שלום ד"ר,

• פותח הנושא WTR
  • פורסם בתאריך

WTR

New member
שלום ד"ר,

בוקר טוב
מצאתי אתמול בבוקר כלב משוטט (שרשור על כך ניתן לקרוא בפורום כלבים) בן שלושה (וחצי?) חודשים, אשר נלקח לבדיקה ויטרינרית ונמצא כי: 1. אין לו חום 2. האישונים בסדר 3. השיניים נראות טוב הפרווה שלו מוזנחת, יש לו שיער קשה ומלא לכלוך ואבק, מצאתי לו גם כמה קרציות ופרעושים. רציתי לדעת האם: 1. מותר לשים לו קולר קיטליקס? 2. מותר לשים לו תרסיס פרונטליין? כיצד עליי למרוח את זה? ועוד כמה שאלות... 1. האם צואה בגיל כזה אמורה להיות רכה? 2. האם עליי להגביל אותו באוכל? (או להרים כל רבע שעה מהצלחת) 3. האם גור בגיל כזה אמור לישון הרבה? 4. כמה פעמים ביום מומלץ לצאת עם כלב בגיל כזה? מצטערת על כל השאלות 10 שנים שלא גידלתי גור (וגם אז, הייתי בת 8.. אז לא ממש גידלתי
) אני אשמח לקבל תשובות
בהצלחה עם הפורום החדש

תתחדשי

מותר כבר לשים קילטיקס, ואפשר לשים אמפולות על העור (מהסוגים השונים). פרונטליין בתרסיס פחות יעיל, בעיקר עם כזאת פרווה מפוארת צואה לא אמורה להיות רכה מדי, אבל הוא בטח לא אכל מי יודע מה מסודר עד עכשיו. תני לו קצת זמן עם מזון גורים ותראי איך זה נראה. קיבל אתמול תילוע? זה חשוב מאד! הגבלת מזון - תלוי באופי שלו. אם הוא שואב כל מה שהוא רואה אז להגביל. יש מנה יומית מומלצת על שקי המזון, אפשר לשים לו קצת יותר אם הוא כרגע בתת תזונה, כי זה לפי משקל גוף והוא יותר גדול משוקל...אם החלטת לחלק - 3-4 ארוחות ביום לפחות. מותר לו לישון הרבה עד שתסיימו את החיסונים, עדיף שלא יצא בכלל! ארז

WTR

New member
היי ארז תודה על התשובה ../images/Emo13.gif

הוא קיבל תילוע, אבל ברוב טיפשותי לא בדקתי עם הוא הקיא את הכדור או לא (אם לא קראת - הוא הקיא אתמול בזמן נסיעה באוטו) בקשר למזון, הוא ממש לא שואב הוא כל פעם בא ואוכל קצת, שותה, ואחרי כמה דקות בא שוב לכמה ביסים. בקשר ליציאות, אין לי ממש ברירה הוא נמצא אצל אח שלי (כי אמא שלי לא הסכימה שאשאיר אותו כאן) ואני לא יכולה לתת לו לעשות את כל הצרכים בבית. מה שכן, אני מנסה לעשות טיולים מהירים יחסית, במקומות שאין הרבה כלבים/חתולים, ואני לא נותנת לו להריח צואה של כלבים אחרים.

למעלה