שלום, אפשר להיכנס?..

שלום, אפשר להיכנס?..

,הי, אני שוקלת להצטרף.. לא בטוחה אם מקומי כאן, לא בטוחה בכלל איך להגדיר את מצבי, אבל מצאתי לנכון לשתף מישהו בתחושותיי, אז כנראה שאני צריכה קצת תמיכה... אני נמצאת בדיוק שבוע לאחר הודעה מצערת מאוד שקיבלתי על שולחן הסקירה המוקדמת... "ממל'ה, אין דופק וזה לא מהיום.." זה המשפט שמהדהד בראשי מזה שבוע ימים. ולא שאין לי ילדים. ב"ה התברכתי בשתי בנות בריאות ומקסימות טפו טפו. אבל רציתי אותו, כ"כ רציתי. זה היה בן, (ראו כבר בשקיפות) ואני מרגישה כ"כ מטומטמת, אבל ממש רציתי בן, מנסה להסביר לעצמי שזה בסדר לרצות מין מסוים, למרות שצריך כמובן תמיד להגיד תודה! למה? איך? מה עשיתי לא נכון ולמה דוקא לי?..האם זה בגלל שההריון הזה לא היה מתוכנן וקיבלתי מתנה שלא טיפחתי מספיק?..מה עשיתי שזה מגיע לי? ומה יהיה עכשיו..? אני כ"כ חוששת ממה שיהיה...ויחד עם זאת כ"כ זקוקה להריון נוסף, מרגישה שהרחם שלי מבקשת דופק...לא מצליחה לעכל איך אשב בשולחן החג עם כל הרגשות שמציפים אותי. דוקא הבן שרציתי דוקא לפני פסח, דוקא!

עדיקים

Active member
ברוכה הבאה ../images/Emo201.gif

כל-כך מבינה מה שאת מרגישה. מאחלת לך הריון תקין ארוך ומשעמם במהרה לתמיכה את יכולה להכנס גם לפורום אובדן הריון.

meytall0

New member
שלום לך. כואבת איתך את אובדנך../images/Emo14.gif

מקווה שאיכשהו ליל הסדר עבר בסדר. הכל כ"כ טרי וכואב. לא כתבת אם את כבר אחרי גרידה/ לידה שקטה. לא בושה לחפש תמיכה. כולנו הגענו לכאן לקבל תמיכה, שבלעדיה ההתמודדות עם האובדן קשה וארוכה יותר. העובדה שב"ה יש לך שתי בנות, לא מגמדת את הצער על אובדן הבן שכ"כ ציפית לו. אלו 2 דברים נפרדים במהותם. ואת לא מטומטמת, זה טבעי לרצות או לקוות לעובר ממין מסויים, והתודה היא לכל עובר בריא יהיה מינו אשר יהיה. את לא עשית שום דבר לא נכון, פשוט קרה לך אסון ולא הייתה לך כל שליטה בעניין. לא יכולת לעשות שום דבר אחרת או בצורה טובה יותר. מה עכשיו? קודם כל לעכל את האובדן ולהתמודד איתו. הרצון והכמיהה להריון נוסף מובנים וטבעיים. ההריון הבא יהיה חרדתי ומתוח, אבל אני מאחלת בכל ליבי, שבליל הסדר בשנה הבאה תזכי לשבת סביב השולחן עם תינוק בריא ושלם ו-2 אחיותיו. לגבי האובדן, ממליצה לך לבקש מרופא הנשים שלך שישלח אותך לבדיקות קרישיות. לעיתים הסיבה לאובדן בטרימסטר שני יכולה לנבוע מבעיות קרישיות. מיטל (ואגב לשאלתך אם מקומך כאן, יש את "פורום אובדן הריון" שם מקבלים תמיכה רגשית לאחר אובדן. הפורום הזה נועד להתמודדות עם ההורות לאחר אובדן- שדי משתנה אצל רובנו. יכולה לומר שאצלי למשל כל הזמן הייתה ההשוואה בין הילד שקיים לילדה שאיננה, ומאז האובדן הראשון אני מרגישה שאני אמא חרדתית ודאגנית.. ובכל מקרה את מוזמנת להישאר
)

למעלה