שלום כולם

vegi force 1980

New member
ברוכה הבאה שוב!

ואגב אני יצא לי פעם אחת לעשן מגולגלת עם אמא... וזאת אמא שהיא שוטרת לשעבר שאמרה לי שאם היא תגלה אצלי אפילו זרע היא תקח אותי למשטרה.. לא נורא חינכתי אותה כמו שצריך הלוואי על כולנו אמא כמוך :) ואגב את נורא צעירה! ילדונת אפילו :)

טוב עוד לפני שאני מתחילה להגיב לך

אני חייבת לציין שהפורום ממש טוב. ברכותיי אנשל וטייגר. אז ככה יש לי כמה שאלות אלייך מיס, וזה באמת רק מתוך סקרנות וחלילה אני לא תוקפת אותך. תראי קראתי תהודעה שלך. ועלו בי כמה שאלות, אני מבינה שלעשן זה סבבה וזה כייף וזה אחלה, אבל ליד הילדים? זה לא מסתדר לי, אני לא יודעת למה, אבל זה פשוט לא מסתדר לי, אני מנסה לדמיין את עצמי אמא עם ילדים אבל אני לא מצליחה לראות את עצמי מעשנת לידם - זה נראה לי מוזר. כי בתור אמא אני אמורה לחנך אותם לא לעשן , לא ? (למרות שאני עצמי לא רואה בעישון כל רע - כל עוד זאת אני, אבל כל עוד שזה קשור לילדים שלי כל העסק מעוער), ומעבר לזה יש לי עוד שאלה הילדים יודעים שמה שאת מעשנת הוא לא חוקי וכאלה ?

vegi force 1980

New member
וזה שההורים שלי

עישנו לידי סיגריות כל הזמן?..... אז יצאתי מעשן.... אני כן יעשן ליד הילדים שלי ואני אסביר להם ששום דבר לא רע בזה כשהם יגדלו רק שיעשנו ממני ושלא יכירו דילרים וכאלה

ממממ

זה לא כל כך נכון, יש משהו רע בעישון אתה יודע זה בכול זאת מזיק אבל את זה הם יבינו לבד - רשום על הקופס שזה לא באישור משרד הבריאות

נינת88

New member
על ג´וינטים

לא טורחים לציין שזה מזיק לבריאות, פשוט הוציאו את זה מהחוק. אתה מבין? חבל על הדיו. זה כל הסיפור.

vegi force 1980

New member
זהו ש.........

ג´ויינטים פחות מזיקים מסיגריות אני את הילדים שלי אלמד את ההבדל בין גראס לטבק אני אלמד אותם שיעשנו רק גראס ולא טבק כי טבק זה רע אנשים מתים יום יום מסיגריות עוד לא שמעתי על בן אדם אחד שמת מג´ויינט אז......

למה לך בכלל ללמד את הילדים שלך

לעשן ? וגם לגראס יש השפעות ולאו דווקא טובות, על הזכרון ואני לא יודעת מה עוד, ובוא נדלג, נניח שהגראס לא משפיע פיזית- מה שיכול להיות נכון, אבל פסיכולוגית אתה ניהיה מכור להשפעה, אתה ניהיה מכור לגראס, ההנאה שלך תלויה בגראס, פתאום שאתה יושב עם החברה אתה מרגיש שבלי הגראס אתה לא נהנה, ואז צריך לקנות עוד שקית ועוד שקית להוציא עוד כסף ועוד כסף, כלומר גם הגראס יכול להזיק לאו דווקא פיזית. אבל אתה יודע מה לכל דבר יש מינוס ופלוס.

dod_basim

New member
מי אמר שגראס זה רק טוב וחיובי???

גראס זה לא פחות רע מלעשן סיגריות, ולא יותר טוב גראס זה לא פחות רע מלשתות אלכוהול, ולא יותר טוב כל עוד אתה יודע לקחת את זה בפרופורציה, בכמויות סבירות ולא לחיות ע"פ זה, אין גראס כל-כך מזיק

נינת88

New member
זהו ש...

סיגריה לא משנה את מצב התודעה שלך, וג´וינט כן. יש אנשים שזה לא מסוכן להם, ויש אנשים שכן. בכל מקום בו יש סכנה, שאנשים אחרים מודעים אליה, צריך לשים שלט קטן: "סכנה" האפשרות לבחור אם לקחת את הסיכון צריכה להיות בידיך.

BlueCarrera

New member
אז אתה ממש ממש טיפשה...

ילמד את הילדים שלי לעשן גראס ? את על ג´וינט כרגע ? למה שתלמדי את הילדעם שלך לעשן ? בכלל ? את צריכה למנוע מהם לעשן, אם זה גראס או סיגריות.

למעלה