שלום, אני נוסעת,

סביון1

New member
שלום, אני נוסעת,

אני דוקא כן רוצה שתלוו אותי הלאה, אבל לא נראה לי שיהיה לי אינטרנט בקפריסין. מחר שואבים לתורמת ובעוד חמישה-שישה ימים בערך ההחזרה. נחזור בעוד תשעה ימים (לא היו כרטיסי טיסה לפני כן) ואני מאד מקוה לחזור לפורום מלא בטות חיוביות ואולטראסאונדים עם דופק. סביון

אנישו

New member
נלווה אותך במחשבות שלנו!!

מחזיקה לך את כל הידיים והרגליים להצלחה!!
ותנסי לטייל שם ולהנות - בפקודה! מחכים לבשורות טובות!

ברדלסית

New member
נסיעה טובה../images/Emo160.gif

שיהיה בהצלחה ותחזרי לארץ
עם הרבה בטות
וגם עם|מוצץ, |תעשי חיים ותחשבי רק חיובי בי בי

רועיבת

New member
מחזיקה לך את כל האצבעות שלי

ושל כל מי שאני מכירה!!!!! מאחלת המון המון המון בהצלחה!!!! ואם אין כרטיסים - לפחות תשתדלו להנות מקפריסין (אח"כ לטייל עם תינוק יהיה בעייתי יותר).

TWEETY =^.^=

New member
שיהיה בהצלחה חומד ../images/Emo24.gif

מחזיקה לכם אצבעות ומתפללת להצלחה מירבית
אמןןן אמןןן שזו תהיה הנסיעה האחרונה בנסיבות האלו ושהנסיעה הבאה תהיה רק בשביל הרילקס

sab sab

New member
שיהיה בהצלחה ושתחזרי אלינו עם חדשות

משמחות
מחזיקה לך
|כן

בולולה

New member
מחזיקה אצבעות

יקירתי, מבטיחה לחשוב עליך עד ה- קולולולו שנצלהל לכבודך !! שיהיה לך המון המון הצלחה. מחזיקה אצבעות וחמסות...
בולולה,

נתנאלה2

New member
סביון יקרה

אני כל כך מתרגשת בשבילך שסוף סוף המועד הגיע והכל הסתדר בטוחה שהתורמת תעזור לכם להביא את האוצר שאתם חפצים בו הרבה שנים, בהחלט מגיע לכם תנוחו לכם ביחד אחרי ההחזרה (רק אל תשתי משקה אלכהולי בחוף הים....) אנחנו נשארים כאן ומחכים לחזרה דרמטית............

נועם@בת

New member
בהחלט נלווה אותך במחשבותינו ../images/Emo57.gif

סעי לשלום ותחזרי בהריון
. מתפללת בשבילך להכי טוב שיש.
נועם

אמאלולי

New member
ב-ה-צ-ל-ח-ה!!! מחזיקה לכם ../images/Emo45.gif

תשדלו להנות מכל העולמות - גם טיול בקפריסין (מממ... נשמע לגמרי לא רע) וגם כמובן - תחילתה של תקופה נפלאה.

לי מ ו ר

New member
נסיעה טובה, מחזיקה אצבעות חזק חזק

תנצלי את הזמן ותעשי קצת חיים בקפריסין, כי בעוד תשעה חודשים יהיה לך תינוק בידיים. בהצלחה

למעלה