שלום !!! אנשים !!!

שלום !!! אנשים !!!

כן, כן. יש לי עוד כוח לצעוק, עבר עלי יום קשה..אבל הצלחתי לברוח מוקדם... מה אתכם מה אתם מספרים ? דברו איתי... אני כאן

jess ועוד

New member
אהלן

היום היה לי יום קצר אני עשיתי לי הרגל כל יום חמישי לסיים את העבודה בשעה 13:00 להפרד יפה מהבוס וכל שאר עובדי המשרד ולטייל לי בחוץ להנות מסוף שבוע ארוך פשוט כיף לא יודעת מה היה קורה אם הייתי צריכה להשאר עד מאוחר ביום חמישי

סוף שבוע ארוך...חלום רטוב...

להעיר אותך מחר ב0630 שאני קם לעבודה ?

וואו ג´סי - נשמע כיף...

לסיים בחמישי בצהריים ולחזור רק ביום ראשון אני רוצה כזו עבודה "כשאהיה גדולה" חחחח

Efrat*

New member
שלום איש !!!

יום קשה? ספר לי על זה.. סתם, סתם.. אצלי עבר יום עייף.. אבל לא נורא עוד איזה 6 שעות אני אחזור לי לישון..
שיהיה לך ערב יפה נעים וחמים
אפרת >שקצת קר לה<

למה קשה? מה קרה?

וזה שהצלחת לברוח מוקדם בטח כבר טוב
אז חיוך גדול
וספר מה היה...

ortal_sh

New member
או....... שלום לכולם ....

מדבר - תעיר אותי מחר בבוקר יש לי לימודים גם ביום שישי- אוף מדבר מה קורה באופן כללי ? איך הצחלחת לברוח מוקדם לא אמרת שיש לך יום ארון היום . ומה שלומכן ? ג´ס, סערת רגשות ! אור-טל

טלי !!!!!!!

מה שלומך חביבתי....
כן היה אמור להיות לי יום באורך הגלות... אבל בשן ועין הצלחתי לברוח... מה איתך ?

ortal_sh

New member
אני ../images/Emo5.gif

עייפה עייפה ...................... אוף , חבל על הזמן אבל באופן כללי בסדר ! אתה יודע מצב נתון ! אומרים שלכל ירידה יש עליה, ולכל סוף יש התחלה - אז אני אופטימית
אור-טל

הכדור עגול...

ונכון - יש בעיה ויש מצב נתון... רק תחליטי מה את ...(- : רוצה לדבר על עיפות....?????????? אני מקובע לכיסא כמו משקולת....אפילו אין לי כוח להכין לי ארוחת ערב..

למען האמת חשבתי על זה...

אבל הילדים הלכו לישון, אחי בעבודה, אשתו מעולפת מהיום הזה... לאכול לבד...לא נראה לי...

אל תשאלי מה קרה לי אתמול בבוקר...

אני וילדתי הקטנה...פיפי. כמעט עשינו תאונה... אני לא זוכר הרבה, היתי כל כך עייף...וגם ככה נרדמתי... קמתי מאוחר, מפה לשם - אני ופיפי תוך חלקיק השניה בתוך קיר... יתברך שמה, ופיפי הבינה את הסכנה, משכה אותנו שמאלה כל כך חזק.... מי אמר שהיא זקנה ? פיפי שלי ? תחי FIAT

למעלה