שלום, אני חדשה בפורום

שלום, אני חדשה בפורום../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

דבר ראשון אני חושבת שהפורום הזה מאוד נחמד וקראתי את כל המאמרים/כתבות שבו . אני עוקבת אחריו כבר כמה ימים ולא היה לי מה להגיד אז עכשיו יש לי שאלה: בסרט ה2-אם ג'נגו פט הכיר את דוקו אז איך דוקו לא ידע על צבא המשובטים?

Padme Amidala

New member
ברוכה הבאה!! ../images/Emo13.gif

אז תודה רבה! את מוזמנת לכתוב כאן יותר, נשמח מאוד שגם תשתפי אותנו במה שיש לך לומר.
עכשיו בקשר לשאלתך: דוקו שכר את ג'נגו בתור צייד ראשים כדי להרוג את פדמה. הוא ככל הנראה לא ידע על המשובטים, כי הם פשוט לא דיברו על זה. חוץ מזה, אל תשכחי שאנחנו עדיין לא יודעים מי הזמין את צבא המשובטים... כך שכל העניין הזה הוא תעלומה גדולה שתיפתר בפרק 3...

את צבא המשובטים הזמין

כמובן פלפטיין... והוא זה ששכר את ג'נגו פט, ופיתה את דוקו לעבוד תחתיו. במתקפת המשובטים, פעם נוספת משחק ידידנו פלפטיין משחק כפול. מצד אחד הוא גורם לדוקו, ל-trade federation, ולברחשים עם הכנפיים לפתח צבא נגד הריפובליקה, ומצד שני הוא הזמין מראש צבא לרפובליקה (המשובטים). כל זה במטרה לאשר חוקית את הצבא של הרפובליקה, ובדרך הוא בוגד בדוקו. את ג'נגו הוא שכר לעזור לשני הצדדים שהוא ייצג (דוקו מצד אחד, והמשובטים מצד שני), כי ג'נגו במילא לא שואל שאלות. הוא עושה מה שמשלמים לו לעשות, נקודה. זה בכל מקרה, איך שאני רואה את זה...

funkey monkey

New member
ברור שדוקו ידע.

אני אומר שדוקו ידע לכל אורך הדרך. הוא פשוט עשה את עצמו לא ידוע. וגם שאובי-ואן שואל את ג'נגו מי שכר אותו בשביל הג'וב (של השיבוט), ג'נגו אומר לו שאדם בשם טירונס מאחד מירחי בוגדן (טירנוס זה דוקו למי שלא עקב). אז מסקנה שדוקו ידע על המשובטים.

הגיוני... הגיוני...

והבגידה היא שוב מול ה-trade federation והברחשים... כן, הגיוני...

funkey monkey

New member
סייפא דייאס= סידיוס :|

סייפא דייס כותבים ככה: SIFA DIUS- תורידו את ה FA= SIDIUS D:

funkey monkey

New member
היי, אני סתם..

אדם פשוט שמנסה לפלס את דרכו ביקום P: *אל תשאלו מה הקשר, פשוט תמיד רציתי להגיד את זה*

Turambar

New member
לא חושב שהוא בגד בדוקו

דוקו איתו בכל התרגיל הזה עובדה שהוא מוצא את הדרך החוצה כשהכל מתמוטט שם

למעלה