שלום זה דחוף. טלויזיה חדשה

הממיר הלך ומסתבר שגם הטלויזיה כתוצאה מברקים בסופה האחרונה. טלויזיה מאוד פשוטה וטובה. כ-600 ש. מאג

אני רוצה טלויזיה כמו זו שהלכה. 24 אינצ. לא יותר

2 שאלות:

1. האם כדאי לקנות ברשתות (למשל אייבורי. שם קניתי ת'נוכחית) /מחסני חשמל

1. טכנאי פרטי. היתרון: מביא, מחבר וזהו. בלי מתווכים

הרבה תודה

הרבה תודות

k-don

Well-known member
הממיר הלך ומסתבר שגם הטלויזיה כתוצאה מברקים בסופה האחרונה. טלויזיה מאוד פשוטה וטובה. כ-600 ש. מאג

אני רוצה טלויזיה כמו זו שהלכה. 24 אינצ. לא יותר

2 שאלות:

1. האם כדאי לקנות ברשתות (למשל אייבורי. שם קניתי ת'נוכחית) /מחסני חשמל

1. טכנאי פרטי. היתרון: מביא, מחבר וזהו. בלי מתווכים

הרבה תודה

הרבה תודות
איזה ממיר הלך? של הוט?

אם הטלויזיה התקלקלה בגלל הברקים, חברת החשמל אחראית לפיצוי (למיטב ידיעתי).
בטלויזיה גדולה חברת השיווק דואגת גם להתקנה. בטלויזיה קטנה, הרבה פעמים לוקחים לבד ומתקינים לבד (בסה"כ חיבור רגליים, HDMI וחשמל).
בהחלט כדאי מגן ברקים ואולי אפילו עם השהיה (למקרה של ברקים צמודים).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
איזה ממיר הלך? של הוט?

בטלויזיה גדולה חברת השיווק דואגת גם להתקנה. בטלויזיה קטנה, הרבה פעמים לוקחים לבד ומתקינים לבד (בסה"כ חיבור רגליים, HDMI וחשמל).
מגן ברקים זה מכשיר שלפעמים עוזר ולפעמים לא. תלוי גם למה הטלוויזיה מחוברת. לממיר? גם הממיר עלול להכניס מתח של ברק למכשיר, ואז מגן הברק לא בהכרח יועיל. ולגבי מכשירים זולים? מבחינתי הכי כדאי למצוא את בית העסק הזול ביותר ולרכוש ממנו. אישית אני גם רוכש מהמרשתת, לאחר שאני עורך סקר של מוצרים שמתאימים לי. במרבית המקרים זו גם העסקה הזולה ביותר.

איזה ממיר הלך? של הוט?

של הוט. לא בטוחה שחב' חשמל אחראית. אשאל. השאלה אם ניתן לקבל טלויזיה ממחר למחר

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
סליחה מהיום להיום
מהיום להיום ודווקא 24 אינטש? קצת בעיה... איני זוכר שראיתי הרבה טלוויזיות בגודל הזה בכלל. קיימים אמנם מסכי מחשב בגודל 24, כאשר כיום אנשים מעדיפים כבר את הגדולים יותר. נדיר למצוא בימינו מסך מחשב שיכול לשמש גם כמסך טלוויזיה, אבל הנה. באייבורי תוכלי להשיג כמעט בכל הסניפים טלוויזיה כזו מתוצרת MAG. נסי... https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=30987
אז נכון. אייבורי הם לא מאלה שישלחו אלייך טכנאי הביתה, אבל ככל שהתנסיתי איתם, השירות שלהם טוב. מקווה שתסתדרי...

מהיום להיום ודווקא 24 אינטש? קצת בעיה... איני זוכר שראיתי הרבה טלוויזיות בגודל הזה בכלל. קיימים אמנם מסכי מחשב בגודל 24, כאשר כיום אנשים מעדיפים כבר את הגדולים יותר. נדיר למצוא בימינו מסך מחשב שיכול לשמש גם כמסך טלוויזיה, אבל הנה. באייבורי תוכלי להשיג כמעט בכל הסניפים טלוויזיה כזו מתוצרת MAG. נסי... https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=30987
אז נכון. אייבורי הם לא מאלה שישלחו אלייך טכנאי הביתה, אבל ככל שהתנסיתי איתם, השירות שלהם טוב. מקווה שתסתדרי...
מודה לך משה. 24 כי לא רוצה גדולה. היא לחדר שינה. דווקא יש לי נסיון רע עם אייבורי לגבי הטלויזיה הנוכחית (דברים אחרים שרות מעולה) עם הנוכחית היה סיפור עם הברגים (חיבור בין הבסיס למסך). למה אתה מתפלא מהיום להיום. צריכה טלויזיה דחוף ודווקא עכשיו לא ניתן להשיג אותם בטלפון. הם רק חוזרים להודעות

השאלה אם במקצוענים אמצא במיידי

וברור שהממיר מחובר לטלויזיה. ולי בכלל יש הרגשה שאפשר לתקן אבל לא משתלם

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מודה לך משה. 24 כי לא רוצה גדולה. היא לחדר שינה. דווקא יש לי נסיון רע עם אייבורי לגבי הטלויזיה הנוכחית (דברים אחרים שרות מעולה) עם הנוכחית היה סיפור עם הברגים (חיבור בין הבסיס למסך). למה אתה מתפלא מהיום להיום. צריכה טלויזיה דחוף ודווקא עכשיו לא ניתן להשיג אותם בטלפון. הם רק חוזרים להודעות

השאלה אם במקצוענים אמצא במיידי

וברור שהממיר מחובר לטלויזיה. ולי בכלל יש הרגשה שאפשר לתקן אבל לא משתלם
כן. כעת יש בעיה עם כל מחלקות המכירה גם באתרים אחרים ולא רק באייבורי.
איני יודע מה היה לך איתם וגם לי היה פעם סיפור ארוך ורע. אבל הרצון הטוב שלהם לסייע דווקא העלה את ערכם בעיניי.
ב'מקצוענים' אני בספק אם תצליחי למצוא משהו במיידי. בטח שלא בגודל הזה.

האם מגן ברקים יעזור במידה ושוב תהיה סערת ברקים. למשל במחשב ובמקרר היו לי מגני ברקים ולא קרה כלום

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
האם מגן ברקים יעזור במידה ושוב תהיה סערת ברקים. למשל במחשב ובמקרר היו לי מגני ברקים ולא קרה כלום
בכל מקרה, התאוריה אומרת, שמגן ברקים אינו כלי ש"חי לנצח" ואם בית נפגע מברק, כדאי מאד לוודא שהמגינים נותרו תקינים ו/או להחליפם כדי להימנע מכל צרה שלא תבוא.

בכל מקרה, התאוריה אומרת, שמגן ברקים אינו כלי ש"חי לנצח" ואם בית נפגע מברק, כדאי מאד לוודא שהמגינים נותרו תקינים ו/או להחליפם כדי להימנע מכל צרה שלא תבוא.
הסיפור עם הוט לא נגמר. הביאו לי ממיר תקול במקום התקול חח. היום יגיע טכנאי אחר

אם מעניין אותכם קראו בפורום חשמל ותאורה מדוע הברקים עשו נזק. לפי מה שחשמלאי (קרמר. נשמע מקצועי)

השאלה למה זה דווקא לי. במה פשעתי..

חב חשמל לא אחראית. בסוף אתה נשאר לבד. אתה והיושב במרומים..

ואולי עכשיו הטלויזיה בכלל לא התקלקלה. לא מאמינה להם בשיט (קניתי בינתיים חדשה. מזל שמאוד זולה ואפשר להחזיר) הוט זאת בדיחה לא ככ מוצלחת

k-don

Well-known member
הסיפור עם הוט לא נגמר. הביאו לי ממיר תקול במקום התקול חח. היום יגיע טכנאי אחר

אם מעניין אותכם קראו בפורום חשמל ותאורה מדוע הברקים עשו נזק. לפי מה שחשמלאי (קרמר. נשמע מקצועי)

השאלה למה זה דווקא לי. במה פשעתי..

חב חשמל לא אחראית. בסוף אתה נשאר לבד. אתה והיושב במרומים..

ואולי עכשיו הטלויזיה בכלל לא התקלקלה. לא מאמינה להם בשיט (קניתי בינתיים חדשה. מזל שמאוד זולה ואפשר להחזיר) הוט זאת בדיחה לא ככ מוצלחת
לא ברור לי אם נזק של ברק מכוסה

ladybug4NLP

Active member
אם הטלויזיה ממש ישנה אז בהחלט יש סיכוי שתיפגע מברק יותר מטלויזיות חדשות כי החלקים שלה לא משהו
וכנ"ל גם חוטי החשמל עצמם.
מקווה שלא קנית מאג. במחיר של 24" גם אם זה לחדר שינה פיצפון יש כבר טובים יותר באותו מחיר או בעוד 100 ש"ח.
אם כבר קנית שתהני

אם הטלויזיה ממש ישנה אז בהחלט יש סיכוי שתיפגע מברק יותר מטלויזיות חדשות כי החלקים שלה לא משהו
מקווה שלא קנית מאג. במחיר של 24" גם אם זה לחדר שינה פיצפון יש כבר טובים יותר באותו מחיר או בעוד 100 ש"ח.
אם כבר קנית שתהני
תודה רבה חשבתי על זה. לפני סערה פשוט אוציא את הכל מהחשמל

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אם כבר קנית שתהני
יתכן שבטלוויזיה "ממש ישנה" יהיו קבלים שיושפעו מקפיצת מתח, בגלל גילם המופלג ובשל כך שממילא היו נהרסים בעוד מספר חודים גם כך.
בטלוויזיה חדשה? לא בטוח שהמצב יהיה טוב יותר, כי המיקרואלקטרוניקה צפופה יותר ורגישה יותר. קשה לקבוע חוקים ברורים בכל אלה.
לגבי הגודל? גם אני חושב ש-24 זה לא גודל כדי לצפות בשידורי טלוויזיה אבל רצונו של אדם כבודו, כשם שגם תקציבו ושיקוליו הם רק בידיו.
גם אני לא ממש בעד MAG, אבל בגודל הזה, נראה שאין מבחר גדול מדי להתלבט בו.

יתכן שבטלוויזיה "ממש ישנה" יהיו קבלים שיושפעו מקפיצת מתח, בגלל גילם המופלג ובשל כך שממילא היו נהרסים בעוד מספר חודים גם כך.
בטלוויזיה חדשה? לא בטוח שהמצב יהיה טוב יותר, כי המיקרואלקטרוניקה צפופה יותר ורגישה יותר. קשה לקבוע חוקים ברורים בכל אלה.
לגבי הגודל? גם אני חושב ש-24 זה לא גודל כדי לצפות בשידורי טלוויזיה אבל רצונו של אדם כבודו, כשם שגם תקציבו ושיקוליו הם רק בידיו.
גם אני לא ממש בעד MAG, אבל בגודל הזה, נראה שאין מבחר גדול מדי להתלבט בו.
הטלויזיה לא ישנה (3 שנים) וגודלה כי היא בחדר שינה

למעלה