שלום, אני די חדשה פה

shiri s

New member
שלום, אני די חדשה פה

אבל לא חדשה בהיריון. ביום חמישי אני צפוייה לסיים את השבוע ה - 40 וזהו התאריך (בהא הידיעה). אם אפשר לשאול שאלה אז: איך אני יודעת שהפקק הרירי ירד לי? אני חושבת שהוא ירד מכיוון שהיתה לי הפרשה רירית כזו (שקופה עד צהבהבה בהירה מאוד). היה כתוב בספר שהיא יכולה להיות עם מעט טיפות דם אבל זה לא בא אצלי לידי ביטוי. אז האם זה אכן הפקק הרירי שלי? והאם זה אומר שיש לי פתיחה? תודה מראש על התשובות. שירי

ייתכן מאוד שזה הפקק הרירי, אך

לא בהכרח מבשר את בואה של הלידה, דבר היכול להמשך גם שבוע שבועיים . או שעה שעתיים

ברוכה הבאה!

לי עוד אין ממש מושג בנושא אבל את מוזמנת להשאר איתנו עד הלידה וגם אח"כ

אם זה אכן הפקק הרירי לא חייב להיות

דימום. האם זה נראה כמו ריר? דומה לנזלת? (סליחה על התיאור)שלי השתחרר לפני שבוע בדיוק ואני עדיין פה, אבל שלך השתחרר בשלב יותר מתקדם של ההריון אז אפשר להמר על כך שזה קרוב מאד. אכן הפקק הרירי מעיד על פתיחה מסויימת, אבל כמו שאמר לי רופא: הפקק הרירי זה כמו נחליאלי והסתיו. זה רק מבשר זה לא אומר מתי...

shiri s

New member
תודה רבה על התשובות. ועוד קצת...

אני חושבת שזה נראה קצת כמו הפרשה בזמן ביוץ. אבל זה ממש מעט יחסית.קצת דומה לנזלת. האם זה צריך להיות הרבה או מעט? אוף, הלחץ הורג אותי. אין שום סימן חוץ מזה (הפקק) ואני כבר בשיגעון מהאי ודאות. מתי את צריכה ללדת והיכן?

לא יודעת למה את קוראת קצת או הרבה

זה גם יוצא לפעמים בכמה פעמים. התל"מ שלי ביום שישי ואני אלד בבלינסון.

lulyK

New member
כן פקק או לא פקק, את תלדי בקרוב

מה שכן - מה שאת מתארת יכול להיות גם מי שפיר. האם זו דליפה מתמשכת? יש לה ריח של זרע? אם יש לך סיבה לחשוב שזו ירידה/דליפה של מים - אל תחכי עם זה, תלכי לבדוק

shiri s

New member
אני לא חושבת שזה מי שפיר

היא היתה חד פעמית היום בבוקר וזהו. אין לה ריח של זרע, היא לא הריחה כלל.

למעלה