שלום...בקשות

ה100ממות

New member
שלום...בקשות

רציתי להגיד לכם שאני צופה קבועה של השיר שלנו (כי יש י יס....) אבל רציתי להגיד לכם שמיכאלה היא סדרה שולטת גם היא וזה לא פייר שהן משודרות באותו הזמן אבל... הסתדרתי ואני הולכת לחברות בצהריים לראות את הפרקים החוזרים אבל לא הייתי בארץ 45 ימים אז בבקשה עם אתם יכולים לעדכן אותי מה קרה.... בסדרה אז בבקשה

חחחחחח מה?!!?45 ימים?!?!

גאאאאאאדדד!!! אמממ...חחח אין לי שמץ מאיפה להתחיל! חחחחחח למישהו יש תקצירים של פרקים או משו?

ה100ממות

New member
וואי תודה רבה לפחות שאת עונה לי...

אממ וכן הייתי בארה"ב חודש וחצי ולרשום לך את מה שעברתי לא יהיה מספיק מקום במערכת אבל מה זה משנה.... ותודה רבה... חחחחחחח

GILADOS

New member
נתתי לך תקציר של 2 החודשים האחרונים את יכולה לקרוא ../images/Emo13.gif

GILADOS

New member
תקציר החודשיים האחרונים רענן ומיכאלה חוטפים את אסי. יסמין מפתה את בן וכשהם נכנסים למיטה מיה נכנסת לחדר במפתיע. מיה מספרת את זה לדן. רענן מאמן את מיכאלה להיות אסי. דורין ומשה מגיעים לדירתו של בן כדי לישון שם. גרשון מכנס את כל החבר'ה ומכריז מלחמה על משה. מיה בטיפול נמרץ. הרופא מודיע לדן ויסמין שמיה יצאה מכלל סכנה. רענן אומר למיכאלה להשמיד את הסכם הממון. רענן משחרר את אסי לשירותים והיא מכה אותו והוא נופל לרצפה. אסי בורחת ורענן מתאושש, ויוצא אחריה במהירות. צבי מנסה להתקרב ליסמין. רענן תופס את אסי ומחזיר אותה לכלאה. גיא מבין עד כמה דורין אוהבת את משה. מיכאלה שואלת את עליזה אם יש לה אחות תאומה שנמסרה לאימוץ. עליזה נשברת ומודה שאסי מאומצת. גיא מבקש מרענן לזייף דרכונים למשה ולדורין. גילי מבינה שמיכאלה אינה אסי ומספרת לעליזה. גיא קורע את הסכם הממון מול מיכאלה-היא מאושרת והם שוכבים. נגה באה בלילה למשרד כדי לגנוב קבצים מהמחשב. נגה מגיעה לאחים כהן עם הדיסקטים. רענן מבטיח למשה ודורין שיטפל בדרכוניהם. משה חושד ברענן. רענן מבטיח לגרשון את משה אם יניח לדורין ולאסי. בן אומר ליסמין שהוא אוהב את מיה. יסמין מכריזה מלחמה. מיכאלה אומרת לרענן שחייבים לחסל את אסי. משה ודורין מחליטים לברוח לאוסטרליה. הם עומדים לצאת, ולפתע דוד ומורדי דופקים בדלת. בן פותח. השניים מנסים להוציא ממנו מידע באיומים אך בן לא נשבר. גילי ועליזה עוקבות אחרי מיכאלה עד למקום המסתור שבו כלואה אסי. מיה מוצאת את בן חבול בדירתו. עליזה וגילי מצליחות לשחרר את אסי ולכבול את מיכאלה במקומה. גיא שוב חושד שמיכאלה בוגדת בו. אסי, גילי ועליזה מתחבאות אצל ששון, אחיה של עליזה. רענן משחרר את מיכאלה. מיכאלה חוזרת הביתה וגיא מתחקר אותה. מיכאלה מחליטה להציל את עצמה ומספרת לגיא על המזימה של רענן ואסי אך גורמת לכך שזה נשמע שהיא הקורבן והם התככנים. מיכאלה מספרת לרענן שסיפרה לגיא והוא המום. יובל וגיא מבינים שבלי נוגה לא יוכלו לסיים את העבודה בזמן. דורין ומשה עוצרים בדרך במסעדת דרכים. דורין הולכת לשירותים וכשהיא עומדת לחזור המכונית עולה באש לנגד עיניה. מיכאלה מספרת לרענן מה קרה לדורין ולמשה והם מבינים שזאת אשמתם. גילי מובלת לבית החולים חסרת הכרה. גיא מבין את סדר האירועים וקולט כי מיכאלה היא המפלצת. הוא מחליט שלא לספר על כך למיכאלה ומעמיד פנים. גרשון מגלה מדוד שדורין בהריון ומורה להם להתרחק ממנה. גרשון בטוח שראה את משה. מיה מגלה שהיא נשאית איידס. הרופא מודיע לעליזה ולגילי כי גילי צריכה השתלת כליה. מיכאלה משקרת לרענן ואומרת לו ש'דיגיפן' לא מצליחים לסיים את העבודה בזמן. דורין מגיעה למשרד של גרשון. דורין שולפת אקדח אך אינה מסוגלת ללחוץ על ההדק, דוד ומורדי נכנסים ומתנפלים עליה. אסי נכנסת לחדר של גילי ומוצאת שם את רענן בתחפושת רופא. רענן מודיע לה שאם תתקרב לגיא הוא יפגע בגילי. עליזה מבקשת מגרשון עזרה בהגנתה של גילי מפני רענן, גרשון מסכים ומציע לה לצאת לארוחת ערב. רענן נתקל בנוגה המודיעה לו שהם עומדים להרוויח את המיליונים. רענן מבין שמיכאלה מרמה אותו. גיא ויובל שולחים את החומר הגמור אל ליטיגו ונגה מודיעה לאחים כהן כי הם סיימו את התוכנה. האחים כהן נשבעים להרוס אותם. מיכאלה מבקשת מגיא לצאת לחופשה. עליזה מגיעה לחפש את גיא במשרד ורואה את כרטיסי הטיסה ליוון ולשוויץ. מיכאלה רואה אותה ומזהירה אותה שלא תספר על הכרטיסים לגיא. עליזה מספרת לאסי על הכרטיסים. אסי מספרת לגיא כי עליזה זאת אימא שלה ושהנסיעה עם מיכאלה לחו"ל תהיה מסוכנת. גרשון מבקר את גילי בבית החולים ומגלה על סוג הדם הנדיר שלה, סוג דם זהה לשלו ומחליט לתרום לה כליה. המשטרה שותלת מכשיר ציתות על דורין והיא מוציאה ממנו הודאה ברצח של משה, הוא נעצר ומבקש לתרום את הכליה לגילי אך השוטרים מסרבים וגרשון מבקש מדורין להודיע לעליזה מה קרה. במהלך עימות בין גיא ולרענן, רענן שולף אקדח. אסי מתחזה למיכאלה ומשכנעת את רענן לא להרוג את גיא. גרשון מגיע לניתוח של גילי ברגע האחרון. רענן מגלה מגיא על הכרטיסים ליוון ומבין שמיכאלה מתכננת משהו מאחורי הגב שלו. הוא מתעמתת עם מיכאלה האמתית, ובסוף רענן יורה במיכאלה למוות מול עיניו של גיא. רענן עומד לירות בגיא כשאסי נכנסת ומציאה לקחת אותו לכסף. הניתוח של גרשון מסבתך ועליזה דואגת לו. רענן קושר את גיא לכיסא ויוצא עם אסי לבית החולים בכדי לקחת את עליזה לבנק. דורין מגלה כי רענן מכר אותה ואת משה למאפיה. היא מגיעה אל גיא, מוצאת אותו קשור לכיסא ומשחררת אותו. דורין מתקשרת לחוקרים ומודיעה להם כי רענן מגיע אל בית החולים ושהוא רצח את מיכאלה. מורדי ודוד מגיעים לבית החולים בדיוק כשגילי נכנסת לניתוח, רענן מצמיד אקדח לגבה של עליזה ומושך אותה החוצה. אסי רוצה להצטרף ומפחדת מה הוא יעשה כשיגלה כי לא העבירה את הכסף לחשבון ובדיוק אז נכנסים רופא ואחות לחדר - הרופא מתגלה כחוקר המשטרה המחופש (צוקר).

45 יום בלי מיכאלה?????????????

הייתי מתאבדת כבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תגידו, מה עם יעל (יעלוש חרמניתוש), מאז שהיא נסעה להוואי, לא שמעתי ממנה!!

Ivan Pedroso

New member
היא חזרה ../images/Emo8.gif

היא פירסמה אתמול הודעה בפורום שהיא חזרה

Ivan Pedroso

New member
היא כתבה אותה באוף טופיק ../images/Emo13.gif

לכן יכול להיות שלא כולם שמו לב אליה... אבל היא חזרה והיא תהיה איתנו בקרוב (יש ג'ט לג...)

למעלה