שלום לכוווווולם

מושיקו99

New member
שלום לכוווווולם

היי לכולכם כאן ואני מקווה שאני לא מפריע רציתי רק לשאול אתכם האם יש לכם מידע כלשהו לגבי ניתוח לשינוי מין האם זה כדאי? האם וכמה זה עולה? האם אפשר להתחרט ולחזור להיות גבר? חשבתי על אפשרות לעשות ניתוח בסגנון להתראות מושיקו99

אני לא יודע כלום בקשר לזה

אבל אני כן יודע שעושים מבדקים פסיכולוגים ותהליך ארוך כדי לבדוק אם האדם באמת מוכן נפשית לכזה שינוי. אם מישהו עושה כזה ניתוח, ספק רב אם יש סיכוי שיתחרט. מוודאים שכזה דבר לא יקרה. מר מומין

טל קר

New member
שלום לך, באגודה יש גם מידע

לטרנסקסואלים, וכך גם בזמן הורוד. יש גם תת אגודה לטרנסקסואלים על פי מיטב זכרוני, וגם קו חם לטרנסקסואלים ולWANNABE. בכל מקרה, זה לא בדיוק הולך כך "חשבתי על האפשרות לעשות ניתוח בסגנון". כפי שמר מומין אמר, עוברים מבדקי מוכנות נפשית לפני הניתוח. זה לא בדיוק איזה קוריוז או שגעון רגעי. זה לאנשים שמרגישים שנולדו בגוף הלא נכון, והגוף הוא הכלא של הנפש. לניתוח MTF יש פחות אפשרויות לסיבוכים. אני לא יודעת כמה זה עולה, אבל זה יקר (בגלל זה, לא עלינו, חלק מהטרנסקסואלים שחשים נואשים בהיותם בגוף שכולא אותם ואין להם כסף פונה לזנות. התופעה הזו של טרנסקסואלים שפונים מחוסר ברירה לזנות כדי לממן את הניתוח ידועה בכל העולם. ואני ממש לא ממליצה על השיטה הזו) מבחינת כדאיות- אתה תגיד לי. האם אתה חש כגבר, או שאת חשה כאישה? האם אתה מרגיש טוב כגבר, או שאת מרגישה כאישה שכלואה בגוף הלא מתאים? האם זה קוריוז רגעי עבורך, או שאת חשה שלמרות המחירים הכספיים והאחרים את מוכנה לעבור את התהליך, כדי שנפשך תמצא בגוף שמתאים לה?

טל קר

New member
אגב אצל רוב הטרנסקסואלים הניתוח

זה השלב האחרון, ואצל חלקם גם לא מבוצע. אלא מתחילים לפני התאמת איבר המין למין הרצוי, בהתאמת ההופעה החיצונית. כלומר הם מתחילים קודם על ידי התלבשות כנשים ולקיחת הורמונים לשינוי הקול, הפסקת גדילת השיער, וגדילת החזה. בכל מקרה זה לא משהו שעושים כלאחר יד, אלא מתוך דחף מאוד חזק.

אופק L

New member
../images/Emo45.gif וכמו שאמרו קודם, דורש וועדה

רפואית מיוחדת, חוץ מההוצאות הכספיות האדירות (שבחלק מהמדינות בעולם מקוזזות על ידי הממשלה). אדרת סיפרה על כך בראיון ב"זמן הוורוד" על ההחלמה מהניתוח, הכאבים והצלקות. בסידרה שהוקרנה בערוץ 8 הסבירו כיצד מתבצע הניתוח הזה, ומדוע ניתוח של גבר לאישה קל יותר מניתוח של אישה לגבר (לגבר כביכול צריך רק לקצץ את האיבר ולקפל אותו פנימה בכדי ליצור את השפתיים החיצוניות, לאישה לעומת זאת צריך לבנות איבר מחדש - בדרך כלל מחתיכות עור שלוקחים מהרגליים). מעניין שבמדינות מוסלמיות, בהן ההומוסקסואליות מחוץ לחוק, תופעת הקוקסינליות והטרנסקסואליות היא תופעה נפוצה ופופולרית - תאילנד למשל

אופק L

New member
אין אתר באינטרנט, אבל אפשר להשיג

בהמון בתי קפה וחנויות בישראל. רשת טאוור רקורדס, קפיטו (בשנקין), פיצוציות ברחבי תל אביב, בית האגודה... אם תכתוב מהיכן אתה בארץ, אתן לך מיקום מדוייק בו תמצא את המגזין.

למעלה