שלום ד"ר

nurit0

New member
שלום ד"ר

לנו ילד בן שנה וחצי הוא לא מוכן בשום אופן לישון במיטתו תהליך הרדמה: אני שוכבת לידו במיטה שלנו וכשהוא נרדם אני מעבירה אותו למיטתו תהליך שינה: ישן מ- 20.00 עד 7.00 עם מס' התעורריות בלילה לעיתים ממשיך לישון לבד ולעיתים לא מוכן הלמשיך לישון עד שאני לוקחת אותו למיטתנו להמשך השינה עד הבוקר אבקש לציין כי הכל החל לפני כשבעה חודשים כשעברנו דירה, בדירתנו הקודמת הוא היה ישן עמנו בחדר ומאז שעברנו דירה אינו מוכן כלל לישון במיטתו (המיטה גם היא חדשה) מה עושים? איך אפשר להרגילו להרדם במיטתו? אפילו כשאני בחדר הוא לא מוכן להשאר במיטה שלו ובוכה שארים אותו. אודה לתגובתך.

שנינו ביחד וכל אחד לחוד

בהתחשב במה שתיארת, על מנת להרגילו לישון במיטת, אתם חייבים להרגילו להירדם במיטתו. בדרך כלל לתינוקות שהיו רגילים לשינה משותפת התהליך קשה והם מגיבים במחאה. על מנת להקל על התהליך רצוי לישון 7-10 ימים בחדרו של הילד במשך כל הלילה (כולל לעבור איתו את ההרדמות כולל שלב המחאה והתסכול). בדרך כלל אם הילד קולט שאתם אכן מתכוונים לישון בחדרו (על מזרון או מיטה נפרדת) הוא נרגע מהר יותר יחסית. כאשר ילמד להירדם ולעבור את הלילה במיטתו בנוכחותכם ניתן לעבוד בהדרגה על תוכנית ההתנתקות.

0nurit

New member
תודה לך ד"ר

מסכימה עם כל מילה אבל היישום הוא קשה אני חושבת שנתחיל היום

למעלה