שלום לכולם וחג חנוכה שמח

ricki27

New member
שלום לכולם וחג חנוכה שמח

אז ככה, לא ביקרתי הרבה זמן, כי הכל נראה טוב. אבל זה לא כך, על כן התכנסנו

ובכן, 3 חודשים מנותחת , סגורה על 8, הורדתי 11 ק"ג, אבל לא מהטבעת, אלא מדיאטה.
כי, למזלי, או שלא, כל סגירה האוכל (הדיאטטי כמובן) היה עובר בקלות, לא הקאתי אף פעם
למעט פעם אחת שבדיוק נתתי ביס בקציצת הודו ואז נשמעה אזעקה והקציצה נתקעה באמצע, לא ירדה ולא עלתה...
נאלצתי להוציא אותה..
ב-28/11 סגרתי באסותא ל-8 CC . אמרו לי שכרגע אין צורך בסגירה נוספת.
הבעיה שהכל עובר, אין שום בעיה. למעט אולי בביס ראשון שקצת קשה לעיכול ואחרי כן עובר הכל חלק ושוב, רק אוכל דיאטטי. אז מה התועלת בטבעת?????
הכרתי אנשים שלא יכולים לאכול כלום בסגירה של 5 אפילו ואני שואלת את עצמי אז למה הטבעת?

קוביd1

New member
ריקי חג שמח

אענה כמו כל יהודי בשאלה .למה אמרו לך ב28/11/ שאין צורך בסגירה
באם הכל עובר אז כן צריך לסגור או ברבעים אולי בחצאים ,כי בסגירות הגבוהות יש משמעות לכל 1/4 שיכול להיות ההבדל בן הגבלה ממשית,לבן זה שהכל עובר חלק
לכל אחד נקודת סגירה אחרת שמשפיעה עליו יש כאלה בסגירה של 5 שנחנקים ויש כאלה בסגירה של 9 שהכל עובר
ממתין לתשובה ממך

קובי

ricki27

New member
היי קובי, תודה

על מענה מהיר.
אענה לך כמו כל יהודיה,
הרופאה אמרה ש-8 זה גבוה וכרגע לא נראה שיש צורך. אז אמרה...
כנראה, על פי תשובתך, אצטרך סגירה נוספת של 1/4 או חצי ואז אולי ארגיש את ההבדל.
כבר מתקשרת לקבוע תור.
איידע אותך כמובן.

אופירA

New member
מנהל
מי זו הרופאה שאמרה, ומה ההיגיון בדבריה?

8 זה גבוה - למי? לי זה מאוד גבוה, ברור. אבל לך לא. אז מה הקטע? מי זו החכמולוגית?
היא לא מתייחסת לרמת ההגבלה הספציפית שלך ולכמות המזון?

זה כמו להגיד: 73 קילו זה משקל נורא נמוך. את לא צריכה לרזות יותר (סליחה? אני 1.60 בגובה, ומשקל 65 או 68 קילו יותר מתאים לבריאות שלי, ו-73 לא יכול להיות נמוך בשבילי...)
או כמו להגיד: 73 קילו זה המון! חובה להוריד 15-20 קילו (סליחה? אם קובי היה שוקל 73 קילו היו מאיימים עליו באשפוז במחלקה להפרעות אכילה עם זונדה. ואפילו אני, אם אוריד כל כך הרבה במשקל, יתפללו עלי לרפואה שלמה כי אני איראה כמו הצרות של אחותי).

8 זה גבוה? אז חבל כביסה זה ארוך או קצר?

תשתי לפני אכילה, שגם בביס הראשון יהיה יותר קל, ותמשיכי לסגור בצורה מסודרת, כל 4 שבועות לפחות. במהלך הזמן בין סגירה לסגירה, תבדקי היטב איך עוברים המאכלים, כדי שתהיה לך אינדיקציה כמה לסגור בפעם הבאה.
בשלב הבא את צריכה לסגור 1/2CC לפי מה שאת מתארת. אבל רצוי מאוד שתשתי אחרי הסגירה 4 כוסות מים ולא פחות, בסבלנות, ותראי שהם עוברים חלק לגמרי בלי עצירות. אם יש לך ספק, תפתחי על המקום 1/4CC.

הטבעת מצוינת. רק צריך רישיון נהיגה כדי שמכונית תנהג... הרופאים לצערי אינם מורים מוצלחים לנהיגה בטבעת. לרובם הייתי לוקחת את רישיון ההוראה!
אי אפשר להתניע מכונית, להכניס להילוך ולשאול: למה צריך מכונית אם היא ממילא לא נוסעת? צריך גם להוריד אמברקס ולתת גז... אה, וגם לשחרר את הקלאצ' וגם לנהוג לפי חוקי הדרך...

ריקושש!!! מהממת!!!

איזה כייף כאן לראות שאלות ותגובות של אנשים אני כל הזמן מסתכלת ועוקבת , קראתי הכל והבנתי מה עברת מאז הסגירה שנפגשנו.. תראי לפי מה שאני מבינה זה שירדת ככה יפה בלי להקיא שזה מצויין בעצם מאורח חיים נכון...ועד כה השלת ממשקלך סכום נכבד ! מכאן השאלה מה את רוצה לעשות? את רוצה לסגור יותר עד שתרגישי שלא עובר אוכל ואז תרדי ? או אולי טוב יותר ככה לשמור על דיאטה ואורח חיים בריא בלי סבל של הקאות וכד׳ ? לדעתי , אם עבר לך הכל עד עכשיו וירדת זה סימן שאת יכולה להמשיך בדרך הזאת , תחשבי על זה .. בהצלחה !!!! /tapuzforum/images/Emo13.gif

ריקוש !!!

איזה כייף כאן לראות שאלות ותגובות של אנשים אני כל הזמן מסתכלת ועוקבת , קראתי הכל והבנתי מה עברת מאז הסגירה שנפגשנו.. תראי לפי מה שאני מבינה זה שירדת ככה יפה בלי להקיא שזה מצויין בעצם מאורח חיים נכון...ועד כה השלת ממשקלך סכום נכבד ! מכאן השאלה מה את רוצה לעשות? את רוצה לסגור יותר עד שתרגישי שלא עובר אוכל ואז תרדי ? או אולי טוב יותר ככה לשמור על דיאטה ואורח חיים בריא בלי סבל של הקאות וכד׳ ? לדעתי , אם עבר לך הכל עד עכשיו וירדת זה סימן שאת יכולה להמשיך בדרך הזאת , תחשבי על זה .. בהצלחה !!!! /tapuzforum/images/Emo13.gif

למעלה