שלום אני חדשה

shokoklit

New member
שלום אני חדשה

אני רוני ואני מכורה לשוקולד(כולנו אוהבים אותך רוני...) וליידיאופ באפדום...היי,נחמד לדעת שגם את כאן :)

shokoklit

New member
וכן,אני יודעת שזה

טיפשי אבל...רק הרגע שמתי לב כמה הניק ניים שלי מייצג את זה (חחח...באמת שלא שמתי לב מהרגע שנכנסתי לפורום עד שראיתי את ההודעה שלי עם השם...) P:

ליאן.

New member
וואו..!

זה רק בא להוכיח שזהו מקומך הטיבעי! אולי ספרי לנו במה מתבטאת התמכורתך לחומר המתוק הזה ? ברוכה המצטרפת לפורום הכיייי מתוק בפרדס...

shokoklit

New member
זה הכל התחיל בשנת 45...

חחח סתם לא אממ..אני חושבת שזה הסיפור הקלאסי..ניסיתי והתמכרתי...נפלתי לשוקולד ועכשיו ברצינות..:) אני פשוט מכורררה למקופלת,גלידת שוקולוד עוגות עוגיות מה שאתם לא רוצים..וכמובן הדבר הכי טעייים בעולללם דובוני שוקולד :) אבל כמו שכולם יודעים...צריל לרסן את ההתלהבות כדי לא להראות כמו חבית אז אני נאלצת להסתפק באספקה קבועה של שוקולית... :)

ה מ ש י ח

New member
(זהירות, ארוך!!)

היי. אני המשיח וגם אני מכורה לשוקולד. (אנחנו אוהבים אותך משיח) כן כן, משיח, לא פמיניזם ולא מגלומניה. פשוט שם משפחה. אני ממש ממש בושה בבורות שלי אבל עד עכשיו לא היה לי שום מושג שקיים כזה פורום. טוב לדעת שאני לא לבד
אני אוהבת שוקולד (כמעט) מכל סוג ובכל הצורות שהוא מופיע- שוקולד גולמי, שוקולד בסוגים, שוקו, עוגות, עוגיות, גלידה, ממרחים, שוקולטה.. והרשימה עוד ארוכה. אחת מהסיבות שגיליתי את השוקולד מחדש היא שעד גיל 12 בערך (היום אני בת 17 וחצי) די נמנעו ממני דברים מתוקים כי הייתי היפראקטיבית עם תעודות והברירה הייתה או להמנע מדברים שיגרמו לעודף מרץ או (רק המחשבה על זה
) לקחת ריטלין או מדכאים אחרים.. למזלי זה נעלם עם ההתבגרות (תודה לאל!!!) למרות שמידי פעם יש לי התקפים של עודף מרץ
עכשיו שפרקתי את זה, כל מה שצריך זה לחכות לשירשורי "ברוכה הבאה"
יום טוב.

meital G

New member
ברוכות הבאות ../images/Emo24.gif

בימים אלו אני יותר מתמיד מזדהה עם זה שצריך להגביל את כמויות השוקולד כדי לא להפוך לחבית. בנוגע אליך המשיח, את בכלל צריכה לפצות את עצמך על שנים ללא שוקולד... בטח זה היה קשה, לא? בתור ילדה קטנה לראות את כולם אוכלים שוקולד ולדעת שאסור לך להתקרב לזה... והיום, בגלל חסר העבר, את קולטת את עצמך אוכלת שוקולד יותר מכולם?

ה מ ש י ח

New member
זה לא שנמנע לגמרי.. פשוט היה צריך

להזהר מאוד עם הכמויות.. וגם אין לי בכלל נטיה להשמנה. (המשקל הכי גבוע שלי אי פעם היה 53 קילו ונכון לעכשיו אני שוקלת 49) לא נראה לי שאני אוכלת יותר מכולם אבל לעיתים רחוקות אני יכולה לגרוס שתי חבילות ברצף.. מילא. ערב טוב שיהיה לכולם!!!!

למעלה