שלום- יש סיכוי?!

sharon91

New member
שלום- יש סיכוי?!

מה שהולך במדינה שלנו בימים האלה זה פשוט מזעזע. כל הזמן אני חושבת על מלחמה.. ומה יקרה אם תפרוץ, וכל מיני דברים כאלה, חשבתי למשל, אם למשל תהיה מלחמה, שלנו נגד כמה מדינות ערביות, אם מישהו יעיז להשתמש בפצצות אטום? וחשבתי גם, אם הצבא שלנו עדין חזק כמו שהיה פעם? וגם אם כן? אפילו אם תהיה מלחמה ו``ננצח`` בה, יהיו כל כך הרבה אבדות בנפש.. זה פשוט חולני. מה שקורה עכשיו, אנשים מהארץ, נותנים את עצמם, את הנשמה שלהם את הגוף שלהם בשביל להגן עלינו. וחלקם לא חוזרים. עוד דבר שאני לא מבינה, גם לא מאשימה או משהו, אבל פשוט לא מבינה, למה, כשחיילים של צה``ל רואים אנשים זורקים אבנים הם לא יורים עליהם ישר? כל מי שמנסה להתקיף, צריך לקחת בחשבון שהוא יותקף בחזרה, לא צריך לרחם, או אפילו להסס אם לירות או לא. בקשר לנערים ערבים שנהרגים, זאת רק אשמתם, נערים בני 12 לא צריכים לבוא ולהלחם! והילד הקטן שמת בזרועות אביו, כמה שזה מזעזע, מה הילד עשה שם בעצם?? אם אביו לקח אותו להפגין, האבא אשם, אם כבר מחפשים אשמים, ולפי הגרסה שלהם, הילד הלך להפגין והאבה בא להחזיר אותו הביתה.. נו באמת! למה ילד הולך להפגין?! אני תוהה רגע, בקשר לערבים שבאים וזורקים אבנים, מה עובר להם בראש? יום, יומיים, אפשר היה להגדיר את זה מחאה פוליטית או משהו כזה (ואני לא מגדירה את זה ככה, אבל זאת אפשרות..) אבל אחר כך, מה הקטע? הם לוקחים את זה בתור מן ספורט כזה?! מי זורק את האבן יותר רחוק? מי הורג יותר אנשים? 10 נקודות לפצוע קל, 20 לפצוע בינוני, 30 לפצוע קשה, 40 לאנוש ו50 למת?! ולמה לעזאזל, אי אפשר לדבר, וכאן כמובן מדובר במנהיגים, הם מנסים להפחיד, להראות שלהם לא איכפת ללכת על מלחמה, אבל להעביר לנו איזה מסר סמוי שכדאי לנו להכנע ולתת להם מה שהם רוצים.. וכן, אני בטוחה שאין להם בעיות לעשות הסכמים, אני משוכנעת שכולם שם רוצים שלום, כשנתן להם את הגולן, את ירושלים, את תל אביב, את חיפה, באר שבע.. אין ספק. מה הם מבקשים בסך הכל? שנמות? כולנו מתים בסוף.. מה זה משנה אם במוקדם או מאוחר.. (סלחו לי ל הציניות, אבל מה שכתבתי עכשיו בדיוק מזכיר לי מחבל שביצע פיגוע לפני כמה שנים, אבל הוא נשאר בחיים, בבית החולים בישראל, הוא חשב שהגיע לשמים, ומתי שהוא שמעתי אותו אומר, מה זה משנה מתי מתים? במילא כולנו נמות בסוף...) ואני בספק אם אפשר להשיג שלום, ונגיד שנחזיר להם כל מיני שטחים, נתן להם כל מה שהם רוצים, זה באמת יפסיק את כל הטרור? אני ממש לא בטוחה.. כי כל התנועות למינהן, חמאס והחברים שיצאו מהצד השיעי באיסלאם, האם מה שמעניין אותם הוא באמת השטחים?? הם שונאים אותנו, ואם נחזיר להם שטחים, הם ימצאו תירוץ אחר כדי להרוג אותנו. השנאה שלהם גודלת משנה לשנה, מיום ליום, ובשלב כזה, גם שטחים לא יוכלו לרפות אותה. חלמתי שיש מלחמה, דרך אגב. ישנתי בבקתה ליד איזה שהוא גבול.. בסוף מישהו עזר לי לברוח.. כמובן שהחלום הזה הגיע אלי בגלל מה שהולך בארץ.. נקווה שיהיה בסדר.

נעמתוש

New member
(עמיתוש)

טוב, קודם כל שרון, קראתי את ההודעה, ופשוט אני מסכים מילה במילה, העניין הוא שאנחנו כבר בערך במלחמה. מה שמפחיד אותי מאוד זה הפיגועים בת``א, אני כבר לא יכול לנסוע באוטובוס מפחד. אני מאמין או לפחות מקווה שבפנים בפנים בפנים, הערבים לא נהנים לזרוק אבנים ולראות אותנו מתים, ובטוח את ``אנשיהם`` מתים. אני מקווה שזה יעבור, כי פשוט זה הרגשה נוראית. בעצם מה אני מדבר, מסכנים הירושלמים, זה נורא, השכונה, הרחוב הבניין או הבית, תמיד צריך להיות בשבילך מקום בטוח. אני פשוט מרחם על הירושלמים שלהסתובב ליד הבית שלהם זה מפחיד. אלוהים טפו טפו טפו, שזה ייגמר. שלא יהיו מלחמות. שאני בעוד 6 שנים בצבא, לא אצטרך להרוג אנשים. די, אני רוצה שלום, כ``כ רוצה, נמאס להיות אויבים...... נמאס!!!!!!!! ממני, עמית בן 11 וחצי...

למעלה