שלום לאורלי

שלום לאורלי

הי תינוקי בן 3.5 חודשים . החל למלמל לפני כחודש וחצי בשפת התינוקות. קנינו לו את הDVD הנפלא שלך ממנו לקחנו מספר שירים ודקלומים. אנו שרים מדברים ומדקלמים הרבה מיום היוולדו ועד לפני שבועים היה מלמל איתנו אך לאחרונה מלמול זה כמעט ופסק ואיני מבינה מדוע. כשאני מדקלמת לו מסתכל לי ישר לתוך הפה והעניים , מדקלמת לו בערך 3 פעמים כל דקלום ולפעמים עוצרת כדי לתת לו צ'אנס לענות, אך פתאום זה פסק כעת כשאני עוצרת פשוט ממשיך להסתכל או מאבד עניין. פעם גם היה מדבר מעט עם עצמו או למובייל וגם זה כמעט ולא. יש לנו מספר דקלומים ומספר שירים אם כי לפעמים זה משתנה ונספים עוד או שוכחת אחרים . מה עשיתי לא נכון? אולי לשנות שירים /דקלומים כ"כ עצוב לי לראות את זה פתאום. דבר נוסף : בפעמים הבודדתת שהוא עוד מלמל זה בד"כ באמצע הדקלום שלי ואז כשאני עוצרת כדי לתת לו הזדמנות מיד משתתק, כך שבעצם אין לי את ההזדמנות לתת לו תודה

הי אהבה חדשה3

אני מניחה שעשית הכל נכון..רק שהצפייה / התוצאה לא מתאימות לך לאחרונה. נכון? "כשאני מדקלמת לו מסתכל לי ישר לתוך הפה והעניים " - מעולה, זה מעיד על קשב..ויכולת הקשבה מפותחת ומתפתחת. "מדקלמת לו בערך 3 פעמים כל דקלום ולפעמים עוצרת כדי לתת לו צ'אנס לענות" - זה שהוא "לא לקח את הצ'אנס" זה אומר שהוא מאוד עסוק בהקשבה לך...זה לא אומר שום דבר רע. למה הדבר דומה? תארי לעצמך, שאני מספרת לך משהו ופתאום אני עוצרת...ואת נשארת עם פה פעור, כי את רוצה לשמוע את ההמשך, והרי זה ברור, שאם אני לא ממשיכה את "מאבדת עניין" ומסתלקת לך לדבר עם מישהו אחר. "פעם גם היה מדבר מעט עם עצמו או למובייל וגם זה כמעט ולא" - פעם הוא היה קטן וידע מעט, היום הוא גדל ויודע יותר. יכולות החקירה ותחומי החקירה שלו משתנים. כנראה, שהוא פחות חוקר את קולו כרגע ויותר מתמקד בהתבוננות ובהקשבה, וגם - כן, כן כמה שזה ישמע מוזר -בחשיבה. אם המובייל רחוק ממנו והוא לא יכול לגעת בו..הגירוי הקולי-תנועתי הוא מינימלי עד אפסי -זה אולי התאים לו כשהיה בן חודש. "פעם גם היה מדבר מעט עם עצמו או למובייל וגם זה כמעט ולא". שימי לו במיטה שלו, בובה או דובי עם פנים מאוד ברורות - עם עיינים שחורות על רקע בהיר, למשל - ותתבונני בו מהצד...שלא יבחין בך...והקשיבי לו..כשהוא ימלמל לדובי.... אל תגיבי... רק הקשיבי. אני בטוחה שהוא ממלמל במשך היום..את רק צריכה ל"תפוס" את הרגעים האלה ולהקשיב להם. רק אם תמשיכי לשיר ולדקלם לו תעשירי את אוצר המלמולים שלו...ב ה נ א ה

morle1

New member
לאורלי שלום

רציתי לדעת איפה אפשר להשיג את הDVD שלך הוא נשמע מאוד מעניין

שריתי15

New member
אורלי תודה רבה

ולMORLE אני קניתי אותו בחנות דיאדה בת"א , אך באתר של אורלי תמצאי את המקומות בהם מוכרים את הדיסק.

הי morle1

הdvd נמכר בחנויות דיאדה ודרך רשת מכירות שלנו -" בייבי שיר מאם לאם". כתבי לי מהו האיזור שנוח לך ואני אקשר אותך עם האם הקרובה ביותר אליך. ניתן גם להזמין בדואר 0507779226 אורנה.

למעלה