שלום אנשים טובים אני זקוק לעיצה

זאב לבן

New member
שלום אנשים טובים אני זקוק לעיצה

לפני כשבוע הכרתי בחורה מאוד חביבה. אך היא דתייה (בני עקיבא) הבחורה הזאת ממש מושכת אותי (לאו דווקא מינית) ומאוד נחמד לי לדבר איתה היא חברותית היא מדברת לעניין היא חכמה. אני מניח שגם מהצד שלה זה ככה אבל השאלה היא האם יכול להתפתח משהו רומנטי?? האם כדאי לי להכניס את עצמי לזה? (אני לא מתכוון לחזור בתשובה בשום אופן) אנא מכם אנשים תנו עיצה מה אני עושה?

Sודית

New member
אהבה מסורתית

זאב לבן, אינני יודעת בן כמה אתה וזה לפעמים משנה לפני הרבה שנים היה לי רומן עם בחור דתי מאד זה היה אחד הרומנים היפים שהיו לי. זה היה מרגש, זה היה אחר. הוא חיזר אחרי במשפטים מהממים מהתורה, נפגשנו בסתר...היו מבטים שאומרים את הכל...בלי מילים. ידעתי שלא יהיה לזה המשך, כי אל אחזור בתשןבה אבל לא יכולתי לוותר על החוויה. כמובן שלא היתה קירבה גופנית אבל הרגשות היו גם היו. אין לך מה להפסיד בקשר כזה...זו חוויה אחרת וכדאית. הוזמנתי אפילו פעם לביתו, עם כל משפחתו, להעביר שישי/שבת... זה היה משהו, לא מן העולם הזה...נהנתי מאד אבל גם ידעתי שלא אוכל לחיות כך. להזיק זה בטח לא יזיק, אז תן לזה לזרום....מי יודע מה ילד יום????

זאב לבן

New member
תודה תודה תודה

זה באמת יכול להיות חוויה יפה אני מאוד מודה לך על התגובה.

ב א ר י

New member
זאבנו הצחור....

אני ממליץ לך בפה מלא,להכניס את עצמך לאהבה הזו. לך תדע מה צופן לך עתידך. אולי אתה תגלה דברים חדשים שלא ידעת על עצמך. ועד כמה שאני מכיר את הדת היהודית,היא מאוד נעימה,אך רק דבר אחד מפריע לי בה,העניין של אי אפשר לנסוע בשבת זה הכל. אצלי שבת בלי נסיעה לים או לחברים זו לא שבת. וחוץ מכך שהפסקתי מזמן להאמין באלוהים ההוא שם איפה שהוא. אז ככה שהדת לא מדברת אליי,אך רק שתבין שלאהבה אין גדרות,אין גבולות ואין מחסומים בכל מקום היא יכולה לתפוס אותך ובכל מצב. אז פשוט נסה איתה תקופת מה ותראה איך אתם מרגישים עם זה ואני רק יכול לומר לך שהדת היהודית היא נעימה וטובה. אני ארצה לדעת אם נעשה הדבר או לא. וחבל יהיה אם לא תחבור אליה ולו לתקופת ניסיון בכדי לדעת שהינכם מרגישים את הרגש הנפלא הזה שקוראים לו אהבה. כדאי לך מאוד מאוד. בארי

לזאב לבן

לדעתי אתה יכול להכיר אותה, מכיון שבני עקיבא זה לא חרדים או משהו כזה. לחילופין אם אתה שומר מסורת או אם חילוני, אתה יכול להתחיל את הקשר, קח חודש, אם תבין שיש פער במנטליות ודת אז לדעתי זה לא ילך. אני מתכוונת למקרה שהיא ממש דתית ואתה חילוני. יונית

כוס קפה

New member
זאב לבן

גם אני מאוהב במישהי, מאוד מאוד דתייה, ואני חילוני. אני החמצתי את ההזדמנות לאמר לה את הרגשותיי כלפיה, ואני אוכל את עצמי כל שנייה על ההחמצה. כמובן שביחסים אם דתייה תצטרך לוותר, לאו דווקא לחזור בתשובה, אבל לקבל עוד דברים כגון שמירת שבת ואכילת כשר (ויכול להיות שיותר, מי שאני אוהב לדוגמא גם שומרת נגיעה). אני הגעתי למסקנה שבשבילה אעשה הכל, גם אם זה כולל קבלת הערכים הדתיים האילו (אם כי כמוך, אני לא מתכוון לחזור בתשובה). אבל מה זה לקבל את הדברים האילו אם אתה אוהב אותה? -כוס קפה.

(: baby

New member
זאב לבן.......

אז ככה, אני לעומת האחרים חושבת להיפך, למה לך להכניס ראש בריא למיטה חולה? הקשרים האלה לא נגמרים בטוב, כי חוץ ממך וממנה יש אנשים אחרים שהדבר לא ימצא חן בעיניהם. אנשים שלעולם לא יקבלו קשר כזה. יעשו לכם את המוות ולא ירפו עד שמישהו יפגע רגשית. אז חומד, לא עדיף לך פשוט לא להכנס לזה מלכתחילה ולמנוע מעצמך את הכאב הרב שעלול להגרם אחר כך (לך ולה). בייבי

candybox

New member
זאב....

אז ככה, ואני מדברת מנסיון... לצערי אני נאלצת להסכים עם בייבי, קשרים כאלה בד``כ לא נגמרים יפה, שתי חברות שונות מדיי, גם אם יהיה לכם טוב ביחד, סביר מאוד להניח שההורים שלה ימררו לכם את החיים, למה לעשות את זה לעצמך? תתאהב.... תקשר.... ואז תצטרך לוותר.. לא עדיף לא להכנס לזה מלכתחילה?

למעלה