שלום! גם אני חדש!

slallum

New member
שלום! גם אני חדש!

מה המצב כולם? אני עופר בן 14 ממזכרת בתיה (קרוב לרחובות) והשבט זאת הסדרה שאני הכי אוהב!!! הדמות שאני הכי אוהב משם זה פרייד! מת עליו! עכשיו אני כבר לא כל כך מת עליו, הוא מעצבן קצת בעונה הרביעית.. אבל לא נורא.. הוא עדיין מגניב
דרך אגב, שמתם לב שלקסי לא ענה לכם על שום דבר? כנראה הפחדתם אותו יותר מדי!!! כל כמה זמן מגיע אליכם מישהו חדש? טוב, אני אנסה להמשיך לכתוב כאן, אבל הבעיה היא שאני סנילי לאללה אז אולי אני לא אזכור שיש בכלל פורום כזה..

PrideForEver

New member
ברוך הבא לפורום!!!../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

אני ליז בת 18.5 ואני גם מתה על פרייד
אני גם עושה אתר לזיכרו(זה ספויילר דרך אגב)

slallum

New member
"זה ספוילר דרך אגב"?!

אני אהרוג אותך!!! איך גילית לי שהוא מת?!!??! איךךך!!?!??!?! אני לא מאמין!!! למה?!?!?! למההההה?!?!? איזה בעסההההה! דרך אגב, עוד תחביבים שלי זה לשמוע טיפקס, למרוח טיפקס ולהסניף טיפקס.. ואני מת על טוויקס - הממתק הכי טעים שיש! על מאטריקס - הסרט הכי טוב שיש! ועל RCT שזה RollerCoaster Tycoon - משחק שבונים בו לונה פארק, על כל אלה אני מת.. מה איתכם?

PrideForEver

New member
להרוג אותי??? למה????

הוא ימות בתחילת העונה החימישת בידי טכנוס(שונאת אותם,שונאת
)

slallum

New member
די די די!!!

איך את יכולה לעשות לי את זה?!?!? סתאם צחקתי כשאמרתי שאני אהרוג אותך, את יודעת.. למה את נותנת לי עוד ועוד מידע!? תפסיקי עם זה! עשו טובה ושימו כמה שורות מרווח לפני שאתם נותנים פרטים שקורים בסדרה..

PrideForEver

New member
סליחה,חשבתי שאתה רוצה לדעת

מצטערת דרך אגב אתה יודע אנגלית טוב?

PrideForEver

New member
אם אתה רוצה תיכתוב איזה שיר או

סיפור קצר על פרייד(באנגלית כמובן) ואני אשים באתר שלי
ועוד דבר,אם יש לך תמונות או משהו כזה של פרייד שאין בגלריות תגיד לי.

MaMi liraz

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif

ברוךךךךךך הבא
אני לירז, בת 13 עוד מעט 14
מאזור המרכז חולה חולה חולה על השבט
על אמבר, אבוני, בריי, וג'יי ובתקופה האחרונה גם פאצ'
טובבב אז ברוך הבא התמכרות נעימה לך

Tinkerblack

New member
שלום וברכה

ברוך הבא שמי בישראל ככל הידוע לי זה שיר או ש"ס אם זה מעניין אותך שמי באנגליה זה שיר מייגן ויולט סמואל אני בת 14 וחודש עוד מעט חודשיים (וואו הזמן עובד טס) אני מתה על ראם וסמי וגם על השחקנים שמחקים אותם ומקום ראשון אצלי זה ראם סמי אבוני ודני תנהנה

veds girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo65.gifברוך הבא!!!../images/Emo65.gif

היי!!!! אני דפנה (אבל כולם פה קוראים לי דפי כי יש עוד דפנה) בת 15 כמעט מנס ציונה.... הדמויות האהובות עליי הן ואד (דן וויקס בעלי השווה והמדהים) אמבר ואבוני.... אם בא לך לדבר צור איתי קשר באיי סי קיו 122003809 או באי מייל\אם אס אן [email protected] ביי ביי.... דפי....

Amber4Ever

New member
ברוך הבא|טיפה|כנסו לפה חשוב!|אישלג|

קודם כל! רציתי להגיד לך
ברוך הבא!! קיץ נעים ופסח נעים
עכשיו למי שלא יודע היום היה היום האחרון ללימודים כי מחר יש שביתה וגם יש סמלים חדשים!!
= | פרעה |
= | מומיה | נו באמת..
ויש חמץ ועוד כמה וגם אליהו הכוסון!
חח.סתם אקיצר לעניינו! אתה נראה לי מה זה מחורפן (אצלי מחורפן זה המחמאה הכי טובה שתוכל לקבל) וגם אני כזה!! סוף סוף מצאתי מישהו שדומה לי.. יש כאן עוד אחד כזה קוראים לו מרטין טוניק אבל נראה שהוא שם עליי פס! |אישלג|אקיצר קוראים לי שגיא.. בן **** סתם! 13 ממודיעין |טיפה|אוהב לצחוק ומחורפן |אישלג|סמלים שולטים: איש שלג וטיפה |טיפה|נשוי לאמבר וסיווה והן נאמנות אז לא לגנוב! אה ואתה מוזמן לחתונה שלי עם סיווה שתארך מתי שהוא בחופש או אחר כך.. באולם "סיווה אנד שגיא'ס פאלאס" מממ... וזהו!! תהנה

slallum

New member
וואלה תודה!

גם אתה מחורפן לאללה! קח את האיי סי קיו שלי למקרה הצורך שאתה רוצה להתחרפן עוד קצת: 108366931 זוט שולט!

dafi daf

New member
ברוך הבא!!!!!!!! ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

היי,מה המצב?! ברוך הבא לפרומינו הקטן והצנוע!!! השתלבות נעימה,ויותר מזה...התמכרות נעימה כי כל האנשים פה חולים במוח ובמיוחד חולים על השבט!!!!!!!!!!!! אני דפנה{יש שתיים אז לשנייה פשוט תקרא דפי} בת 13 מקיבוץ ליד אשקלון אני מתה על השבט ועל הישרדות ועל הסרט עשר הדברים שאני הכי שונאת אצלך ועל השחקנים שמשחקים בו!!!!!!!! נ.ב. שם פצצתי יש לך...

ברוך הבא ../images/Emo24.gif

אני ג'קית, חולה על ג'ק, גם בת 14 (וחצי), כיתה ט'. אוהבת גם את פאץ' ואת ג'יי, ואת כל הבנים היפים מהסדרה

קטרפי

New member
../images/Emo110.gif welcome to the machine

אני עידן סייר הידוע בכינויו "קטרפי", אני כותב הרבה שירים שיכולים להכניס גם את הטובים שבינינו לדיכאון קימוי עמוק....
אני מת על השירים של השבט, חוץ מזה גם על גארבג` - אחלה להקה
הדמויות שאני הכי אוהב זה אלי לקס וטרודי (בייחוד בעונה הראשונה היה יפה לה קוקיות בסוף) אני אני מת על זוט
האל הגדול האחד והיחיד, אם אתה לא מאמין לי בתגובות להודעה של lexy כתבתי בדיוק את אותו דבר....
יש לי אתר באינטרטנט, תיבדוק בהיזדמנות
אני יכול להיכנס לאינטרטנט רק בסופי שבוע בגלל שהשסק זול
אבל עכשיו אני מנצל את העבודה שלי במחשבים בשביל להיכנס יותר פעמים.... מחר אבל אני צריך להגיש אותה אז ניגמר
והכי חשוב
דיר באלאק אם אני תופס אותך שם תמנון (בדיוק כזה
) בכותרת של ההודעה למה זה האייקון הרישמי שלי ורק שלי
POWER & CHAOS
יו יש אייקונים חדשים של פסח.... איזה מגניב
|פירמידה|

ברוך הבא../images/Emo117.gif

זו כבר ההודעה הרביעית שאני מנסה לשלוח!! ררררררררררררררר בכל אופן, אני נועה בת 13... אני ה-מעריצה של השבט!! אני אוהבת את כל הדמויות חוץ מהטכנוס ובעיקר ראם שאותם אני לא סובלת.. אני אוהבת מהם את סיווה וג'יי! וזהו בעצם...

ברnI

New member
../images/Emo163.gif היי לך!!!!!!!!!!!!../images/Emo156.gif

אני ענבר...

למעלה