שלום כולם

nooshP

New member
שלום כולם

ברכות על פתיחת הפורום... אני קצת זקנה יחסית לפורום, מעל גיל 20... אני גרה בשיקגו, ויצא לי לראות לפני חודש את פרל ג'אם בהופעה... וארבעה ימים אח"כ את אליס אין צ'יינס. להקות אחרות שראיתי השנה- אודיוסלייב, ניין אינצ' ניילס (ואני הולכת לעוד הופעה שלהם עוד שבוע), דפש מוד ועוד כל מיני שאני כבר לא זוכרת... בקייץ אנחנו הולכים לפסטיבל לולהפלוזה, לראות את רד הוט צ'ילי פפרס ועוד כל מיני להקות, ויש לנו כרטיסים גם למדהאני בספטמבר... נחמד להיות בפורום עם אנשים שחולקים איתי את הטעם המוזיקלי.

Jagged chaos

New member
אחח קנאה

לא יודע אם היית מבזבז על אליס אין צ'יינז בלי ליין סטיילי יותר ממה שהייתי מבזבז להופעה רק של ג'רי קנטרל... מבינה ת'רעיון?.. אודיוסלאב אני לא אוהב... קורנל כל כך רחוק מהשיא שלו..הדבר האחרון המעניין שהוא עשה זה האלבום סולו... אודיוסלב פשוט לא מגיעים לכל מה שהוא הצליח לעשות לפניי
.. והופעה של פרל
רד הוט צ'ילי
כל הטריויאליות הזאת שלך בלהגיד "כל מיני שאני כבר לא זוכרת"
גורמת לי לשאוף מלעזוב ת'מדינה נטולת הופעות (קצת אירוני בשבוע שרוג'ר ווטרס הופיע בה ודפש מוד עוד חודש..שיהיה..
) הזאת..

nooshP

New member
דווקא בארץ היו הופעות טובות בשנות

ה- 90. אני ראיתי את סוניק יות', פיית' נו מור, רדיוהד, אר.אי.אם, רייג' אגיינסט דה מאשין ועוד די הרבה הופעות עוד לפני שעברתי לארה"ב. את אודיוסלייב גם אני לא הכי אוהבת, אבל בהופעה הם שרו שירים מסאונדגרדן וגם את HUNGER STRIKE, וחוצמזה כריס קורנל הוא כריס קורנל.... ואליס אין צ'יינס- זאת להקה כל כך טובה והשירים שלהם כל כך מעולים, שאפילו אם זה לא ליין ששר אותם עדיין אי אפשר להגיד שהם לא אחת הלהקות הכי טובות שהיו. לשמוע את כל השירים שמכירים בע"פ מהדיסקים שלהם, ולראות את ג'רי וכל החברה- זאת חוויה שלא האמנתי שאני אעבור אי פעם. אגב, אם אני לא טועה, הסולן החדש של אליס אין צ'יינס היה בפרויקט היחיד של ג'רי קנטרל.

Jagged chaos

New member
לקנטרל היו שני אלבומים... ../images/Emo13.gif

את Boggy depot המעולה ב-98
ואת Degradation Trip שהוא פחות טוב..יצא ב-2002 והשנה הוא אמור להוציא דיסק חדש, אלה אם הוא יתעכב עם אליס... אישית, אני מעדיף אותו יותר מסטיילי...

nooshP

New member
פרויקט היחיד התכוונתי פרויקט סולו

כלומר פרויקט בנפרד מהלהקה, ולא פרויקט אחד בלבד. מצטערת אם הניסוח לא משהו, אני מסתבר מתחילה לשכוח את העברית שלי קצת...

הוד11

New member
אין לי בעיה לשמוע את אליס גם בלי

ליין סטיילי למרות שהקול שלו הוא קול פשוט מדהים אבל הבנתי שהסולן החדש שר את השירים טוב כמעט כמוהו חוץ מזה לראות את ג'רי קנטראל מנגן את THME BONES בלייב זה חלום שכנראה לא יתגשם

I am Cornholio

New member
הו.. רד הוט..../images/Emo99.gif

סליחה על הבורות.. אבל מה ההרכב הנוכחי של אליס אין צ'איינס?

On23

New member
נראה לי ש...

ג'רי קנטראל- גיטרה, סולן, מייק אינז- בס, שון קיני- תופים.

nooshP

New member
במקום ליין ז"ל יש להם סולן חדש

בשם וויליאם דובאל אם אני לא טועה. והוא עושה עבודה ממש לא רעה, למרות שכמובן, ליין הוא לא וליין הוא גם לא מישהו שאפשר לחקות את הקול שלו בקלות...

On23

New member
דובאל היה איתם רק בסיבוב הופעות אחד

כרגע לא ידוע מי ימלא את עמדת הסולן.

nooshP

New member
בהופעה שלהם שראיתי לפני חודש

הוא היה הסולן, ואני יודעת שהוא גם הסולן בסיבוב ההופעות הנוכחי שלהם באירופה ואח"כ בחזרה בארה"ב. אם הם מתכננים להחליף אותו אח"כ אין לי מושג. לדעתי באמת הוא לא עשה עבודה הכי מדהימה שיש, אבל כמו שאמרתי, להצליח להחליף סולן כמו ליין זה לא ממש עבודה קלה.

everynormal

New member
זאת עבודה בכלל לא קלה

הם התאחדו לכמה הופעות, הם לא יוציאו אלבום תחת השם אליס אין צ'יינס, אבל ג'רי הולך להוציא את אלבום הסולו השלישי שלו לפי מה שידוע לי. גם ג'יימס האטפילד החליף את ליין סטאלי בסיבוב הופעות בנוסף לוויליאם דובל. אליס אין צ'יינס בלי ליין זה אולי לא זה אבל עדיין ללכת לראות הופעה שלהם אפילו עם זמר אחר שרים את השירים הטובים של אליס זה דיי שווה למרות שמצד אחד זה גם כאב לב

nooshP

New member
הכי כואב לשמוע את כל השירים שמדברים

על מוות ומעודדים שימוש בסמים (ויש להם לא מעט כאלה),זה ממש עצוב..

everynormal

New member
אבל יש גם הרבה שירים

שמדברים על כמה המלחמה בסמים היא לא קלה וזה מעורר רתיעה מזה ליין סטאלי היה זמר,נגן וכותב ענק חבל עליו הוא היה מוכשר ברמות הלך לעולמו בנאדם מוכשר ביותר (חודש אפריל מקולל!)

nooshP

New member
עזוב אותך חודש אפריל

גם הוא וגם קוביין מתו בחמישי באפריל- וזה כבר צירוף מקרים מזעזע לדעתי....

everynormal

New member
וגם סאונדגרדן התפרקו בחודש אפריל

קבעו את ה-05/04 כיום מוות רשמי לכל מוזיקאי הגראנג' שנפטרו ובאמת הקטע שליין וקורט מתו באותו יום ממש צרוף מקרים מעניין ומוזר. הם היו קצת דומים במה שהם עברו בחיים. אפילו ליין אמר את זה באיזה ראיון.

הוד11

New member
השירים שלהם הם נגד שימוש בסמים

כנראה שלא הבנת את המסר מאחוריהם. כל השירים מתוך דירט באים להראות את תחושותיו של סטיילי בגלל התמכרותו הקשה להרואין. השיר ג'נקד למשל אולי יכול להיראות ככזה שמעודד שימוש בסמים אבל בעצם הוא ביקורת עצמית של סטיילי. זטיילי עצמו אמר פעם בריאיון "אני לא מבין איך אנשים צורכים סמים אחרי שהם שומעים את השירים שלי" השירים באו להזהיר מפני שימוש בסמים בטח שלא לעודד.

nooshP

New member
ברור אבל עדיין, בלי להתיחס לכל

המשמעויות, השירים מדברים על סמים ועל כמה שזה כיף, ואפילו שזה ציניות, זה עדיין עצוב וכואב נורא. אגב, בהופעה היו כמה נרות דלוקים מעל אחד המגברים, לזכרו.

Dead Scene

New member
זה לא מדבר על כמה שזה כיף

זה מדבר על הכאב והצער שזה גורם. אני לא בטוחה שnumbing yourself זה דבר חיובי

למעלה