שלום לכולם....בקשר לפיור...

• פותח הנושא Valud
  • פורסם בתאריך

Valud

New member
שלום לכולם....בקשר לפיור...../images/Emo70.gif

לפני שבוע עברתי טסט שני ל50...(קודם כל
לי ואחרי זה על הפורום
) עכשיו אני מחפש פיור זול בינתיים... ועברתי כמה פיורים עכשיו מצאתי פיור חמוד שהוא נראה טוב חיצונית ונוסע טוב מדובר בסה"ך 1200 ש"ח שווה לקחת אותו לבדיקה מקיפה במוסך
או שיש דרכים לבדוק אותו בעצמי במקרים כאלה
בבקשה תעזרו לי ותגידו לי מה לבדוק
תודה מראש לעוזרים
על הפורום

לדעתי זה תלוי...

אם יש לך את העוד טיפה כסף בשביל הבדיקה,הייתי הולך על בדיקה.

אני משאר שזה עניין של 200-300 ש"ח

שיחסית למחיר הקטנוע זה מאד יקר,אבל בדרך כלל עני לא יכול להרשות לעצמו לחסוך ואתה שואל למה? פשוט,כאשר אתה קונה כלי רכב ללא בדיקה(וזה לא משנה איזה כלי רכב וכמה הוא עולה)אתה מגביר את הסיכויים שלך ליפול על חרא כלי רכב(בדיקה לא מונעת את העניין לחלוטין אבל היא מפחיתה את הסיכויים והיא גם מאפשרת להתמקח עם המוכר על המחיר). וכמו שאני מבין,אתה דיי מרושש ומעוניין לחסוך בעלויות,אז זה שיקול שאתה צריך לקחת.האם לקנות את הקטנוע ולקוות לטוב ואולי לחסוך כמה מאות שקלים או להוציא את מחיר הבדיקה ולהיות בראש קצת יותר שקט. ד"א,אתה נעול על הפיור? מה התקציב שלך בכלל(כמה לקטנוע וכמה לכל מה שמסביב)?

Valud

New member
כן כן כן אני מרושש../images/Emo9.gif

סוף סוף הוצאתי את הרישון..ומצאתי עבודה..אז כמו שאמרתי יש ברשותי כ3000 אלף ש"ח אז עלה בראשי רעיון שקודם אני יקנה משהו זול...לסוע לבצפר ולחסוך כסף למשהו רציני... אז אנחנו עומדים על 3000 ש"ח בלבד מובן

xofer

New member
בניגוד לכולם!

אם הקטנוע נוסע, מגיע ל60 שלו וגם עוצר, לא מעשן\חורק\מקרקש הצמיגים טובים, ונראה סביר, אני לא הייתי בודק. אם זה פיור עם דיסק תעביר אצבע שהוא חלק. במחיר של הבדיקה תוכל לעשות טיפול די מקיף ולסדר כל מה שאולי היו אומרים לך בבדיקה.

../images/Emo4.gif כולם? ME MYSELF AND I../images/Emo35.gif

ולעניין,כללית אני בדעתך,זה מה שאני עשיתי לפני 3 שנים,קניתי קטנוע ב2000 שקל ללא בדיקה,הקטנוע הסתבר כקניה מוצלחת(עדיין נוסע עד היום...)אבל זה סיכון דיי גדול,יכול להיות שתגיע למצב של לזרוק את האופנוע בצד ללא כסף לטפל בו. רק העמדתי בפני VALUD את האופציות. ולVALUD,אנחנו מדברים על 3000 שקל כולל ציוד וכולל ביטוח?

Valud

New member
אכן לא

אנחנו מדברים על 2000 ש"ח לכלי.... ו1700 לביטוח וציוד קיים... (אל תשכח שאני עובד אז יש אפשרות לכמה גרושים מהצד) אז כמו שהבנתי אין כל כך צורך בבדיקה... אז שמישהו יפרט לי למה אני צריך לשים לב ומה לבדוק

קימקו KB50 שעבר גניבה והיד

הקודמת שלו הייתה חברה(כנראה שימש לשליחויות). עדיין הוא אחד המומלצים לדעתי בתקציב שלך.

Valud

New member
לצערי לא מצאתי KBים למכירה...

אם תראה...אל תשכח לכתוב כאן את הטל..

למעלה