שלום חרדים יקרים מה דעתכם על הגזענות

שלום חרדים יקרים מה דעתכם על הגזענות

נוסח עמנואל? האמת זה לא חדש זה כבר נדוש שחרדים הם אבי אבות הגזענים,,,,,, אלא מאי פה הם התעלו והגיעו לרמת גזענות ראויה לעיטור הגבורה, קצת פילפל לעניין מי ששילם 500 $ אז בתו הספרדיה התקבלה לחוג האלטיסטי החסידי האשכנזי המצומצם והיוקרתי, פתאום הצניעות לא נמצאת בדרגת חשיבות, מה שעוד מקומם שכל הרבנים הספרדים וש"ס הסיעה הספרדית לא נוקפים אצבע הם רועדים מפחד הרבנים והאדמורים החסידיים,

הערב הבזיק לי

בעצם, סתם הספרדים עושים רעש. אם עד עכשו כעסתי, השמצתי את אותו בצפר גיזעני, היום זה בהרבה פחות. בסך הכל מדובר בסמינר חסידי! זה קהילה מסויימת. אז מה הקשר שפיתאום בספרדיות יכנסו? ? לא רוצים אותן, פשוט כי זה לא שייך!! לא בגלל שהם חשים משו מיוחד! וגם הם לא בסדר כלכך, לא רוצים אותכם, למה לגרום בכח להכנס? איזה הרגשה זה להיות במקום שדוחים אותך.? הרבנים לא סתם יתנו לפרשייה כזו לפרוץ חוצה. לגבי הגזענות הכללית הנפוצה, זה משהו אחר, שאני מאמינה שימוגר במשך השנים.

פרומית1

New member
את צודקת אך

המגמות החסידיות נפתחות בגלל שבבית יעקב רגיל יש מחויבות לקבל את כולן שהן לא תמיד בבית חרדיות במאה אחוז ויש בתים שרוצים יותר אך ברוב המקומות החסידיים מקבלים בנות ספרדיות מבתים חזקים שמתאימים לרמה ובאמת למה לא? אבל מה שקרה בעמנואל במגמה הרגילה היו בנות מבתים שהנקראים חרדים אבל לא מספיק בשביל ההורים במגמה החסידית

התופעה הזו הולכת ומתעצמת עם הזמן..

כיום,שיש יותר תלמידים ,יש להם הרבה מה לסנן ..בעבר ההיצע היה קטן.כיום זה לא כך..כך שאין סיבה שהתופעה הזו תצטמצם..

קשר טוב

New member
יציאת חרום???

אחי אתה באין כניסה! עשה פרסה לפני שרכבת תכנס בך! למה אתה מדבר על רבנים? לא חבל? אתה הרי ניזון מתקשורת אנטי דת.אתה יודע את האמת? לא נראה לי.תשאיר את שאלתך וטענתך הנכונה בגובה העינים.אל תערב רבנים!

אני ניזון ממה שאני יודע

ועל מה שגדלתי ומה שראיתי ומה שחוויתי, עניין הגזענות הוא ידוע נפוץ מקובל זה לא חדש, זה לא רק לימוד יחד זה לא להתחתן עם פרענקים, לא לאכול אצל פרענקים, והיריעה קצרה מלהכיל את מדד הגזענות של החסידות האשכנזית הנאורה, רבנים לא עושים עלי שום רושם אני לא חי מרבנים לא שואל אותם ולא מאמין להם, אז מי שרוצה שירעד מפחד ישמע להם יאמין להם זה זכותו המלאה, אני עברתי כמה וכמה רבנים עם הדרת פנים וחשיבות מעושה ולא ראיתי איזה שוס שנפלתי מהכיסא,

קשר טוב

New member
תבדוק בשורשים

אם ראית רבנים גדולים ולא קיבלת יראת שמים.תבדוק בשורשים.מאין באת? לך תדע מה תגלה! מציע לך שתנהג בזהירות בהודעות.אל תיפול להשמצות.כי על ראש הגנב בוער הכובע!

בקהם1

New member
אלא מאי?‏

באו להם הספרדים ולא רוצים לפתוח לעצמם בתי ספר, בעייתם. תאמר מעתה שוב שיזענות?‏ אלא טענת האשכננזים ביידם, המנטלייות המזרחית העעידה שלא תמיד כדאי להתחבר אליהם. ושוב הגעת למלחמת העדוות הזאת... מתי יבינו אנששיםם כל אחד לשבת בכסא שלא ובצלחת שללו ולאא להדחף לשני?!‏ מתתי?!!‏

זיתרענן

New member
לא יודע אם צריך את כל זה

אולי לא צריך שספרדים יהיו עם אשכנזים. נשאר לנצח מפורדים וזהו. אבל הצורה שבה זה נעשה, קיר באמצע הבי"ס, הפסקות שונות, הצורה הזו נודפת גועל נפששששששששששששש

../images/Emo197.gif כולם כבר יודעים .....................

האשכנזים שולטים גם " בעולם החילוני " וגם " בעולם הדתי " . ואצל האשכנזים זה תמיד קיצוני לכאן או לכאן . ואף פעם לא באמצע כמו " הספרדים " אבל אין דבר ..................................... הרב עובדיה יוסף אמר פעם ש-המשיח יהיה ספרדי וכל האשכנזים ילכו אחרי הספרדים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מענטשן נישט ליבע דיר זאָגן דו דער אמת אין פונעם דווקא יש לי כמה קרובי משפחה שהם התחתנו עם ספרדים והם מרוצים מאוד !!! . הגורם לכל " השינאת חינם " זה קומץ קטן של אשכנזים סנובים שאוהבים כל הזמן ללכת עם האף גבוהה למעלה .

זודי

New member
גם לי יש סבא מעירק ובני דודים מכל

ארצות ערב , אבל מכאן ועד שנאה עצמית ופיצול אישיות - שהיא מחלת נפש חמורה - המרחק עדיין רב .

למעלה