שלום גם לכם יקירי היקרים לא פחות מ

כשתגדלי תהיי פרקליטת השטן?../images/Emo12.gif

למה, מי משלם לך עכשיו?
אני חושד שהבעיה אינה בשיטה אלא באדם - מי שלא רגיל ללכת מכות, יירתע מלפגוע באדם אחר. בטירונות שעברתי אי-אז בסוף שנות השמונים של המאה הקודמת (נשמע ממש עתיק... רגע, זה באמת עתיק!
), עשו לנו אימוני אגרסיביות שהיו אמורים לחשל אותנו בדיוק בשביל זה - לא לפחד לפגוע אחד בשני. אני מניח שלשיטות שונות יש דרכים שונות לטפל בבעיה. גם אצלנו יש, רק שמגיעים לזה מאוחר יחסית לשיטות שעוסקות בלחימה פרופר.

הולכים מכות... ../images/Emo13.gif

בהתחלה מאוד בזהירות, ולאט לאט מעלים את העומס, כולל עבודה עם ציוד מגן: כפפות, מגני גוף, שיניים, ראש ואשכים. בנוסף על זה כל התרגילים שקראנו להם "ניי-קונג", שמרביצים אחד לשני

isaacl

New member
דוד יקר

מתי תלמד שלא כדאי להתווכח עם מיתר? לא בגלל שהיא תרביץ. היא פשוט צודקת. וכמובן תמיד כיף לראות איך היא עושה את זה.

brunoflexe

New member
הולכים מכות ? על מה אתה מדבר ?

צריך לקרוא לילד בשמו. אנו פשוט עושים אימוני עמידה בעצימות גבוהה עם ציוד מגן.

בקנדו, ולאו דווקא בכל קנדו,

אבל בהחלט בקנדו שלנו - מרביצים. אצלכם עושים אימון ורטיקאלי בעצימות גבוהה... דרך אגב, אני לא חושבת שזו גישה כזאת טובה, להרביץ. אבל אני גם לא חושבת שהכנה להתמודדות אלימה ברחוב זה כל כך חשוב.

brunoflexe

New member
מיתר, הייתי ציני (שזה דומה לסיני

אבל לא). אני יכול להבטיח לך שבאימוני הלחימה אנחנו מתאמנים על לחימה ולא ליטופים או דחיפות. שברנו כבר מספר קסדות, שני קירות ועוד כהנה וכהנה דברים.

נו, ואני יכולה להבטיח לך שאתם דווקא

כן מתאמנים על ליטופים ולא על לחימה. מתי בפעם האחרונה מישהו יצא מאימון עם דמעות בעיניים? עם פציעה?

brunoflexe

New member
נו, בחייך, את לא קוראת מה שכתוב ?

אחד שבר יד, אחר התפתל על הרצפה כמה דקות מבעיטה ב ..., אני צלעתי חודש מרגל מסובבת, אני ודלית שיתקנו אחד את השני מבעיטות בעצם מעל הקרסול, אני -תמיד- יוצא משם עם סימנים -אדומים- בגודל של תפוזים, אחד סדק צלע. אה כן, וכשעבדנו עם כפפות קונג פו תמיד העור על פרקי האצבעות שלי ושל אחרים היה פצוע. כל זה לאורך יותר משנה של שיעורים, ואנחנו כל הזמן משתדלים להגביר את הבטיחות, אבל תאונות קורות.

brunoflexe

New member
אההה ... קראתי את ההודעה האחרונה

שלי שוב והכותרת שלי קצת חריפה מדי ... סורי ...

jossel

New member
אז...

הבעיה היא באמנויות הלחימה או בעובדה שבן אדם לא הלך מכות מספיק כשהיה ילד?

למעלה