שלום לחברים הפורום

crzgirl

New member
שלום לחברים הפורום

יש לי שאלה לא יודעת עד כמה זה הפורום המתאים אבל מקווה אני שתוכלו לעזור לי או להפנות אותי איפה אוכל לקבל עזרה אז תודה על כל עזרה שאקבל... והבעיה היא כזו יש לי מכשיר שמקבל את הדיסק זיכרון עם התמונות של המצלמה הדיגיטלית הוא אמור להתחבר למחשב, אבל העניין הוא שהמחשב אינו מוצא לו חומרה וחוץ מלדעת שמחובר למחשב מכשיר כלשהו איני יכולה לעשות דבר.עם המכשיר לא הגיע שום דיסק עם חומרה רק דיסק של תוכנה של עבודה עם תמונות.וכשאני מפעילה את התוכנה היא לא מזהה את המכשיר ואני לא יכולה להשתמש במכשיר.מה אפשר לעשות בעניין.המערכת הפעלה שלי היא windows xp

conatus

New member
המחשב שלי

ניסית לבדוק ב"המחשב שלי" אולי מופיע כונן נשלף שממנו אפשר להעתיק את הקבצים.

avivbarnoy

New member
שני שלבים:

בשלב הראשון כאשר את מכניסה את החיבור ועולה לך החלון של התקנת חומרה בחרי בהתקן באופן ידני ותגידי למחשב לחפש בכוננים הנשלפים- כמובן שהדיסק צריך להיות בפנים ואם הו הגיע עם דרייבר בתוכו (רוב הסיכויים שכן) המחשב יימצא אותו. אם זה לא יעבוד כנסי לאתר החברה של קורא כרטיסי הזכרון וחפשי שם את הדרייבד למוצר שלך- הורידי אותו משם והתקיני אותו ידנית. בהצלחה. אביב

crzgirl

New member
../images/Emo128.gif

אממ שום פתרון לא עזר וזה לא כרטיס זיכרון זה זיכרון למצלמה דיגיטלית לתמונות סטילס(multimediacard)וחיברתי בעצם למחשב הנייד את הכונן(דגם הכונן הוא vw-rwm1 panasonic) שיכול להעביר לי את התמונות למחשב.

למעלה