שלום, לא כתבתי פה הרבה זמן

מיכל ט

New member
שלום, לא כתבתי פה הרבה זמן

עדין קראתי את הפורום אבל לא היה לי יותר מידי מה להגיד.
אני רוצה לשתף אתכם שסיימתי קשר עם הפסיכיאטרית שליוותה אותי בכמה שנים האחרונות . זה היה לא פשוט בכלל בעיקר שהמחשבה לסיים את הקשר נבעה מאכזבה מאוד גדולה ממנה. האישה הייתה דמות מאוד משמעותית בחיים שלי ובזמן האחרון הרגשתי שהקשר מיצה את עצמו ושצריך לסיים. אני מודה שזה השפיע מאוד על ההרגשה שלי. ואפרופו הדיון שראיתי פה על חרדה אז גם החרדה שלי הרימה את ראשה.
אני אמורה לפגוש פסיכיאטרית אחרת בשבוע הבא בעיקר כדי לעקוב אחרי מצב החרדה שלי. אולי זו תהיה הזדמנות לחשוב איתה מחדש לשלב גם טיפול בהפרעת קשב-בעבר כשניסיתי זה לא עבד כי כל התרופות שניסיתי להפרעת קשב עוררו חרדה שהציפרלקס שלקחתי לא הצליח להתגבר עליו
אני מקווה שהרופאה החדשה תהיה נחמדה - אני תמיד קצת בלחץ מלהכיר אנשי טיפול חדשים

מיכל ט

New member
ויתרתי על מנדל

גם ככה התלבטתי אם לעזוב את העבודה ובגלל שאמרו לי חד משמעית שאין עזרה לאנשים עם הפרעת קשב זה עזר לי להחליט שזה לא המקום בשבילי. אני מאמינה שרוב הסיכויים שהייתי מסתדרת עם הלימודים אבל לא בא לי להגיע למקום כל כלל חסר מודעות. אני יודעת שהייתי יכולה לבוא ולעשות שם שינוי בתפיסה אבל כנראה שאי אפשר להלחם בכל העולם אז בחרתי לותר על המלחמה הזו

אבישי ק

New member
אולי זה גם פחד משינויים?

אני יודע שאני מפחד משינויים
ובגלל זה אני תמיד מהסס לפני שאני משנה משהוא בחיים שלי
אני קראתי את מה שרשמת ומיד עלתה לי המחשבה שאם זה היה אני
הייתי מרגיש מיד את החוסר של הפסיכיאטרית.
אבל את צודקת, הגיע זמן
ועשית נכון

מיכל ט

New member
גם אני לא חסידה גדולה של שינויים

חברים שדיברתי איתם על התחושות לגבי המטפלת הקודמת יעצו לי כבר מזמן לעזוב אותה אבל לי זה לקח זמן.
קיבלתי המלצות חמות על הפסיכיאטרית הנוכחית שאמורה להבין גם בהפרעת קשב . בטלפון היא נשמעה לי כמו צנונית מיובשת אבל הבטחתי לעצמי שאני נותנת לה הזדמנות

אבישי ק

New member
בהצלחה עם הפסיכיאטרית החדשה

אני מקווה שהיא תהייה יותר טובה מהקודמת

נריה222

New member
יש פחד משינויים אבל מצד שני

אנשים עם ADD זקוקים להרבה שינויים. מחליפים הרבה מקומות עבודה כי משתעממים מהר

למעלה