שלום לכולם אני חדש פה ויש לי בעיה

• פותח הנושא ktpe
  • פורסם בתאריך

ktpe

New member
שלום לכולם אני חדש פה ויש לי בעיה

לפני כמה זמן קניתי ספר ללימוד מערכת לינוקס והספר גם כלל דיסק התקנה של לינוקס red hat 6.2 עכשיו הלכתי לפי ההוראות של הספר והתקנתי.... אבל זה התקין לי רק בממשק טקסטואלי ולא גראפי אפילו שבאמצע ההתקנה זה כתב שזה מעתיק קבצים של gnome או kde. עוד דבר זה שאחרי שהתקנתי בממשק טקסטואלי ניסיתי להתקין שוב. וההתקנה נתקעה באמצע. זה קרה הרבה פעמים וכמעט שזה הגיע לסוף זה נעצר ונתקע... אבל לא תמיד זה קרה... לפעמים הצלחתי להתקין ושוב שזה כתב שזה התקין את הקבצים הדרושים לגראפי עדיין היה לי טקסטואלי וגם שניסיתי לכתוב startx לא הצלחתי להעלות את הגראפי.... בקשר לזה שההתקנה נתקעה.. אולי הדיסק פגום? אבל כמה פעמים הצלחתי להתקין ולא פעם אחר פעם..... אלאפעם אחת הצלחתי ואז כמה פעמים נתקע באמצע.... אתם יכולים בבקשה לעזור לי ולתת לי תשובה.... ואם כנראה הדיסק פגום אז מאיפה להשיג עותק של לינוקס.... תודה רבה. tal

Mr Boggy Man

New member
להוריד....או לקנות...

באתר www.linuxisrael.co.il יש מקום לקנות. אישית אני מוכן לצרוב לך את לינוקס רד האט 7.3 בחינם, רק תביא לי דיסקים (צור איתי מידע בפרטי, מאיפה אתה בארץ וכולי...) ואם אתה רוצה להוריד, אז זה 1.7+ ג´יגה, מהאתר www.redhat.com ואם אתה מוריד לך למראות (mirror) אבל אל תלך לישראל, יש שם תורות מכאן עד להודעה חדשה (מניסיון. אני הורדתי מאיזה חור באמצע ארצות הברית וזה הגיע לי למקסימום שאני יכול להוריד והורדתי תוך 12 שעות את שלושת הדיסקים).

ktpe

New member
לחבר שלי יש אינטרנט מהיר וצורב והוא

הוריד לי mandarke. קובץ iso.. אז אני יבקש ממנו. אבל מה הייתה הבעיה בכל זאת?? זתומרת למה פעם ההתקנה עלתה ופעם לא?

ktpe

New member
ודרך אגב למה התכוונת בפרטי?

פעם ראשונה שלי בפורומים של תפוז

ktpe

New member
אני ישמח אם תוכל לשלוח לי

כי הצורב של חבר שלי לא עובד כמו שצריך.... דרך אגב אתה מתכוון בדואר? אני יהיה פה עד בערך 3 בלילה או קצת פחות.... אז אם תוכל לענות לי עד אז תודה רבה...

beitar

New member
מה הבעיה? מהפרטים שציינת

קשה לדעת. אפשר לנחש שכרטיס המסך לא הוגדר כראוי, ולכן X מסרב לעלות. למה לא הוגדר כראוי ? יכול מאוד להיות שהבעיה היא בכך שמדובר בהפצה מאוד ישנה (ראד האט 6.2) שבא עדיין לא נכלל דרייבר לכרטיס מסך שלך. התקנה של הפצה מודרנית יותר, כמו ראד האט 7.3 תהפוך את החיים לקלים הרבה יותר (גם אם לא לגן של שושנים)

ktpe

New member
צודק כנראה זו הבעיה..

כי יש לי voodoo4 והאפשרות הגבוהה ביותר הייתה 3 אז ב 7.3 זה יסתדר? וגם הבנתי שיש שמה תמיכה בעברית?

ktpe

New member
אם אני מחליט לקנות מהאתר

http://www.guides.co.il/php/buylinux.php אז לקנות את שלושת הדיסקים של ההתקנה? של רד הט 7.3 וזתומרת הם בטוח שולחים? הצפתי אותכם ב 6 הודעות ב 8 דקות.... (=

למעלה