שלום וחג שמח...הגעתי לפורום הספינינג?....

oriane

New member
שלום וחג שמח...הגעתי לפורום הספינינג?....

כי...זה לא ממש נראה כך....נכנסתי להתעדכן ולהחליף חווית מקצועיות אבל נגררתי לקריאה של הרבה דברים שלא קשורים לספינינג אולי אפשר לחזור לספינינג זה עדיף לא? תודה מראש אורין מאילת

אבישג7

New member
כן,זה באמת נורא..

ממש נחרדתי! גם אני נגררתי לקריאה של הדברים שלא קשורים לספינינג.. אכן, מסמך אנושי מזעזע.. תודה מראש דבורה מראש פינה

אוסי18

New member
גם אני חושבת כך...

בואו נחזור להיות מקצועיים יותר!!! חבצלת מק, אילנות שבשומרון....

Gspin

New member
אורין

בואי וספרי לנו על החוויות המקצועיות שכה רצית לשתף אותנו בהן. אחרי הכל, מה זה שרשור אחד מתוך 8 באותו העמוד? קדימה, את יכולה

Tami661

New member
אכן עדיף ואת יכולה גם לעזור אם בא לך../images/Emo13.gif

ולפני כן, אסביר משהו קטן: בניגוד לסטודיו/אולם ספינינג ששם באים רק לעשות/לדבר ספינינג, הפורום מעצם היותו פורום עשוי להכיל תכנים הקשורים גם לפורום (שזה משהו כמו "אדמיניסטרציה" או "גרורות", תבחרי איזה שם שבא לך). הדרך הכי נכונה להתייחס לשרשורים הללו אינה להתלונן עליהם אלא פשוט להתעלם. לרוב, ההודעה הראשית כבר תיתן לך תמונה אם השרשור דן בענייני הפורום או שאינו קשור. חוצמזה, שלפעמים נגמרים לאנשים הנהדרים כאן נושאי הספינינג לשיחה ואנחנו מאוד בעד מצטרפים חדשים שישאלו שאלות ויתרמו מחוויות הדיווש שלהם. כמו לדוגמא: זוכרת את ההודעה בה הצטרפת רשמית לקהילתנו? אין לך מושג כמה שמחנו... סוף סוף נציגת עיר הקיט הדרומית בכפר הגלובלי שלנו. אפילו התייחסות ביקשתי ממך שם. אלא ש... כנראה היית עסוקה בהרבה דברים שלא קשורים לספינינג ו/או לפורום (את רואה? אצלנו - בדיוק כמו בחיים האמיתיים
) ולא יצא לך להתייחס, לא נורא
אף פעם לא מאוחר. נשמח לעמוד לרשותך כאן ונשמח לקבל ממך תרומה קטנה: יש או אין עוד אתרי דיווש נייחים ל"תיירים" באילת מלבד קלאב הוטל?
ופעם נוספת:
ברוכה המצטרפת

אוסי18

New member
אז הנה משהו קצת יותר מקצועי- מקווה!! אחת...

שתיים...שלוש...GO: זוהי בהחלט קריאה אחרונה לכל הבודדים שלא עשו זאת- מרתון ספינינג,מרכז הספורט- קאנטרי קיסריה, שעתיים של דיווש בתוך מסיבה ברזילאית מטורפת, מיטב המדריכים (5 במספר), בעלות של 60 ש"ח, בשעה 9:00 בבוקר, ביום שבת, בתאריך 22/12....... המלצה שלי: גם אם נאמר, למי מהמתקשרים, כי אזלו המקומות- שווה לבקש להירשם על תנאי/בסיס מקום פנוי/סטנד באיי.....וזאת משום שמנויי מרכז הספורט מבטלים השתתפותם ממש בצמוד למועד המרתון.....הכי חשוב (כמו בכל תחום בחיים..)לא להתייאש!!! מקווה (ומצפה) לראותכם

crowspin65

New member
תוכלי לפרסם את הפון שוב?

אין לי כוח לדפדף בפורום ולחפש...

vip 12

New member
65...

אל תתקשר, תבקש מאוסי את המקום שלי... ככל הנראה בשבת הזו אני מנוטרל מבוקר עד ערב...(מידע עדכני קיבלתי לידיי לפני מס. דקות). אי לכך - הרווחת (אם אתה רוצה). 'לעד - אני חייב לצנוח לפני יומולדת 30 !

crowspin65

New member
בשמחה אקח את המקום - אבל חייב להתקשר

כי אני צריך עוד מקום...

אוסי18

New member
קרוע-על-ספינינג 65 וכל האחרים../images/Emo26.gif

מספר הטלפון:04-6109500, יעל/שירן/ירין מסדרים לכם את זה.........

מסיבה ברזילאית מטורפת

זה ממש מקצועי. כל זה מזכיר לי את דיקלה דמתי ואז העסק נהיה מאד מקצועי אצלי. אין ספק.

אוסי18

New member
"שטו טאחוצ'יץ יזראעל שיפרימיטיבשקי"???!!!??

ככה-בדיוק-ממש-בערך-לא-הבנתי-אותך-בכלל....... יש בעייה עם המסיבה הברזילאית??.....או עם המקצועיות שבמסיבה הברזלאית.........הו, כמה עצוב

יש לי בעיה עם זה

בתור מדריך על הבמה, כשהרקדניות הברזילאיות עם הפנים לקהל והתחת אלי... יש לי בעיה...כן.... אני מבקש להסתובב ומיד.

Tami661

New member
למה אתה חושב פולאר הלכו על "תאורה אחורית"?../images/Emo12.gif

יש דברים שככה נראים טוב יותר

אחרי שקמתי מהשינה ובמחשבה שניה

אין כמו רקדנית ברזילאית עם מדבקות אנרגיה על האחוריים... ועוד באימון ספינינג....

אוסי18

New member
ראה בזאת הזמנה אישית לאירוע המדהים הזה!!!

אולי סוף סוף נפגוש במייקי.דוט סדום/מייקי דוט לום (זה לא אני...... זה 'לעד, נשבעת).........

למעלה