שלום. אני צריכה בבקשה עזרה מכם

ס פ י ר ל

New member
שלום. אני צריכה בבקשה עזרה מכם../images/Emo13.gif

עד היום התחפשתי לתחפושות הזויות, שהן לא בדיוק סתם-שהן לא סתם חפצים, אלא דברים מגניבים/עם משמעויות וכו': משלוח מנות, איש עושה צרכים בשירותים, איש מתגלש, שולחן עם אגרטל[פחות משמעותי, אבל זה לא סתם פריט], ועוד.. אבל השנה אין לי עוד רעיון למה כדאי לי להתחפש, ואני אבודה.. כל הילדים שואלים אותי למה אני אתחפש, וממש מחכים לראות אותי-כי כבר יודעים שהתחפושות שלי מצחיקות, אבל פשוט אין לי רעיון למה להתחפש.. אני לא רוצה לאכזב אותם ואת עצמי, אז אבקש מכם עצות בקשר לתחפושות.. בברכה: ספיר
. נ.ב: היו לי שני רעיונות שכנראה שלא ייצאו לפועל: 1.תחפושת של 2 אנשים-סוס-כמו בסרטים, אחד בתחת ואחד בראש, ואז זה ייצא קורע מצחוק-כשנלך החלקים לא יהיו אחידים-כל פעם בקצב שונה ולא קשור החיבורים יעלו וירדו, ויהיה בעיקר מצחיק בתוך הסוס... אז למה לא? א' כנראה שאין מישהו בגיל שלי[13-14] שמוכן "לסכן" את המצב החברתי שלו, ו"לפדח" את עצמו בצחוק לכיף
.. עצוב
. ב' אם לא אתחיל מייד בהכנות-יהיה מסובך לסיים את התחפושת. 2.תחפושת של איש אחד[אני
]-לצייר עיניים על העפעפים, ככה שיראה שנרדמתי אבל שקשקשו עלי, ולצייר עלי שפם וזקן[בעט, שיראה ממש כאילו נרדמתי], להדביק עלי ציפורים וכמו לשלשת שלהם[מותר להגיד ח-א?
], או לחילופין-צואה
, ו... זהו. למה לא? א' לדעתי זה רעיון גאוני ופשוט, אבל אולי פשוט מידיי...? ב' לפני שאחליט-אני רוצה לבחון עוד אפשרויות... אהה ותודה מראש

למעלה