שלום אנשים!!!

רק אותו

New member
שלום אנשים!!!

אני ליטל בת 19 ויש לי חבר מזה שנתיים שהתגייס לא מזמן... ואני נורא מתגעגעת אמממ בני כמה אתם כאן? ואלו שבקשר כמה זמן הקשר בערך? סתם מתוך סקרנות... :)

היי..

אני בת 17 וחצי. יש לי חבר ואנחנו יחד שנה וחצי

BloodyRose

New member
17 וחצי

שנה וארבע בערך (הוא גם כן בצבא.. שוקל ללכת לקורס קצינים... מה שאומר חצי שנה מחוץ לבית, כל סופ"ש שני, או שלישי, בבית...)

רק אותו

New member
אוי!

מסכנונה... אבל אז זה אומר גם שהוא צריך לחתום קבע ויקח לו יותר זמן לצאת מהצבא!!! חבר שלי סוגר 17-4 (17 בסיס 4 בבית) וזה כל כך קשה!!! בעיקר כשהוא יוצא לשטח ובגלל שהוא טירון אסור לו לקחת את הפלאפון איתו ואז אני אפילו לא מדברת איתו במשך כמה ימים...

BloodyRose

New member
שונאת צבא ../images/Emo4.gif

למזלי הוא לא קרבי (למרות שאסור לי להגיד דברים כאלה, זה מסיבות רפואיות...), ותקופת הקורס קצינים תהיה היחידה (אני מקווה) בה הוא לא יחזור בכלל, חוץ מסופ"ש שבוע שניים... כמה זמן אתם ביחד? איך מתגברים על הימים השלמים בלי השיחות? כשהוא התגייס גרמתי לו להבטיח שלא עובר יום, בלי שלפני השינה הוא לא שואל איך עבר עלי היום. זה היה הכלל. וגם בטירונות וגם בשטחי אש וגם בשמירות - הוא דאג לשמור על הכלל הזה
אני בספק אם היינו מחזיקים מעמד אם כל השירות שלו הוא היה חוזר רק סופ"ש... הוא התגייס כשהיינו רק חודשיים או שלושה ביחד, ובזכות הצבא הוא רק התחזק, אבל לא אם הוא היה קרבי...

רק אותו

New member
אנחנו כבר

שנתיים ביחד... ולי היה תנאי קצת יותר קל בשבילו וזה בעקבות יום זוועתי שעבר עליי בגלל שלא היה לו זמן להתקשר- לא מעניין אותי שאין לי שמן אני חייבת לשמוע ממך-מצדי שתגיד לי : ליטל, אני אוהב אותך, אין לי זמן-ביי. רק זה אני חייבת אבל מאז...הוא יוצא לשטח והוא הרי טירון ואסור לו לקחת את הפלאפון... אני אפילו לא יודעת מתי אני אדבר איתו פעם הבאה... :( ואיך מתגברים על זה? זה קשה אני לא אגיד שלא. אבל הוא שווה הכל- את כל החוסר הגדול שהוא משאיר רק בשביל לראות אותו לסוף שבוע קצר פבן ב3 שבועות. וחוץ מזה אני כל הזמן אומרת לעצמי שעוד חצי שנה הקטע המסריח עם השעת ט"ש נגמר ואז יהיה יותר קל :)

היי..

אני בת 18 וחצי... היה קשר, נגמר ומחפשת.. יש לך משהו? אוהבת תמיד, אני.

ברוכה הבאה

אני תמי, בת 16 (וחודש וחצי בערך
) גם לי יש חבר...בן 18 אמור להתגייס עוד חודשיים וחצי בערך(תודה לאל,לא לקרבי)... יוווו אני מתה לראות אותו על מדים

LoveToy

New member
ברוכה הבאה! :)

אני קרן. :) החזיקי מעמד חמוטה! :) כולנו מתגעגעים.

LoveToy

New member
*ו*

אני בת 15 [מותר לעגל], והחבר שלי הנוכחי הוא למעשה אחד שהיה החבר הכי טוב שלי שבעה חודשים בערך. אז למרות שבפועל יש לנו חודש עוד מעט ביחד - זה יותר. :)

למעלה