שלום! חדש לפורום

Vegaro

New member
שלום! חדש לפורום

היי, החלטתי להיות קורא בפורום ולעתים אף לזרוק מילה פה ושם ברשותכם, אז חשבתי שאינטרו קצר יהיה במקום. שמי רועי, בן 24 מהרצליה וחובב מד"ב מושבע מאז שנתקלתי לחלוטין במקרה בסדרת אנדר המפורסמת לפני שנים רבות (אף יצא לי להתכתב קצרות עם אורסון סקוט קארד לאחר מכן, תקנאו
) יש לי אוסף חביב בבית ואני תמיד תר אחר חומר קריאה טוב חדש. בנוסף, למדתי תקופה קצרה בארה"ב, ובמקרה בסימסטר האחרון שלי שם פתחו קורס נסיוני בספרות על מד"ב (הם קראו לזה ספרות ספקולטיבית) - היינו קוראים 2 נובלות ו 5 סיפורים קצרים בשבוע, ומדסקסים בהם בשיעורים. היה נהדר
אזרוק המלצה לספר טוב שנתקלתי בו ונראה לי שהוא לא כ"כ מוכר - ARMOR של ג'ון סטיקלי, ספר שמתרחש בעולם של סטרשיפ טרופרז, ובו מסופר על בחור שיש לו נטיה לשרוד את כל הקרבות הקשים ביותר, ועקב תקלה במחשב הוא גם נשלח אליהם כל הזמן. אכזרי משהו אבל השאיר בי רושם.

Kawaii Me

New member
../images/Emo204.gif../images/Emo6.gifברוך הבא../images/Emo13.gif

דיברת עם קארד? אני רוצה ציטוטים! O_O ספר לנו על האוסף שלך~ אגב אני עדן. אני אהיה בת 18 בפברואר*.* נייס טו מיט

Vegaro

New member
האמת שאני לא זוכר הרבה

הייתי בן 13 או 14, אנגלית לא בשמיים, באותם ימים, הוא נתן לי טיוטא סופית יחסית של ילדי המוח (או שהורדתי אותה! אני ממש לא זוכר מה היה) וסיפר שמתוכנן סרט על המשחק של אנדר, אבל אני מניח שזה מעולם לא יצא לפועל. למרות שהמשחק של אנדר הוא בין הספרים הטובים שקראתי (והמשך הסדרה, לצערי, יורדת ברמה בהדרגה), ואין ספק שהוא סטורי טלר מצויין (גם את הספר הגרוע ביותר שלו אי אפשר להניח מהידיים), אני לא מכליל אותו בין הסופרים האהובים עלי. יש בו משהו נורא דביק. הסופים טובים מדי. הדמויות מוצלחות מדי ואיכשהו בסוף כולם מבינים שהדת זו האמת ההגיונית היחידה, ואם אפשר הם גם נהיים קתוליים. ד"א, אני אהיה בן 25 בפברואר, אבל בניגוד אליך אני לא מצפה לזה בכליון עיניים

Kawaii Me

New member
../images/Emo204.gifXDDD 25 זה דווקא אחלה גיל!

מה רע בו? בכל אופן קראתי את הצל של אנדר והמשחק של אנדר וזה הכל לבנתיים אז הרושם חזק ועמוק ממש. מה לעשות שחברה שלי באוניברסיטה ואני בקושי רואה אותה ויש לה את קול למתים? אני מתה לקרוא כבר. לגבי ההטפה לדת, האחות קרלוטה היא רק רמז דקיק, אני מבינה? זה ממש מזכיר לי את מלאכים ושדים האמת

nubhev

New member
גם בפברואר

עוד פחות מחודש. ברוך הבא :) התחלתי לקרוא מד"ב ברצינות בחודשים האחרונים ומלבד ספרים שבחרתי על דעת עצמי (חולית, מערות הפלדה) את שאר הספרים קראתי בעקבות המלצות מפורומי מד"ב ומחברים. "המשחק של אנדר" מוזכר שוב ושוב, נראה לי שהוא הבא בתור. הקורס שהשתתפת בו נשמע חלום. פעם שאלתי בפורום אחר מה דעת הקהל על לימודים במגמה (מגמה שלמה!) למד"ב ופנטזיה וניסיתי להמציא שמות של קורסים אפשריים. אני באמת מקווה שיום אחד תהיה מגמה שלמה של מד"ב ופנטזיה.

תיקון קטן לגבי Armor

הוא *לא* מתרחש בעולם של לוחמי החלל- ורואים את זה די בבירור.לדוגמא, בלוחמי החלל יש ממשלה ששולטת ישירות על כל העולמות של האנושות, בArmor אין אחת כזו.אבל חוץ מזה ספר נהדר שהמלצתי עליו לא פעם לכל אוהבי המד"ב הצבאי למיניהם.

avivs

New member
ARMOR נהדר.

והוא באמת לא מתרחש באותו היקום של לוחמי החלל. אבל האמת, אהבתי אותו יותר מלוחמי החלל. ברוך הבא!

למעלה