שלום לחברי הפורום

Hagay35

New member
שלום לחברי הפורום

היי החלטתי לכתוב כאן ולשתף אותכן כי אך שהוא זה קרוב גם אליכם ואשמח לחוות דעתכן.

אז ככה יש לי ידידה שאולי זה יתפתח למשהו מאוד רציני ,אני אוהב את הדמות שלה והאישיות היא משלימה צדדים אצלי מה שנקרא,היא כנראה שהיא יותר לס מאשר דו היו לה חברות זה הסתיים במפח נפש מה שנקרא היא בת 26 ,וכנראה היא רואה שכולם מתחתנים וזה מבעבע מה שנקרא ,אני יודע על הנטייה שלה אני לא מנסה לשנות אותה יש תקופות כאלו של סערות בחיים שקורה מצבים כאלו.
אני מודע לנטייה שלה וכו ואקבל את זה השאלה שלי היא עד כמה זה עלול להפריע לתפקוד הבית והמשפחה העתידית?זאת אומרת ניהול קשר חברי מהצד עם כל השלכות מצבי רוח ריבים שולם וכל מה שמשתמע מאישה כזאת שמנהלת זוגיות מחוץ לנישואים עם אישה.

פה אני יודע מקבל את מה שהיא בואו נאמר שאם היא תגיד לא נראה לי שהיא עוברת סופית למין הגברי אז זה יראה אחרת ,כרגע זה החבילה שלה .
עכשיו לגביי וניהול חיי הנישואים ואשמח לדעתכן .
אז ככה אני טיפוס שלא דביק מה שנקרא כמו שרואים אצל זוגות אחרים אני לא תלותי ,מאוד משקיע רגשית אוהב ואוהב ספייס מה שנקרא ,הכול אצלי פתוח מייל פייס וכו אני אדם מאמין לא מאמין בקשרים מחוץ למסגרת ,אני נראה טוב ומחוזר ופשוט יודע מי אני .
חשוב לי הזמן לתחביבים שלי ספרים לימודים טיולים כאלו שאני מעדיף ללכת לבד הכונה ללא חברים טיפוס נוח ,אין לי בעיה אם האישה תרצה לצאת עם חברות וכו בהנחה שהיא שהיא יודעת פשוט מה המשמעות ולא משחקת באש,ופשוט רוצה לנהל חיי נישואין נכונים מה שנקרא בלי סצנות של קנאה ופגיעות וכו אני אדם לא קנאי למדתי בחיי שלא שווה להיות קנאי זה רק הרסני ,אז פשוט אך אומרים לשמור על הבריאות.
אני מאלו שכביכול לא מהמקשקשים למינהם בטלפון עם האשה כמה פעמים ביום אני אוהב נשים עצמאיות חזקות שיודעות להסתדר מה שנקרא שאם זה לא מקרה מיוחד ממש לא צריך לעזוב באמצע על כל פיפס קטן .

אני לא אוהב שתלויים בי רגשית וכלכלית מה שנקרא .

אך הייתם מגדירים אותי כבעל לעתיד בעקבות דברים אלו ?

איזה פרופיל של בת זוג אתן יכולות לבנות מכך?

המון תודה לכם
 

frust

New member
אם אתה מודע

לכל ההשלכות האפשריות של בחירתך, ותהיה מוכן לשאת בכל התוצאות האפשריות של המהלך,
- לך על זה.
אין פתרונות בית ספר לחיים. הם מורכבים ומסובכים, אבל ניתנים לניווט.

בהצלחה בכל אשר תבחר
 
למעלה