שלום לכולכם, בדרך להארה!

Gvido

New member
שלום לכולכם, בדרך להארה!

הנה הגעתי לפורום שלכם שנקרא מודעות פנימית. קראתי את ההודעות שלכם ולא ראיתי כאן אף אחד מודע! מה אם עושים כאן? טוחנים קמח? כיצד אתם הופכים למודעים יותר בעזרת הפורום הזה? למה אתם כותבים לפה? לא מזמן הגעתי להארה! עכשיו אני רואה את החיים כמו שהם! ללא אשליות! במקום לכתוב כאן שטויות שלא עוזרות לאף אחד להגיע להארה, אתם צריכים להפטר מהאילוזיות שלכם! אתם צריכים להתחיל להיות מודעים לכל רגע בחייכם! אתם רק אורחים בחיים האלה. אורחים ל 40, 60 או 100 שנה. אח"כ זהו! אתם לא כאן! אז מה אתם מבזבזים את החיים שלכם? איך אינכם רואים שאתם זה לא אתם, אלה האישיות השיקרית שלכם, האישיות הלא אמיתית, תוצר החברה! אתם צריכים להפטר מהכללים והתוכניות הסוציאליות שהחדירו לכם לראש עוד מילדותכם! עכשיו אתם כמו זומבים! אתם צריכים ללמוד את עצמכם תחת הנחייתי, רק ככה תוכלו לפוצץ את כל הבלונים שאתם חיים בהם! רק ככה תוכלו להפטר מכל התסביכים שלכם ולהיות אתם עצמכם הטהורים! רק בעזרתי תלכו לראות את מה שקורה סביבכם באמת ולא דרך המשקפיים שלכם! עכשיו אני נמצא כאן ומוכן לענות על כל השאלות שלכם! אז קדימה אל ההארה!

הצופה.

New member
למה שנאמין לך?

ואם כן ,למה אתה לא שולח אותנו למורה שלך? ואם אין לך מורה למה שלא נגיע לבד? ואם נעים לנו לחיות בתוך בלונים ,למה לפוצץ אותם? שאדם חולה סופני,למה לו להיות מודע? למה שלא יחיה באילוזיה? למה רק בעזרתך? אין עוד אנשים שהגיעו להארה? רק תשכנע אותי,ואני זורק 40 שנה מחיי הזומבי שלי ובא בעיקבותיך ואני בטוח שאם הגעת להארה תוכל לשכנע אותי בקלות.ואת כולם פה. ד.א אל תשכח לכתוב כמה זה עולה לנו

Gvido

New member
אתה לא חייב להאמין לי!

אתה בכלל לא חייב לי כלום! למה אני צריך לשלוח אותכם למורה שלי? עכשיו אני פה! אתם לא יכולים להגיע לבד להארה! בעצם אולי, לחצי שעה של הארה :))) אם נעים לך לחיות בתוך בלונים, מה אתה עושה בפורום הזה? אתה חולה סופני? אם כן, אני אענה לך, אם לא, למה לך להיות מועמס בידע הזה עכשיו? למה בעזרתי? אתה מכיר מישהו אחר שיכול להוביל אותך להארה? כמובן שעם העזרה והרצון שלך. זה לא עולה הרבה. בהתחלה :)) אבל בהמשך תצטרך לשלם בדברים היקרים לך מכל, שאתה תמיד מגן עליהם ומפחד לאבד אותם - באילוזיות, בהרגלים שאתה לא שם לב אליהם, בתוכיות הסוציאליות שעלפיהן אתה חי!

הצופה.

New member
אוקי אני מוכן לשמוע וללמוד

רק שאלה אחת לי בתור אדם שאינו יודע מה זה הארה איך אדע שהגעת להארה? ואם אדע איך אדע שאתה יודע ללמד? השאלות הללו אינן הקנטה פשוט בתוך ים של שרלטנים ואתה בטח מכיר את זה גם אני צריך לפחות את הידע הזה בתודה הצופה

Gvido

New member
אינך תדע

אינך יכול לדעת זאת. עכשיו :)) זה לא כתוב אצלי על המצח וגם אף פסיכולוג או פסיכיאטר לא יגידו לך את זה עליי. הדבר היחיד שהם יכולים להגיד עלי, זה שאני חולה נפש :)) אינך גם יכול לדעת שאני יודע ללמד. יש לך רק קרטריון אחד שעל פיו תוכל לבחון את המצב. הקרטריון הזה, הוא אתה! אם תראה שאתה משתנה, שאתה מתחיל לראות סביבך הכל בצורה שונה, להבין בכל דבר את העיקר, להרגיש אנשים, להיות מקור אור ועוד 18000 תופעות לוואי שקוראות בדרך, תדע שזה זה! :)))))

הצופה.

New member
לפי מה שאתה אומר..

כל אחד שיכנס לפה ויגיד אני בהארה ואני יכול לעזור לך אני צריך ללכת לבדוק אין שום דרך לברור ובכך אני עשוי לעבור אלפי מורים עד שאמצא את הנכון ובכך גם יכול לסיים את חיי ולא למצא לעולם אין שום אינדיקציה אחרת? שמשה ירד מהר סיני פניו קרנו היתה הילה סביב וגם אנשים רדודים"כמוני" יכלו להבין שמדובר באדם מואר. ועוד דבר לו אלוהים היה רוצה הדבר הקל ביותר בשבילו היה להוכיח שייש אלוהים ותמיד אני אומר לו הרב עובדיה יוסף היה מסוגל להזיז גפרור במילימטר אחד בעזרת הבל פה הייתי מצטרף אליו מכיוון שאין לו את זה לא אלך אחריו לדעתי אם אתה מואר יש לך את היכולת לגרום לאנשים לנהור אחריך תן לנו בבקשה רק דבר אחד בעיקר שאתה אומר שאתה מקור אור

Gvido

New member
איך קרלוס יכל לדעת שדון חואן מורה?

איך אתה יודע מה היו פניו של משה, כאשר ירד מהר סיני? היית שם? :)) קראת את זה? אז עכשיו אתה יודע איך צריך להיות? :)) למה אתה רואה את התורה כספר הסטוריה? :)) האנשים שהיו אז, זה לא האנשים של עכשיו. כדי להזיז גפרורים, לקרוא מחשבות, לדעת לעוף עם הגוף הפיזי שלך, טלקנזיס וכו´, לא צריך להיות מואר או מודע בצורה מיוחדת :)) זו פאראפסיכולוגיה, אפשר ללמוד את זה באונברסיטה, בגרמניה למשל.

נשמה טובה כל אחד יכול לראות את../images/Emo8.gif

נשמה טובה!!! כל אחד יכול לראות את מעמד הר סיני אם הוא יחליט להיות שם:)) התורה אינה ספר הסטוריה התורה היא צופן:)) דור המדבר שהיה שם הם הנשמות שנמצאות כאן פה ועכשיו. 600,000 איש:)) אנחנו לא מחפשים לעוף עם הגוף הפיזי מכוון שאנחנו כבר עפים:)) אני באופן אישי לא מחפשת לימודים בגרמניה יש לי הכל פה ועכשיו בכתבים שלנו. שיהיה לך המשך יום מחייך ונפלא:)) מיכל

הצופה.

New member
ידידי המואר

אני יודע שמושה היה מואר בדיוק באותה דרך שאתה יודע שקרלוס ידע שדון חואן היה מורה "מקריאה" גם את לא היתה שם וגם אתה רק קראת את זה אז עכשיו אתה יודע למה אני לא מבין? מי אמר לך שאני רואה את התנך כספר היסטוריה? אף אחד לא יכול לקרא מחשבות ואף אחד לא יכול לעשות טלקינזיס אפשר ללמד אבל אי אפשר ליישם ועדיין לא אמרת לי איך אדע להבדיל בין מורה למורה בלי להתנסות ולעסוק בהתנסות כל ימי חיי בלי למצוא מורה

Gvido

New member
לא אמרתי שאני יודע.

שאלתי אותך. אני לא יודע :)) ואפשר ליישם קריאת מחשבות וטלקינזיס.

הצופה.

New member
אחד

נוסע באוטובוס כל רגע שואל את הנהג איפה זה רחוב דיזינגוף ממשיך הנוסע לשאול כל כמה דקות בסוף הנהג אומר לו תשמע שנגיע אגיד לך שמגיעים לדיזינגוף אומר הנהג לנוסע פה זה דיזינגוף והנוסע לא יורד.. אחרי כמה דקות שואל אותו הנהג למה לא ירדת אמר הנוסע "סתם רציתי לדעת" הנהג מתרגז ושותק חצי שעה אחרי שואל הנהג את הנוסע " תגיד לי אימא שלך זונה?" הנוסע מתרגז מתקרב לנהג ואומר מה קרה לך אומר הנהג סתם רציתי לדעת

R2

New member
אז אמא שלו באמת......

תתחיל להאמין באנשים , אחרת תגיע להארה

R2

New member
אז אמא שלו באמת .....

תתחיל להאמין באנשים אחרת, תגיע להארה

ayali

New member
לצופה

אם תעצור רגע ותחשוב טוב טוב אז תראה ואולי תבין שהכל זה אנחנו ורק אנחנו או אם תרצה מאיתנו, הכל נורא פשוט עד כדאי כך שזה ברוב הזמן נישגב מבינתינו

conatus

New member
conatus

כשכתבת שלא ראית אף אחד מודע התכוונת מודע למה ? כששאלת מה אם עושים כאן אני מניח שהתכוונת למה אתם עושים כאן רק שברחה לך ה-ת- מה שמראה על אנושיות כי לכולנו זה קורה מעת לעת. וכשכתבת טוחנים קמח התכוונת אני מניח לכך שאנחנו מבזבזים את זמננו והגיוני הבריא אומר לי שאם אתה כותב פה גם אתה מבזבז את זמנך בדיוק כמונו. שאלת כיצד אנחנו הופכים למודעים יותר בעזרת הפורום הזה אבל בהתאם למה שכתבת קודם שלא ראית אף אחד מודע הייתי אומר שיש כאן סתירה רצינית ביותר כי אתה כנראה לא מקשר את המשפטים שלך ואם אוסיף את אמירתך הקודמת שאנחנו מבזבזים את זמננו כאן סתירתך רק תלך ותתעצם. אתה שואל למה אתם כותבים פה ובעצמך כותב פה אז אני מחזיר אליך את השאלה למה אתה כותב פה ? בהמשך אתה מכריז שהגעת להארה ושעכשיו אתה רואה את החיים כמו שהם ללא אשליות. אשריך שהגעת לכך האם עלה בדעתך שיש אנשים שחיים בהארה עוד הרבה לפני שגילית אותה וחלקם כותבים בפורום הזה ושאתה להם לא יכול לחדש הרבה הרי הנחתך שכול מי שכותב כאן הוא טועה בדרכו היא שגויה. ומלבד זאת כל ילד יודע שהרגשה משתנה וכמו כן השקפת עולם ומי הבטיח לך שמחר הארתך לא תעלם לך ותחזור לנקודת ההתחלה. אתה כותב שבפורום זה נכתבות שטויות ואני שואל את עצמי האם קראת את כל ההודעות ואני מדגיש -כל- כי אם ישנה רק הודעה אחת רצינית איכותית ואמיתית - ואני נתקלתי ברבות כאלה - אמירתך מתפוגגת מאליה. ומלבד זאת אני מניח שדבריך על פי תפיסתך אינן שטויות להערכתי יהיו רבים וטובים שיגידו על דבריך שטויות. אני חייב לסיים...

Gvido

New member
התכוונתי

מודע לעצמו מודעות מלאה. מודע לעצמו, באותה המודעות, שרובכם, אני מניח, שואפים אליה. מודע למשך זמן. משך זמן של חיים :)) לא מודע לרגעים, לכמה דקות ביום, כאשר הוא נזכר להיות מודע או כמה דקות בשבוע, או פעם ב...:)) איני אמרתי שאיני אנושי יותר :))) ההיפך הוא הנכון. אתם זה הרובוטים והמכונות. :)) כאשר אמרתי שאתם "מבזבזים את זמנכם", התכוונתי שמה שאתם עושים כאן, הדברים שאתם כותבים, אינם מקרבים אותכם להארה או למודעות. כאשר שאלתי מה אתם עושים, כדי להיות יותר מודעים, התכוונתי למה אתה וכל אחד ספציפית עושה, כדי להיות יותר מודע? מה אתם מבינים שצריכים לעשות כדי להיות מודעים יותר? כי עכשיו, אינכם מודעים באמת(אולי מדי פעם לרגע:))). אין כאן סתירה. אני שואל למה אתם כותבים פה, הרי לא לשם להיות מודעים יותר וקרובים להארה ולהבנת החיים לשכם? שאלה רטורית. את הסיבות לכתיבתי כאן, אכתוב באחת מההודעות הבאות. וזה לא כדי לעשות רושם או למשוך תשומת לב, כמו שמיד רובכם חשבתם :)) אין לי צורך בזה. :)) אנ יכול לעשות את זה ברחוב :)) שם יש הרבה יותר אנרגיה :)) איני מניח דברים. אין כאן אנשים מוארים. יש דברים שרואים אותם ברמה אחרת, איני יכול להסביר את זה לך. אין אלגוריתם שיכול לקבוע מי מואר ומי לא. פשוט רואים את זה. אלו לא הנחות או חישובים סטטיסטיים שעשיתי :)) מי מואר? שירים את היד :)) "כל ילד יודע שהרגשה משתנה וכמו כן השקפת עולם ומי הבטיח לך שמחר הארתך לא תעלם לך ותחזור לנקודת ההתחלה." אלו מסקנות, מחשבות וחישובים של אדם שאינו הגיע להארה. :))) כך מעבדת את הדברים תודעה של אדם רגיל. לוגיקה של חישובים של תודעה שעובדת על פי מה שלימדו ביה"ס :)) ואני לא מואר מאתמול :)) ואגיד לך עוד משהו. כאשר אתה מגיע להארה, אתה אומר לעצמך "כוס אמק, זה כל כך פשוט! מה עשיתי כל הזמן הזה? איפה הייתי?" כאשר אני אומר שנכתבות כאן שטויות, שוב אני חוזר, אני מתכוון לדברים שלא מקרבים אותך למודעות או הארה. הם נכונים, אבל אינך יודע מה לעשות אתם. אין לך כלים כדי להשתמש באותם הדברים, או להבין אותם בצורה נכונה! אם יש הודעה כזאת, למה לא שמים אותה בכניסה לפורום? אולי תצביע לי עליה? :) שים לב להודעות שכותבים בתגובה להודעה הראשונה שלי. זה הפחד שלהם לאבד את כל מה שהם צברו! זה הפחד שמישהו יקח מהם את הנוחיות שהם חיים בה. אתה מבין, הנוחיות הזו, זה כמו קביים שהם נשענים עליהם והם מפחדים שיקחו מהם אותם, אז כולם מייד מתגוננים. "לך מפה, תן לנו להשאר עם העולם שלנו, אנחנו רוצים לחיות בתוך המטריצה" :))) אל תדאגו, לא אשר כאן זמן רב. :) לא באתי לשנות את העולם שלכם. רק לאלה שרוצים בעצמם. :)

אני לא אוהבת את סגנון הדיבור שלך../images/Emo5.gif

שלום לך GVIDO ידידי אם אתה לא מרוצה ממה שנכתב כאן או טוען שאנחנו מדברים שטויות זכותך לבחור להעלם תוך שניות, ובכל זאת נשארת לומר את דבריך. סגנון הכתיבה שלך לא מוצא חן לי. אם באמת היית אדם מואר היית יודע שלא קיים דבר כזה ששמו ביקורת ושיפוט. אולי חווית משהוא אולי ראית קצת צבעים אולי חשת ושמעת את קול הצפורים או האבנים לרגע. לדעתי האישית זה היה לרגע קל. אתה מקרין בדבריך המון מרירות המון ביקורת עלינו שהרי אנו שיקוף מראה שלך. ככה לא קוראים לקהל מאמינים ללכת אחרי מנהיג. קודם לך עשה שלום עם עצמך אחר כך תבוא להטיף לנו על דרך החשיבה שלנו. אתה מזכיר לי את המחזירים בתשובה שבאים אל העם ממקום של איום לחץ מתח וחרדה. זו לא הדרך אולי כדאי לך לחפש פורום או קהילה אחרת בטוח שאתה לא בתדר שלנו עם כאלה התנגדויות וחבל שתעכיר כאן את האוירה אותה יצרנו. הרבה אור ואהבה אין סופית לך מיכל

הצופה.

New member
היי מיכל ../images/Emo13.gif

אני לא מקבלת את סיגנון הדיבור שלך!!!! אי אפשר להתחיל באני לא אוהבת את סיגנון הדיבור שלך ולסיים בהרבה אור ואהבה אין סופית לך
זה משהו בסיגנון האם אלוהים יכול לברוא אבן שהוא לא יכול להרים אותה? דבר והיפוכו לא יכול להכנס לאותו משפט בהערכה רבה הצופה

למעלה