שלום לחברי הפורום, אני מושתל כליה

שלום לחברי הפורום, אני מושתל כליה

מזה 3 וחצי שנים לאחר יותר מ 6 שנים של דיאליזות, יש לי מעט נסיון בכל מה שקורה סביב, לפעמים יש דברים שהם ספציפיים לכל מטופל ומטופל, גם בין גורמי הרווחה השונים, אז אשמח לעזור ככל שאפשר אבי נועם

loveu4evers

New member
../images/Emo51.gif

על הרצון לעזור ולתמוך, 6 שנים של דיאליזה?? זה מלא זמן... למה כ"כ הרבה זמן לקח לך לעשות השתלה?

כל אחד והמזל שלו

לא יודע בדיוק למה, אבל זו שאלה של התאמה, בין האיבר, למי שמיועד להשתלה

loveu4evers

New member
אחח המזל הזה...

איך היה להיות בדיאליזה 6 שניה? ספר לי קצת אם בא לך... עבודה חברים אורך חיים... זה מאד מעניין אותי.. כמה עולה השתלה?

מה זה חיים שכאלה?! ../images/Emo6.gif

אז אשתדל בקצרה בהתחלה היה לי קשה עם הדיאליזות בגלל שהייתי רגיש למסנן שהיה אז (מסנן פשוט) ואז במיקרה עשיתי כמה פעמים במכון אחר שעשו לי עם מסנן אחר וכאבי הראאש נעלמו כלא היו ולאחר מלחמה פתרו לי את הבעיה, עם הזמן הסתדרתי עם הטיפולים, עבדתי כעצמאי העבודה לא הייתה ריווחית תכלס, אך סיפקה לי תחושה טובה כי העבודה שלי הייתה כרוכה בנסיעות שהייתי משלב בהם טיולים, ובעיקר לא להרגיש מוגבל, לאחר תקופה מסוימת חזרתי לגור בעיר מגורי אישתי-אשקלון ששם קיבלנו עזרה ממשפחתה כי אז נולדו לי 2 הילדים שלי, כשהתחלתי "לסגור" 6 שנים של טיפולים כבר החלטתי שזה לא עסקוצריך לפעול להשתלה פרטית, פניתי למצווך והייתי אומור לעבור בדרום אפריקה, שסוכם על כ 120 אלף $, ואז הגיע הטלפון המיוחל טסתי לאיכילוב, עשיתי דיאליזה אחרונה ונכנסתי להשתלה, קשה לתאר את התענוג של ההרגשה של פיפי ארוך אחרי הרבה זמן, ולראות את צבע העור משתנה מיום ליום מאחל לכל אחד חוויה כזו אבי נועם

loveu4evers

New member
../images/Emo52.gif

על החוצפה אבל זה עיניין אותי, אני אמורה להיכנס בזמן הקרוב לדיאליזה ואני מאד מפחדת מאיך שזה ישפיע עליי ועל החיים שלי אין לי גם בעל אז זה גם מעורר חששות חוץ מזה אני מאד רגישה ומפחדת לקחת את זה יותר מידי ברצינות וכמובן יש את עיניין הכסף.... דאגה לא קטנה

זאת לא חוצפה מצידך, רק היית אומרת

מהתחלה אז הייתי מתייחס בפחות ציניות לעיניין, לצערי זה ישפיע מאוד על החיים שלך כמו כל מטופל, אך תלוי איך את לוקחת את זה, מנסיון עדיף לקחת את זה בקלות, כי אין ברירה אחרת , אם תצליחי לעבור השתלה מה שיותר מהר מה טוב, יש את בעיית הפוריות בזמן טיפולי הדיאליזה בעיקר אצל נשים, אני הצלחתי להביא עוד ילד בזמן שהייתי עוד בטיפולים, אני מכיר לפחות 2 נשים אישתחי שהיו מטופלות דיאליזה והיום הן אימהות לילדים שלהן, שוב אשמח לעזור ולענות על כל מה שתשאלי (אשתדל) אבי נועם

ס לוי

New member
ל - loveu4evers

ראשית אני מאחל לך המון הצלחה כמי שעבר את נושא הדיאליזה פעמיים אני מכיר את ההרגשה לפני אך בסופו של דבר העניין תלוי באיך שמקבלים את הדברים באופן אישי חשוב מאוד לקחת את הדברים בפרופורציה הנכונה ולחשוב שתמיד יש דברים יותר גרועים ועם כל הבעיתיות לחולי כלייה לפחות יש פתרון חשוב מאוד להסתכל על הדברים כזמניים ולחשוב ברצינות על נושא ההשתלה ייתכן שבהסתכלות ראשונית הסכום נראה גבוהה מדיי ובעייתי וקשה להשגה אך יש לבדוק את העניין ברצינות ולבדוק את כל האופציות ***ראשית יש לקחת בחשבון שקופות החולים משתתפים בכ- 50% מהעלות - תלוי בקופה ולגבי שאר הכסף ניתן לגייס בדרכים שונות דרך עמותות וכד' כמובן שניתן להרחיב אך עם תרצי אשמח ליצור קשר המון המון בריאות

loveu4evers

New member
../images/Emo140.gif

אשמח אם תוכל להרחיב כי גם הנושא של אמא שלי מדאיג אותי כל היום היא בדאגות ועוד לא נכנסתי בככל לדיאליזה אומנם זה רק עיניין של זמן... זמן שקרב ובא...

ס לוי

New member
ל - loveu4evers

בהמשך להודעה הקודמת בהחלט אוכל להרחיב - יש שאלות ספציפיות? כמו שאמרתי אכן יש לקחת את הדברים בפרופורציה המתאימה נכון שזה קל להגיד וגם לי הרבה אמרו כך - אך אני אומר את זה ממקום שאני הייתי באותו מקום שאת נמצאת את ההשתלה הראשונה שלי עברתי בגיל 19 לפני כ 22 שנה זה היה מיד לאחר סיום התיכון ומסיבה זו גם לא התגייסתי, עשיתי גם מאמצים להתנדב ובאותה עת לא הסכימו כאמור בגים 19 עדיין בתחילת הדרך עם חברה - שכעת היא אישתי שעברה איתי את כל הדרך - כיום נשוי + 3 ההשתלה הייתה לאחר כ6 חודשי דיאליזה ובאותה עת הדברים הסתדרו כך שקיבלתי את הכליה מתורם חי אכן בתחילת הדרך העולם נראה שחור וחסר כל תקווה אך חשוב מאוד לחשוב על זה שאנחנו בני "מזל" כמובן בערבון מוגבל שלבעיה שלנו קיים פתרון כלשהו לעומת דברים חלילה שהם ללא פתרון ברוך השם ההשתלה החזיקה כ 20 שנה ולפני כ 1.5 שנה עברתי השתלה נוספת גם הפעם מתורם חי - ואת ההשתלה עברתי התורכיה(אשמח לתת אינפורמציה עניין ההשתלה : חשוב מאוד לחשוב ברצינות על נושא ההשתלה(כמובן בהתאם לאפשרויות של כל אחד)ועל האפשרויות השונות בעניין המימון כמו שאמרתי קיימים אופציות שונות לעניין - אשמח לפרט לך באופן ישיר במידה ותהיי מעוניינת אינני חושב שכאן המקום לפירוט יתר דעתי בעניין עיתוי ההשתלה (רק דעתי האישית - לא רפואי)לעבור השתלה לאחר תקופה קצרה של דיאליזה ואז הגוף נקי יותר מרעלים שנצברו וקליטת ההשתלה הינה חלקה יותר - מזכיר שוב דעתי האישית בלבד ***אם יש כוונה לביצוע השתלה בזמן קרוב - כחצי שנה עדיף לא לבצע את ניתוח ההכנה להשתלה - שנט ביד ניתן לעשות דיאליזה עם חיבור זמני כחצי שנה *****נראה לי שאני נסחף מידי ביתר פירוט אשמח ליצור קשר ולשוחח באופן אישי במידה ואת מעוניינת כמו כן אשמח לשוחח עם אימך בנסיון הרגעה במידת האפשר כמו כן אם את מעוניינת אשמח לקבוע פגישה איתך ואם אימך יחד עם אישתי להסביר את הדברים להבהיר את הדברים לעזור ולייעץ במידת האפשר ואולי כדי שבכל זאת לראות אור קטנטן בשלב זה בקצה המנהרה הרבה הרבה בריאות להמשך קשר

loveu4evers

New member
../images/Emo189.gif

תודה רבה לך על הרצון והסבלנות איך אוכל ליצור איתך קשר? באי סי קיו או מסנגר? ואיך אוכל להודות לך על התמיכה הנפלאה שאותה אתה מעניק? ועוד דבר לגבי אישתך אני ממש מעריצה אותה על שהייתה איתך לאורך כל הדרך ולא התייאשה קבלו את ברכתי לחיים ארוכים בריאים ומאושרים

למעלה