שלום כולם :) עזרה טכנית קלה ופיצית

al haboker

New member
שלום כולם :) עזרה טכנית קלה ופיצית

קניתי סמארטפון חדש, זיוף כמעט מדויק של הnote. בכל מקרה, הוא תומך ב2 סים. קניתי סים נוסף, חיברתי והכל, ואני רוצה להשתמש בו לעבודה בלבד. ראיתי בהגדרות איך אני יכולה להחליט בשיחות והודעות יוצאות דרך איזה מספר אני רוצה, אבל לא לנכנסות. התקשרתי לחברה הסלולרית אבל הם לא מסכימים לעזור לי כי לא רכשתי את המכשיר דרכם. אגב, לפי מה שאני יודעת אין מכשירים תומכי 2 סים בחברות סלולריות כי זה לא יוצא להם משתלם, הם מעדיפים שלקוחות יקנו 2 מכשירים... :-\
בכל מקרה,
עזרה מישהו?

BobboVilla

New member
מה בדיוק את מנסה לעשות?

לפי מה שאני מבין (ויכול להיות שאני לא הבנתי נכון), את רוצה לשלוט במספר של השיחות וההודעות הנכנסות? מה הכוונה? את מקבלת הודעות ושיחות כרגיל. אלא אם כן הכוונה שלך שתהיה רשימת שיחות נכנסות נפרדת לסים 1 ולסים 2, וכנ"ל גם הודעות שהתקבלו לסים 1 ולסים 2. אם זו הכוונה, אז אני לא יודע אם זה בכלל אפשרי. אם התכוונת למשהו אחר אז תנסי להבהיר בדיוק מה את רוצה.

al haboker

New member
ובכן, כנראה לא הייתי ברורה

אני רוצה לדעת האם הסמס או השיחה שמתקבלת מופנית למספר האישי או של העבודה

feedingsys

New member
עכשיו את ברורה עוד פחות

סמס או שיחה שמתקבלות מופנות מהסים של הקו אל הטלפון כדי שתעני.
מתקבל משמע נכנס אלייך כדי שתעני.
אולי כוונתך לזהות האם השיחה הגיעה מהסים הראשון או השני???

BobboVilla

New member
כנראה מה שרשמת בשורה האחרונה

ואין לי מושג אם זה אפשרי בכלל. תיאורטית בהודעת סמס צריך להיות ב-Metadata שלו גם הנמען, אבל לא בטוח שזה משהו שמוצג במכשיר המקבל.

shoosh2607

Member
מנהל
יואו, אתם כאלה בנים

מה לא ברור?? יש לה שני סימים - 052-XXXXXXX ו - 052- YYYYYYYY
היא רוצה לדעת אם זה שעכשיו מחייג אליה ונכנסת שיחה ממנו, חייג למספר X או למספר Y.
אני מניחה שזה בגלל שאחד אישי ואחד של העבודה ובערב לא בא לה לענות לאלו מהעבודה (או משהו דומה...).

בנים Rulez ...

לפחות לא מחפשים פתרונות מורכבים דברים ..( למעט בובו ..)
אם יש קו שלי וקו שלהם , כל אחד יגור במכשיר משלו . נכון .. לא נעים , לא נחמד , כבד לי , קשה לי , מסובך לי .. אבל אז בסוף יום העבודה אין לי אפילו את ההתלבטות אם כן/לא לענות . במקרה הטוב המכשיר עבודה כבוי , במקרה הסטנדרטי - המכשיר משתזף באוטו . לא רוצה כלמיני הוקוס פוקוס כדי לדעת לאיזה קו מחייגים , או ניטרול של אחד הסימים , כלום . שהמכשיר שלהם ישתוק !
וחוצמיזה - צריך להשאיר מקום פנוי במגירה ..

shoosh2607

Member
מנהל
הכל נכון

אבל זה מה שהיא רוצה וכידוע, בנים אולי rules אבל בסופו של דבר, אמחנו יודעים מי קובע, נכון??

BobboVilla

New member
הזכרת לי משפט

"נשים וחתולים עושים מה שהם רוצים, וגברים וכלבים צריכים לקבל את זה"
.

אצלנו בעבודה כולם יודעים שחמש דקות לפני שאני מחתים את הכרטיס ללכת הביתה אני מכבה את הנייד של העבודה ומשאיר אותו על המדף במעבדה ולאפ'חד חוץ מהבוסים אין את הפרטי שלי וכשמישהו מתקשר אלי לפרטי כשאני בחופש או בסידורים אישיים אז הבוס מקבל על הראש בגלל זה ..

binon

New member
בשביל זה עוברים לגולן

יש את המספר הוירטואלי שאפשר להגדיר לו שעות פעילות.
אחרי שעות הפעילות מתקבלת הודעה שהמספר פעיל רק בשעות מסויימות

binon

New member
המעסיק שלי מנסה כבר שנים לדחוף לי טלפון

ואני לא מוכן לקחת.
לא צריך טובות מאף אחד, ושום לקוח שלי לא יודע את המספר הסלולרי שלי.
כשאני הולך הבייתה אני רוצה שקט.

רק זה היה חסר לי שגם הלקוחות יתקשרו אלי לפרטי

מבחינתי יש אצלי הפרדה בין השעות שאני העבד של הבוס לבין השעות שאשתי משפיטה אותי

z1george

Member
מנהל
את מפספסת פה את המטרה

לדעתי הקונצפט של שני קוים ב"ברזל" אחד הוא להפקיד שיחות עבודה משיחות אישיות.
ברוב המקרים, את לא רוצה לענות לשיחות שנכנסות לקו מסוים (זה שקיבלת מהעבודה) נניח אחרי 6 בערב, או בשישי שבת.
את רוצה "לכבות" להם את האפשרות שיבלבלו לך את המוח, אבל את כן רוצה להיות זמינה לחברים אישיים.

אז ב"שוטף" בבוקר את עונה כרגיל--- מה אכפת לאיזה מספר התקשרו
מהרגע שאת יוצאת מהעבודה ואת שאת חוזרת את "מכבה" את הקו שמקום העבודה יוגע את מספרו.
לאפשר לעשות את זה בתפריטים- לא צריך להוציא את הסים פיזית.

זה מהות הענין בישראל , בכל מקרה.
בכל מיני מדינות עולם שלישי יש הפרש מחירים עצום בין שיחות "בתוך הרשת" לבין שיחות "לרשת אחרת" אז אנשים מוציאים שיחות עם המספר ה"נכון" כדי לשלם פחות.

נ.ב. יש פונקציה שנקראת שיחה מזוהה- שתאמר לך מי מתקשר.
זה חשוב אלפי מונים מלדעת "באיזה מספר מחפש אותי מישהו שלא נמצא בספר טלפונים"

למעלה