי להבין
מה הם עושים בחישוב.
היי שיר
הם מפצלים את השכר על פי שעה לשניים או שלושה סעיפים. 1.שעות רגילות נמחיר לשעה: X-13.8% (איקס זהו השכר לשעה) 2. נלוות 3.נלוות סוציאליות 13.8% ממחיר השכר לשעה

שיר ורד

New member
עדיין לא הבנתי במה מדובר

היי שיר
הם מפצלים את השכר על פי שעה לשניים או שלושה סעיפים. 1.שעות רגילות נמחיר לשעה: X-13.8% (איקס זהו השכר לשעה) 2. נלוות 3.נלוות סוציאליות 13.8% ממחיר השכר לשעה
עדיין לא הבנתי במה מדובר
נניח שקבעו לך שכר של 20 שח לשעה ועבדת 100 שעות. מה יופיע בתלוש וכמה תקבל בנטו (בהנחלה שלא מורידים מיסים)?

רספוטין

New member
אני אסביר

עדיין לא הבנתי במה מדובר
נניח שקבעו לך שכר של 20 שח לשעה ועבדת 100 שעות. מה יופיע בתלוש וכמה תקבל בנטו (בהנחלה שלא מורידים מיסים)?
אני אסביר
אם השכר הוא 20 ש"ח ועבדתי 100 שעות בתלוש יופיע: שעות רגילות - 17.24 *100 נלוות סוציאליות - 2.76 *100 בתודה רספיוטין

שיר ורד

New member
שאל את המעסיק במה מדובר

אני אסביר
אם השכר הוא 20 ש"ח ועבדתי 100 שעות בתלוש יופיע: שעות רגילות - 17.24 *100 נלוות סוציאליות - 2.76 *100 בתודה רספיוטין
שאל את המעסיק במה מדובר
זה לא משהו שאני מכיר. יתכן שיש כאן איזה תרגיל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה