שלום,יש לי כמה שאלות בקשר לסבונים

שלום,יש לי כמה שאלות בקשר לסבונים

שאני משתמשת לטיפול בפצעי אקנה המופיעים לעיתים קרובות (אני חייבת לציין שהמצב שלי לא חמור במיוחד) בסבונים הבאים : דרמקס- של ד"ר פישר (אל סבון אנטיבקטריאלי בתחליב לטיפול בזיהומי עור כגון פצעי בגרות) ובקצף ניקוי לפנים של ד"ר עור רציתי לשמוע דעותיכם על הסבונים ולדעת אם אין נזק כאשר משתמשים ב-2 סוגים של סבון לעור.

האם הטיפול יעיל ????...

שלום לך ראשית כדאי לבדוק אם הטיפול יעיל האם קיבלת יעוץ מקצועי לגבי אופן הטיפול וכיצד לטפל ? אשמח לעזור

תודה מראש חביבה,

קיבלתי יעוץ מקצועי מרופא עור שלווה במשחות לפני שנה וחצי. כיום, אין לי משחות ועל כן אני משתמשת בסבונים רגילים לעור שממליצות לי הקוסמטיקאיות בסופרפארם ע"מ לנקות את הפנים ולייבש אותם מעט מהשומניות שלהם. אני לא רואה תוצאות מיידייות של טיפול בפצעים אבל העור שלי אכן יבש ופחות שומני ומראהו חלק ונקי. רציתי לדעת אם שילוב של 2 סבונים בו זמנית, כלומר אני משתמשת בסבון של ד"ר עור בבוקר ושל דרמקס בלילה, אם יש השפעה או נזק שעלול לעשות 2 מרקמים של קרמים שונים ?

שילוב של סבון ומי פנים טיפול רדיקלי

שלום לך ממליצה לקבל יעוץ ואיבחון בהדסה אופטימל תל אביב. שילוב של סבון טיפולי עם מי פנים תואמים וגם מסכת פילינג יעשו את העבודה בצורה אופטימלית. ומהשחשוב מאוד המקצועיות והבקרה. בהצלחה אשמח לעזור

למעלה