שלום אני חדש ורציתי לשאול שאלה

the predator

New member
שלום אני חדש ורציתי לשאול שאלה

שבטח נשאלה פה כבר מליון פעם. למה את/ה מאמין/ה באלוהים?

מסטיקה

New member
תראה השעה מאוחרת וזאת שאלה שדורשת

לא מעט זמן לפעמים (תלוי כמובן באדם וברקע שלו/ה בחיים וסוג וכמות המחסומים שיש לו/ה להגיע לאמונה.. סוג השאלות שמטרידות את האדם מדעיות,פילוסופיות,אישיות או אחרות.....) כל מה שאני יכול להציע כרגע זה פשוט שתיגש ותסתכל על עצמך טוב טוב במראה... אם זה נראה לך הגיוני שפשוט האדם הזה שעומד מולך במראה פשוט נוצר במקריות מוחלטת ללא שום מתכנן או מטרה?? עיניים יותר מתוחכמות מכל מצלמה שנוצרה אי פעם... אוזניים שיותר מתוחכמות מכל מיקרופון "" "" "" מוח יותר משוכלל מכל מחשב ..........."" "" "" וכד'.... שלא נדבר על כוחות הנפש המדהימות שיש בנו היכולת לבחור בין טוב ורע התלבטויות מוסריות ברומו של עולם.... ופשוט יכולת שכלית אדירה שיכולה לדוגמא לבנות טלפונים מחשבים וחללליות והיד עוד נטויה.... ואז תצא ותסתכל על העולם ועל הטבע המופלא... איך הכל עובד בהרמוניה מושלמת ואיך כל חלק אפילו הקטן ביותר משפיע על האיזון הכולל... מהכוכבים הרחוקים שמשפיעים על הגאות והשפל שמשפיעים על בעלי החיים ועלינו ועד נפיחות של פרות ועצים שמשפיעות על האוזון ואלו רק חלק מהדברים המזעריים שהיום גילו.. יש עוד המון שאנחנו לא יודעים כלום עדיין עליו..באמת שאפשר להמשיך בלי סוף בנושאים הללו... אבל יש עוד נושאים רבים כגון עניינים שב"על טבעי" כגון חוויות של אין ספור אנשים בעולם "במוות קליני" ותופעות של יציאה מהגוף וכו' או תופעות של עדויות מגילגולים אחרים שאין עליהם תשובה (איך יכלו לדעת פרטים מסויימים וכו') תקשורת עם המתים..(למרות שזה כמובן איסור מוחלט.. ראה סיפור שאול המלך ובעלת האוב...) שלא נדבר על תופעות "פשוטות" של טלפטיה הזזת חפצים על ידי המחשבה... ועוד כאלו בסגנון של אורי גלר ועוד..... דברים שמוכיחים שישנה מציאות רוחנית שהיא מעבר למציאות החומרית שאנחנו מכירים..... זה כל מה שאני מסוגל בשעה המאוחרת הזאת ממש סליחה.... מקווה שעזרתי. דניאל
...

the predator

New member
בהחלט עזרת../images/Emo70.gif

אין סיבה לבקש סליחה
אני תלמיד בי"ב ובזמן שיעורי תנ"ך אנו מגיעים לעתים לסתירות. אכפת לכם אם אני אשאל שאלות הקשורות לנושאים האלה?

the predator

New member
למשל:

למה אחרי המבול אלוהים נשבע לא להביא מבול עוד לעולם? האם זו הודאה בטעות?

the predator

New member
ועוד אחת:

איך יכול להיות שאברהם מגן על תושבי סדום שאין לו קשר איתם ומנסה להוריד את מס' הצדיקים הדרוש להצלת העיר, אך כדי להציל את בנו ממוות הוא לא פוצה פה? כמה שאברהם מאמין גדול קשה לי להאמין שדבר כזה יקרה במציאות...

התמ-ים

New member
מחקה את נוגית

תשובה תוכל למצוא כאן. בשיעור שלם של הרב מרדכי אלון על התנהגות של אברהם אבינו. התשובה למה ששאלת נמצאת לקראת הסוף, אבל בשביל להבין את הכוונה בדברים, מומלץ לקרוא מהתחלה > התמ-ים מפיל תיק, במקום לתת תשובה מקוצרת <

למעלה