שלום חברים!

JamesNox

New member
שלום חברים!

אני יודע, אני יודע, המון זמן לא הייתי. הייתי עסוק... אבל רק בדברים טובים. הייתי כמה פעמים בארץ, נולדה לי אחיינית ישר לידיים, זוגי שיחיה החלים לחלוטין ומבלה את זמנו הפנוי בלשגע אותי
והנסיכה, אהבת חיי,
גדלה להיות - ואני אובייקטיבי לגמרי, כמובן - הילדה המדהימה ביותר שאי פעם הלכה על פני
. עכשיו אנחנו באירופה, זוגי ואני, באנו לארץ מוצאו כדי להשתתף בהלוויה של אחיו הבכור. הוא לא שבור לב במיוחד. הפרש הגילאים בינהם מאד גדול והם אף פעם לא היו קרובים כילדים, וכבוגרים הם פשוט לא חיבבו אחד את השני במיוחד. אני בספק אם הם דיברו יותר מפעמיים בעשר שנים האחרונות. אבל בכל זאת, להלוויה צריך לבוא, והוא מנצל את ההזדמנות לצאת מהארון בפני משפחתו. ממש להציג אותי כבן זוגו, להציב אותם מול עובדות מוגמרות. בדרך לכאן הוא התוודה בפני שהדבר היחיד שהוא חושב עליו זה לישון בזרועותי בבית שהיה בית הוריו (ושאחיו גר בו כל השנים, ואפילו לא שינה את העיצוב. שמרנים פה, בעולם הישן). ואכן קיבלנו את אחד מחדרי האורחים שהיה אסור לו כילד בכלל להכנס אליו, מה שאומר שמשאת נפשו בגיל חמש היתה לקפץ על המיטות
, וכבר בלילה הראשון עשינו מעשים שללא ספק גרמו לכל אבותיו באחוזת הקבר המשפחתית להתהפך בקברם. הוא משעשע אותי מאד כשאני רואה אצלו צד כזה ילדותי פתאום. אבל אני מניח שאם אותי היו מגדלים המשרתים והיו שולחים אותי לפנימיה בגיל שבע (
) גם אני הייתי קצת נקמני.

yosef 30

New member
היי גימס ידידי

מה זה משנה היכן ההיית, העיקר שאתה כאן
. ואווו כמה דברים עוברים עליך, תענוג לקרוא כל מילה ומילה, וגם ניתן לשמוע דרך הכתיבה שלך את השמחה שלך, את הרוגע, השלווה, יש הרבה חיוך במילותייך. ואני שמח בשבילך שעוברת עליך תקופה כלכך טובה. מזל טוב להולדת האחיינית - אחיינים זה דבר נפלא, אני בהחלט יכול להזהדות עם תחושת האושר שלך. בן זוגך נשמע לי עושה חיים. הוא כנראה אחרי המחלה ואחרי שטיפלת בו בכזו מסירות. נתת לו אהבה לאל תנאי, תמכת בו, חיזקת אותו, הראית לו את עצמך מכל הבחינות, והכי הרבה הראית לו כמה אתה אוהב אותו. אני מאמין שזה נתן לו להבין כמה החיים יחד איתך שווים מכל דבר אחר. והוא מציג אותך בפני משפחתו וכל חלומותיו מתגשמים יחד איתך. האין דבר נפלא מזה. לחגוג עם בן זוגך את חלומו בבית הוריו....המממ........ בהחלט מתהפכים שם בקברם בני משפחתו. כל אחד וההתפכות שלו
. כן, זה כייף לראות את בן זוגנו משתטה לפעמיים, תהנה מזה, תמשיך לחייך. איזה הרגשה טובה הבאת עימך. חיבוק גדול ממני
עד אירופה
לך ולבן זוגך. ומאחל לכם שבת שלום יוסף.

בקצב השינויים

וואוו - כמה שינויים בהודעה אחת
כל הכבוד. רק תזהר, בקצב הזה תעצור אותך
השיגרה
מה בן זוגך הרגיש עם כל הדברים שקרו לו פה בארץ ? והיציאה מהארון ? ואתה- איך אתה הרגשת ?

ברוך השב ג'יימס חביב

נעים לשמוע חדשות טובות שמעלות חיוך על פניי. מה, אתה נשוי לאיזה ברון או גראף או רוזן?
תמשיך להנות מהחיים. אני מאלה שמאמינים שאנחנו עוברים כאן רק פעם אחת...

JamesNox

New member
העלת נקודה מעניינת...

אני באמת לא בטוח מי יורש את התואר המשפחתי. לאחיו לא היו ילדים. יכול להיות שאנחנו באמת אצולה עכשיו, ותצטרכו להתיחס אלי בריספקט, כן?

yosef 30

New member
THE LORD JAMES

WITH ALL THE RESPECT אתה רוצה לגנוב את התואר למנהלת הפורום המרוקאית
hellooooooooooo
. על החתום
הנהלת הפורום

בופיק

New member
היי גימיס יקר

סחטיין על השינויים... כל הכבוד
נשמע שלא שיעמם לך בכלל בתקופה האחרונה, הלוואי ותמשיך לשמוח, ולהיות מאושר ומחוייך, זה הרבה יותר יפה לך.... ואתה חסר פה..., אבל כמו שכולם אמרו, העיקר שאתה כאן עכשיו:) בופיק

למעלה